Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kto? jedzie rejon Szczecina na BURGMANIA 2009


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chętnych na wyjazd z okolic Szczecina na Burgmania 2009

Z tego co ja wiem to Kolega Jerzyk jeĽdzi na wszystkie zloty, w Bieszczadach również 2x był. whisthttp://www.burgmania.net/forum/index.php?showuser=505

Napisz do Jerzego na pewno się odezwie jest to Przesympatyczny lekko zakręcony skutero- maniak. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z tego co ja wiem to Kolega Jerzyk jeĽdzi na wszystkie zloty, w Bieszczadach również 2x był. 

Ciekawe, czy taka mała odległo?ć będzie go kręciła. Toż to długodystansowiec. :):D

Odnośnik do komentarza

Tym razem to "istny uklon" w strone skuteromaniakow z pomorza zachodniego :D .

Tak blisko nie bylo Burgmanii jeszcze nigdy :) ... Ba, zlotu skuterowego nawet nie bylo, bo nawet Lebork jest dalej :) .

Edit: Jedyny wyjatek to zaglowce w 2007 :) ... To bylo raczej delikatne spotkanie :D . KLIK ... Ale mnie wtedy przypieklo na kajakach :) .

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy taka mała odległo?ć będzie go kręciła. Toż to długodystansowiec. :)  :)

Jak znam Jerzyka to na taki spacerek, to nawet nie będzie się zbytnio ubierał;

Kask, kurteczka, dżinsy, no i klapeczki. :D

Odnośnik do komentarza

Je?li Darłówko "załapuje się" na okolicę Szczecina (fakt niezaprzeczalny to "Z" na tablicy rejestracyjnej) to ja jadę. Ale zanim, to może wreszcie uda się nam zachodnio-pomorzakom spotkać? Gdzie? w okolicach wiosny będziemy w Darłówku sezon rozpoczynać... może wtedy?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Temat zaczyna robić się gor?cy, wstępnie mamy już dwa terminy wyjazdu na Burgmanie z naszego rejonu.

- ja żonk? wyjeżdzamy 11.06.2009 ze Szczecina (godziny ranne ale nie koniecznie),

- 22hubert wyjeżdza 12.06.2009 z Kamienia Pom.

czy kto? jest zainteresowany wspólnym przejazdem na Burgmanie?

Co do godziny wyjazdu i ew. ustalenie miejsca zbiórki (po drodzę też można się gdzie? umówić) to oczywi?cie wszystko do ustalenia. Czekamy na propozycję.

Odnośnik do komentarza

Ja też będę wyjeżdżał w pi?tek rano. Wstępnie planuję "osi?gn?ć" Piłę ok. 10.00 (tak żeby ok. 11.00 być w RogoĽnie). W drodze z Darłówka i Kamienia to chyba pierwszy punkt styczny. Jakby co - chętnie dalej pojadę z napotkanymi wędrowcami.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jako że byłem nie dawno !scooter w RogoĽnie nie polecam drogi Piła - RogoĽno, jest ona intensywnie remontowana w paru miejscach mijanki i oczywi?cie bardzo duży ruch, drogę powrotn? zrobiłem Czarnków - Trzcianka - Wałcz jest super, ale co do szczegółów umówcie się z Hubertem przez PM.

Odnośnik do komentarza

Ja tez wyjezdzam w piatek przez Walcz Pile

Jade z kolega dwoma skuterami

Wstepnie Pila-10.00 moze byc,co do miejsca spotkania,dogramy pozniej

Odnośnik do komentarza
Ja tez wyjezdzam w piatek przez Walcz Pile

Jade z kolega dwoma skuterami

Wstepnie Pila-10.00 moze byc,co do miejsca spotkania,dogramy pozniej

to mozemy sie spotkac ja pojade przez zlocieniec i dalej pomkniemy razem moj tel do kontaktu 508181999 . szczegoly dogadamy pozniej

Odnośnik do komentarza

Pozbierajcie sie w koncu i jeszcze sobie jakis znaczek zrobcie albo proporzec. Ja niestety bede tylko kibicowal. Mam w jedna strone 2800...Moze na nastepny sie uda :D. Razniej bedzie i bezpieczniej. :(:D:D:D:(

Odnośnik do komentarza
Ja też będę wyjeżdżał w pi?tek rano. Wstępnie planuję "osi?gn?ć" Piłę ok. 10.00 (tak żeby ok. 11.00 być w RogoĽnie). W drodze z Darłówka i Kamienia to chyba pierwszy punkt styczny. Jakby co - chętnie dalej pojadę z napotkanymi wędrowcami.

Niestety ten plan podróży stał się nieaktualny. Sorki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...