Skocz do zawartości
Forum Burgmania

22-28 sierpnia I rajd po suwalszczyĽnie


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza termim na mało ciekawy, ale być będzie.

Zapraszam serdecznie plan ogólny wygl?da tak :

poniedziałek - zjazd i organizujemy obozowisko, szybki wypad do wigierskiego klasztoru i topienie sie w wodzie.

wtorek - trasa Gawrych Ruda- Suwałki - Jeleniewo - Turtul - Hańcza - Przero?l - Stańczyki - Wiżajny - Smolniki - Gawrych ruda

?roda - trasa Gawrych Ruda - Dowspuda - Augustów - Studzieniczna - Paniewo - Giby - Sejny - Gawrych Ruda

czwartek - Suwałki ( mam zamiar przedstawic dokładniejszy zarys historyczny i pokazać kilka ciekawych miejsc - np dom miłosza, wierusza kowalskiego, konopnickiej, wajdy itd itd ..) Szwajcaria(cmentarzysko jaćwięgów)

piatek - od rana byczymy sie i czekamy na nowych ?? Na wieczór możemy sobie podjechać do Aten :huh:

sobota

10-11 parada ulicami miasta

11-15 ?? scooter cup lub czas wolny

15 - ?? :rolleyes: zabawy i hulanki na terenia zlotowiska

Niedziela .. papa i w droge

Serdecznie zapraszam wszystkich.

Paweł

szersze info

http://www.skutery-tuning.pl/modules.php?n...order=1&thold=0

Odnośnik do komentarza

Cholera, trasy wspaniałe... Szkoda tylko, że już się dawno temu umówiłem gdzie indziej. Na pociechę mam to, że doskonale znam rejony, po których będziecie jeĽdzić (a kto nie zna to niech lepiej pozna!).

Na przyszło?ć może trzeba by jako? się bardziej przyłożyć do lepszego zgrania imprez i jakiej? bardziejszej koordynacji czasowej bo szkoda, że się w tym samym czasie ludziska rozjeżdżaj? w dwie różne strony. Lepiej być na dwóch fajnych imprezach niż skrobać się w baniak i wybierać jedn?.

Odnośnik do komentarza

Je?li kto? zjawi sie w niedziele to ma szanse na inn? impreze, która ma miejsce w naszej miejscowo?ci zlotowej <_<

"W najbliższ? niedzielę nie lada atrakcja dla piwoszy. W kompleksie turystycznym " U Jawora" odbęd? się pierwsze zawody picia piwa z puszki na czas. Będ? też imprezy towarzysz?ce, takie jak wy?cigi kajakowe oraz wielkie grillowanie. Pocz?tek w niedzielę o godz.10.00.

- Takiego turnieju jeszcze nie było. Zwycięzca zawodów otrzyma pierwszy tytuł piwnego mistrza Suwalszczyzny- powiedział Radiu 5 Wojciech Jaworowski, organizator imprezy. "

p.s

Termin rajdu ustalała góra nie ja.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Udział w rajdzie (poniedziałek,wtorek,?roda,czwartek,pi?tek) nie koliduje ze zlotem, a do Stegny jest jedynie 320km z Gawrych Ruda więc można tam być w ci?gu 3-4godz. i być na wieczorku integracyjnym z s3m.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Sek w tym ze gdybym mial czas jezdzic wszedzie, to nie bylo by mnie na to stac. A zeby bylo stac na hobby trza pracowac, a jesli sie pracuje to za cholere nie ma sie czasu byc wszedzie <_< Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jako, ze robota to glupota, a "picie" to zycie odwalilem w poniedzialek panszczyzne we wlasnej firmie i ruszylem do Suwalk na spotkanie skuteromaniakow (nie mylic z: pijakow). 390 km minelo jak z bicza strzelil i po poludniu wjechalem na camping w Gawrych Ruda a tu calkowicie lajtowo i zupelna cisza, oprocz pudelka jakichs norwegow, ktory nonstop warczy na wszystko co sie rusza. Jak sie okazalo cala ferajna skuterowa ruszyla zaraz po wspolnym sniadaniu na trase ustalona przez Rudego po uroczych drogach suwalszczyzny. Rozbilem wiec namiocik otworzylem zywca i cierpliwie czekam na wieczornego grilla, choc tasiemiec zmysil mnie do pozarcia kopy specjalnych suwalskich pierogow z miesem i ze skwarkami. Jutro ruszamy na dalszy POS (powolny objazd suwalszczyzny). Pogoda super sloneczna choc wieczory juz chlodne.

edited by Qwaki bez Artixa lecz nadal z BTC (Burgmania Travel Club)

p.s. Pozdrowienia od Bieszczadzkich Twardzieli, ktorzy wszyscy sa tu obecni juz od niedzieli.

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!

Pozdrawia Was Nieobecny Bieszczadzki Twardziel :D

Niestety sprzęcik nieoczekiwanie odmówił posłuszeństwa (pasek) i nie mogę do Was dojechać. Ale mam nadzieję spotkać się przy innej okazji.

Serdeczno?ci, Iro

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz tym razem i ja zza monitora moge tylko pokibicowac. Zycze wam wspanialych wrazen i udanego spotkania. Wychylcie tam kufelek za tych co w pracy siedza zebyscie mieli po czym jezdzic. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Obiecałem szersz? relacje i już pisze.

Zlot .... hmmm nazwijmy to co odbyło się rajdem plus miłym spotkaniem weekendowym.

Od poniedziałku do czwartku objeżdzali?my suwalszyczne z kilkoma przygodami.

We wtorek 30km od o?rodka padło kymco s9 kolegi cie?lika.

Akcja ratownicza trwała dosyć długo ale o 22 zmęczni zameldowali?my się na kolacje.

|roda kolejna przygoda - jad?c z koleg? waskim jako plecaczek na kymco grand dinku zaliczylismy szlifa. Skonczyło sie na kilku otarciach, porwanych spodniach i lekkim szoku. Gorzej wygl?dało kymco, ale wizyta w kilki zaprzyjaĽnonych warsztatach suwalskich doprowadziła je do stanu względnej używalno?ci.

Czwartek to wypad w większej liczbie skuterków i piękne postawienie na gume przez Huberta Wawre zipka na koło w centrum miasta.

Pi?tek to istna "inwazja" maxi z Warszawy, wspaniały wieczorek integracyjny i zabawa do póĽnych godzin nocnych.

Sobota to nerwowe poszukiwania kymco cie?lika, które znikło nagle w nocy :D

krótka "parada" i scooter cup.

Podsumowuj?c ja w roli przewodnika spisałem sie na naci?gane 3, mam nadzieje że trasy się podobały chociaż moje założenia ich przebiegu przez pewne przygody wypełnili?my ledwo w połowie

Ludzie, którzy przyjechali byli super. Nie było ich wielu, ale nie w ilo?ci a jako?ci siła !!

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, nie będe wymieniał nikogo z imienia bo jeszcze kogo? zapomne.

Zaprezentowałem czę?c suwalskiej kuchni gdzie furrore zrobiło mrowisko :D

Co to jest ?? Kto nie był ten nie wie :D

Suwalszyzna jako kraina turystyczna pozostanie łakomym k?skiem dla wielu, także już dzi? informuje że za rok planuje OSOBI|CIE zorganizować podobn?.

Jak znajde jakie? dobre FTP to podrzuce kilka fotek.

Serdeczne podziekowania dla W?skiego za miejsca jako plecaczek i cierpliwo?c do mnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...