Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wigilia


Abach

Rekomendowane odpowiedzi

Jest propozycja zorganizowania Wigilii klubowej w ostatni? ?rodę przed ?więtami 17.12.

Możemy spotkać się w BrzeĽnie w Barze u Chiefa Al. Hallera 267. Tam gdzie ostatnio zabalowali?my whistwhist

Po wstępnych ustaleniach menu (barszczyk , pierogi, ?ledzik, jaka? sałatka itp) koszt od osoby nie przekroczy 30 zł. Oczywi?cie to tylko propozycja, menu można "dopracować" wedle Waszych sugestii. Napoje, ł?cznie z % zapewnia solenizant !scooter !piwko

Najważniejsza sprawa to ilo?ć osób. Do niedzieli muszę wiedzieć, aby przekazać wła?cicielom baru.

Proszę o zgłaszanie się w tym w?tku, przygotuję listę.

1. Smerfetka

2. Abach

3. Kasik

4. Pleban

5. Mirka

6. Pidżam

7. Pijawka

8. Gosiek

9. Romeo

10. Kamila

11. Kamis

12. Magda

13. Dee Jay

14. Beata

15. Kucharz

16. Sylwia

17. Siemik

18. Mareczek

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry pomysł,

termin taki , że i nam uda się być... pod warunkiem, że Pleban wróci whist !scooter

proszę o dopisanie nas do listy , co do menu to żadnych zastrzeżeń nie mam;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pomysł extra.Je?li chodzi o lokalizacje to poproszę o dokładny adres i zapisanie mnie z żonk?.O której mamy mamy zasi??ć do stołu?

Odnośnik do komentarza

Adam dopisz i mnie do listy uczestników Wigilii klubowej.

W przyszłym tygodniu akurat wypada mi pracować na drug? zmianę ale od dzisiejszego dnia na ?rodę 17 grudnia od godziny 17,30 nie umawiam się z żadnym klientem.

Lokalizacja spotkania Wigilijnego jak dla mnie jest super, oko 2 km od mojej „fabryki” dojazd bez problemowy bez (korków). :angry:

Odnośnik do komentarza
Pomysł extra.Je?li chodzi o lokalizacje to poproszę o dokładny adres i zapisanie mnie z żonk?.O której mamy mamy zasi??ć do stołu?

17.12.2008 godz 18.00

Bar u Chiefa

Al. Hallera 267

Gdańsk BrzeĽno

Jad?c z Gdańska Al. Zwycięstwa w stronę Wrzeszcza, za Oper? skręcasz w prawo i jedziesz do samego końca drogi ok 4,5 km. Bar będzie po prawej, parking po lewej.

Odnośnik do komentarza
"lej?"tam sie pojawie. :lol:

Widzę, że ta Wigilia będzie( koszerna) !piwko szkoda, że ja mam tak daleko :lol: !placz1 !piwko

:angry: Do zobaczenia 31.12.2008/2009 !piwko

Odnośnik do komentarza

|wietny pomysł z t? Wigilia.

Ja niestety do końca roku mam już zajęty każdy dzień !piwko

Jak będziecie ?piewać kolędy to proszę o telefon- chociaż se z Wami po?piewam trochę !placz1 :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My?lami będziemy z Wami przy wigilijnym stole. Niestety praca zmusza nas do pozostania w domu. Do zobaczenia innym razem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...