Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wezme skuter do testow


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tak sobie pomyslalem, czytajac po raz kolejny test AN650 po 50 tys ktory zajal im 2 lata. Gdybym dostal skuter, ktos oplacil by mi paliwo, serwis, duperele, acz kosztowne typu opony etc i dal pensje oplacajac mi przy okazji campingi, wymagajacy az tak nie jestem. To czemu nie :blink: Gwarantuje 100 tys km w 8 mc lub 50 tys w 4 mc. Robiac 6,5 tys w 2 tyg okazalo sie ze dystans ten nie jest ani trudny, ani hard corowy. Zwyczajna przejazdzka, polaczona ze zwiedzaniem i wypoczynkiem. Zadna rewelacja, jesli chodzi o zmeczenie matarialu czyli mnie. Swoja droga to wlasnie jestem ciekawy ile wytrzyma AN400, ktory odpukac jak narazie jest niezawodny.Jedynie co padalo w AN650 to lozyska, na szczescie sa tanie i opony no na to nie ma mocnych. Na marginesie ja swoja tylnia wymienilem po 18 tys, przednia hmm powinna wytrzymac do 24 tys lub nawet 30 tys. Zobaczymy. Mozna powiedziec ze jak na razie brak jest usterek i oby tak pozostalo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Muahaha, dobry pomysl.... przyjme skuter do testow :blink::angry: Paliwko oplacam sam, pensji nie potrzebuje, wystarczy przejecie kosztow serwisowych :lol: .

PS. 13tys km i wymieniam obydwie opony...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dawaj, o flaszeczkę! Zawsze to jedna flaszka więcej do wypicia, bo kto tam wygra i tak się w krzaki nie schowa.

Czternasty post czcigodnego Kefira z czego ponad połowa o wódziuni :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...