Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wigilia


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jak znam życie to pewnie nam Kujawiakom już nie uda się spotkać przed |wietami Bożego Narodzenia

Niech tradycji i naszym sercom stanie się zado?ć opłatek

Odnośnik do komentarza

To co sobota 20 grudnia 2008 ok. 16 pub Roomster ul. Mostowa naprzeciw byłej Kaskady/Sowy wszystko na miejscu piwko, dobre jedzonka możliwo?ć zamówienia stolika

p.s.

andi.nb jak będzie trochę cieplej nie omieszkamy sporzystać z zaproszenia :blink:

Odnośnik do komentarza

Drodzy moto/maxi maniacy i maniaczki,

W zwi?zku z tym, ze za pare minutek ruszam w droge i niestety nie bede mogl sie z Wami spotkac, życze Wam wszystkim, oraz z osobna, duuuuzo radosci, sily i cierpliwosci w oczekiwaniu na pierwsze wycieczki w 2009r., samych sukcesów zarowno na plaszczyznie zawodowej, jak i osobistej, niskich cen paliw, duzo $$$$ , nowych znajomosci, duzo serdecznosci, sciezek szerokich i dziur na drogach niegłebokich!

Trzymajcie sie cieplo i do do zobaczenia w 2009.

Radek

Odnośnik do komentarza

I ja już też na miejscu! whist:D Dzięki za supermiłe i kameralne spotkanie! Wreszcie mogę spokojnie duże !sciana , torebki nie powiesiłem na krze?le a schodów w moim mieszkanku jeszcze ne zamontowano więc będzie bezpiecznie :D

Odnośnik do komentarza

termin wybrany niefortunnie

ledwie pisze po pierwszej czesci "uroczystosci".goscie poszli i pojechali wypoczac,jutro czesc mniej oficjalna :D

dobrze ze FF jest to co? tam poprawilem !sciana

Odnośnik do komentarza
Bardzo chciałem przyjechać, ale musiałem zostać w pracy !OKK

No trudno- do następnego razu !holiday

Bobasku z mojej strony jestes rozgrzeszony !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...