Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mikołaje na motocyklach!


Wookash

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne |nieżynki, Szanowni Mikołajowie oraz Wy Elfy !happybth

W tym roku i Warszawa postanowila przył?czyć się do akcji motomikołajowej! Imprezka planowana na niedzielę 7 grudnia. Godziny i konkretny program zostan? jeszcze ustalone. Póki co zbieramy chętnych, żeby wiedzieć ile mniej więcej osób zgłosić na imprezkę :lol:

W planach parada, zrzutka na dzieciaki, częstowanie cukierkami po dojechaniu na miejsce(czyli najprawdopodobniej pl.Zamkowy)

Szczegóły podam jak tylko wszystko ustalimy.

!scooter !OKK ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Wookash

    16

  • Worlan

    12

  • Artemis

    6

  • Więcek

    5

Top użytkownicy w tym temacie

O! I bardzo zajefajnie że Warszafka także ma swojego Mikołaja whist Mój skuterek już ?pi pod kołderk?, ale jak będzie pogoda "jako tako" to z chęci? przybędę z moj? mikołajkow? asystentk? !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
O! I bardzo zajefajnie że Warszafka także ma swojego Mikołaja whist

Hhmm nie wiedzialem ze Warszawce* jest tylu motocyklistow zeby tez organizowac impreze "Mikolaje na Motocyklach" dla mnie za daleko o tej porze roku, ale w Warszawie stawie sie jesli nie bedzie sniegu i lodu na jezdni.

*Warszawka – wie? w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, w gminie Drobin, liczba mieszkańców 38.

Odnośnik do komentarza

Wła?nie whist Artemis ma najbardziej mikołajowy skuter w okolicy (no, może jeszcze Gluba jest mikołajowy...) a Ty go łapiesz za słówka ;)

My?lę że już niedlugo będe mógł podac szczegóły akcji :)

Odnośnik do komentarza

Mam już wstępne ustalenia!

Plan jest poki co taki:

Niedziela 7 grudnia 10.00 zbiorka na pl. Teatralnym.

ok. 10.45 wymarsz tras? Wierzbowa, Królewska, Marszalkowska, Piękna, Ujazdowskie, Nowy |wiat

tu postój pod szpitalem dziecięcym na Kopernika-czas i "zajęcia" trzeba jeszcze obgadać z kierownictwem szpitala-co zostanie załatwione na dniach.

Dalej Krakowskim Przedmie?ciem pod Kolumnę na lans i wyrywanie lasek("Maleńka? Chcesz usi??ć Mikolajowi na kolanach?")

Trasa przejazdu może ulec zmianie, gdyż:

-możemy nie dostać pozwolenia na wbicie sie na Nowy |wiat

-możemy jeszcze zahaczyc o Dom Dziecka.

Niestety opcja ze zbieraniem kasy do puszek dla dzieciaczków wymagałaby zbyt dużo zalatwiania formalno?ci.... Dlatego proponuję 2 opcje: albo każdy przywozi tony cukierasów i innych pyszno?ci, albo na miejscu robimy zrzutę i kupujemy. Szczerze obstawialbym opcje nr. 1 żeby nei tracić juz czasu na szukanie sklepu z odpowiedni? ilo?ci? słodko?ci !happybth

Pogoda?

Podobno nawet do 10* !happybth

Odnośnik do komentarza

Wła?nie wróciłem ze szpitala...

niestety siostra przełożona miała ci?nienie 200 !scooter

Nie udało mi sie pogadac, spróbuję jutro ;)

Póki co sekretarka dyrektora jest za whist

Burgmaniacy, liczę na Was ;)

Odnośnik do komentarza

No cóż jeżeli jest to założenie że tylko na dwóch kołach to Ja odpadam bo jeszcze mojej maszyn nie wyprodukowano ( będzie dopiero na wiosnę ) !scooter jak będzie można przyjechać samochodem to dlaczego, nie warto będzie przyjechać

Odnośnik do komentarza
Wła?nie wróciłem ze szpitala...

niestety siostra przełożona miała ci?nienie 200  !scooter

Nie udało mi sie pogadac, spróbuję jutro  ;)

Póki co sekretarka dyrektora jest za  whist

Burgmaniacy, liczę na Was  ;)

Wookash a co Ty zrobiłe? tej siostrze przełożonej, że tak jej podskoczyło? Pewnie wypróbowałe? różnych dostępnych ?rodków perswazji (nie mylić z perwersji) ;);)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że post pod postem, ale mam kilka istotnych informacji ;)

Wła?nie wróciłem ze szpitala... znowu !scooter

Nie skłamię, jeżeli powiem, że przyjeli temat wręcz euforycznie whist

Wszystko dogadałem i jeste?my umówieni w niedzielę między 11 a 12 ;)

Od razu mówię, że na oddział wszyscy nie wejd?.

S? 2 oddziały, po 5 osób na oddział.

Wchodzimy z cukierkami, musimy kupic troche owoców (mandarynki, banany) bo nie wszystkie dzieciaki będ? mogły tego dnia zje?c cukierki- a np. banana juz tak ;)

Liczba dzieciaków w szpitalu może by różna, ale nie powinna przekroczyc 50 pacjentów.

Nie łamcie się, ze wszyscy nie wejd?- zajmiecie się ludĽmi przy skrzyżowaniu Nowy |wiat/|więtokrzyska!

Od strony logistycznej:

Możemy zaparkowac na terenie szpitala, przed oknami dzieciaków ;)

Jeżeli frekwencja przekroczy nasze oczekiwania to sporo miejsca jest wła?nie przed samym szpitalem, jest też parking przy N|/|w na którym na oko wszyscy powinni się zmie?cic!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak ?niegi nas nie zasypi?, lodem nie skuje i uda mi się nabyć strój ?w. Mikołaja w rozmiarze XXXXL, to postaram się przyjechać. !scooter

Odnośnik do komentarza
Jak ?niegi nas nie zasypi?, lodem nie skuje i uda mi się nabyć strój ?w. Mikołaja w rozmiarze XXXXL, to postaram się przyjechać.  !scooter

Nie problem. Idziesz do byle jakiego marketu, kupujesz najtańszy strój z fizeliny za 9,99 zł w standartowym i jedynym rozmiarze i rozci?gasz go do własnych potrzeb.

Sprawdzone i stosowane. To działa !V

Jeszcze jedno. Niestety proces jest nieodwracalny, więc z czystej oszczędno?ci i sk?pstwa nie chudnę by móc stosować strój wielokrotnie :):D !holiday

Odnośnik do komentarza

Jeżeli pogoda pozwoli to jestem !piwko to będzie mój (pierwszy raz) !happybth na mojej ?wieżo zakupionej Atlantce !tut więc jestem zwarty i gotowy do parady mikołajowej !tut Pozdrawiam !happybth

Odnośnik do komentarza

Mamy byc w strojach mikolajowych obowiazkowo?,kupiony stroj mikolaja zalozylem ale po skonczeniu operacji"zakladanie"wygladal jak flaga na kopcu czerniakowskim po przejsciu huraganu"Mikolaj"Troche informacji organizacyjnych bedzie nam latwiej i ladniej

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No cóż... nie byłem pewien czy akurat tego dnia będę na miejscu, ale wszystko wskazuje na to, że !V

Powoli rozgl?dam się za strojem czerwonego- brodatego z lask? !V

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Strój już mam, taki rozci?gliwy, jak doradaził Pleban. Jest problem z czapk?. Za cholerę nie wcisnę jej na kask. Nawet na jeta nie wchodzi !V , trzeszcz? szwy.

Pleban, co się z tym robi ? :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...