Skocz do zawartości
Forum Burgmania

15 08 Kazimierz nad Wisła


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak sobie pomy?lałem jak wolny dzień to może jaka? mała wycieczka .

Pomysł na Kazimierz tak wpadł mi do głowy może się kto? też wybierze .

Odnośnik do komentarza

Bzzzzz

Witam ja i Monika bardzo chętnie się wybierzemy do Kazimierza w w/w terminie. Bardzo prawdopodobnie pojedzie także Ultras, a może także 7Exy i Ravenka z Lamusem i może ............. . Proponuję miejsce spotkania Wilanów godz.9.00 w poniedziałek 15.08. Bardzo proszę o odzew od zainteresowanych osób wspólnym wyjazdem.

PS wyjazd uzależniam tylko od pogody.

Pozdrawiam

Bzzzzzzz

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzz

Według najnowszych informacji na 100% jad?

1. Maciek + Ania

2. 7exy

3. Komar + Komarka

4. Wentyl

6. Greg

6. Ultras?

7. ..........

Miejsce spotkania to Mc Donald's w Wilanowie godz. 9.00 do 9.15

Ravenka z Lamusem dojad? katamaranem około południa do Kazimierza.

Czekam na kolejne zgłoszenia chętnych

Bzzzzzz

Odnośnik do komentarza

Widzę że na liscie już jestem hehe....jutro wieczorem potwierdzę na 100000% bo przedemn? jutro trasa 400 km i wszystko może się zdarzyć...

Co do pogody to wg. moich "lotniksowych" informacji pogoda stabilna, zachmurzenie umiarkowane, wiatr do 20km/h, wilgotno?ć 50-60%, temperatura 20C odczuwalna 18C ...czy dodać co? jeszcze ?:)

Odnośnik do komentarza

O nie, moja małżonka nigdy nie wsi?dzie ze mn? na motor. Ona nigdy nie wymawia tego imienia. Mówi tylko: "to co? z garażu", albo "to co? czym byłe? dzisiaj w pracy". Jeszcze nie przywykła i n ie wiem czy przywyknie bo to twarda kobieta.

Greg

Odnośnik do komentarza

" Nigdy nie mów nigdy " Moja kobitka też tak mówiła dopuki nie przejechała się giedy? z mn? i teraz już jest pierwsza na sku..Kidy? się złamie i zaprzyjaĽni z nim.

P.S Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie mowie tak, nie mowie nie. Moze i bede chcial wyskoczyc za Wawe, zobaczymy. O 9 rano na mnie nie liczcie, w srodku nocy spie, mam dosc wstawania z rana. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

EHHHH ... 9 rano !!!! - Komarku czemu tak wcze?nie ? Dopiero wróciłam z jednego wyjazdu i na 9 - t? rano napewno się nie wyrobie - Zyczę więc Wam miłej wycieczki :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz bylo sympatycznie choc szkoda ze tak szybko chcieliscie wracac. Milo poznac nowych Burgmaniakow, milo znowu pogadac ze starymi klubowiczami. Obiadek w Kazimierzu czemu nie, toz to tylko 150 km za Warszawa, a niecale 3 h w obie strony. Zreszta po kazdych wakacjach 300 km wydaje mi sie ze to zaraz za rogiem :blink: od domu. My wrocilismy tez pare minut po 7 ale skonczylo sie jeszcze na milym spotkanku w R66, ktore trwalo prawie do 10. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dla ciebie wypad do Kazimierza, to rzeczywiscie spacerek. Przy twoich dziennych przebiegach!

Warto zaplanować więcej takich spacerków, póki trwa sezon.

Greg

PS. Moja żona stwierdziła, że "nie było mnie cały dzień". Przecież chyba dni s? jeszcze długie? :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Juz niedlugo zlot w Stegnie, to trwa wiecej niz obiadek za Wawa, ale naprawde warto poczuc zlotowy klimat. Sezon, hmm on trwa poprostu do 1-szych sniegow. :blink: a miejmy nadzieje ze w tym roku sezon bedzie bez zamkniecia. Co do spacerkow weekendowych mnie nigdy nie trzeba dlugo namawiac zeby milo spedzic czas na kochanych 2 kolach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...