Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mikołaje na motorach 07.12.2008


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

Przesyłam linka jakby kto? był zainteresowany wparciem w/w akcji

http://slipknot.pl/dirk/mk2008/mk2008_2.jpg

a tu jakby był kto? zainteresowany wsparciem finansowym, jak co roku

konto ING nr 11 1050 1139 1000 0022 4643 4738

Roman Starzyk

86-005 Białe Błota-Ciele

ul. Bluszczowa 29

".......

Efektem naszej miesięcznej pracy i

hojno?ci Państwa serca będzie zakup na potrzeby oddziału intensywnej

terapii noworodków Wojewódzkiego Szpitala

im. J. Biziela w Bydgoszczy PULSOKSYMETRU OXIMAX N560 NELLCOR. Przyrz?d

służy do monitorowania czynno?ci oddechowo-sercowych. Wraz z przewodami, czujnikami jednopacjentowymi, czujnikiem niemowl?t jest to wydatek ok. 5300 zł.”

Finał odbędzie się 7 grudnia 2008 o godz 10:00 zbieramy się pod Makro, godz 11:00 jedziemy na Stary Rynek !piwko

podgl?d wpłacaj?cych: http://motobydzia.com/phpBB/viewtopic.php?t=2814

Odnośnik do komentarza

|wietna idea !piwko

szkoda, że jest już zimno, bo miałbym ochotę poszaleć w stroju Mikołaja !happybth

Radman, do niedawna moi koledzy z Chojnic też z u?mieszkiem na twarzy spogl?dali na mój skuter. Kilka tygodni temu jechałem z nimi w niedalek? trasę.

Zmienili zdanie. Nawet jeden z nich chce sprzedać Yamahę Fazer i przeskoczyć na Maxi !happybth

Odnośnik do komentarza

Bobas, jesli nie bedzie totalnej klapo-tragedii z pogoda w tym dniu, to ja pakuje 3 pary gaci na tyłek i stawiam sie we wskazanym miejscu o umowionej godzinie. Także zapraszamy, bo jak pisalem wyzej, kazdy Maxi sie liczy po stokroć hehe.

P.S. sorewicz za offtopic, ale moim zdaniem coraz blizej Maxi do moto, patrz chociazby na Honde DN01, czy od dluzszego juz czasu na rynku Yamaszka FJR1300. Problem jedynie w swiadomosci (z reguly 'dla zasady') niektorych motocyklistow, ktorzy neguja w/w pojazdy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja i kilku kolesi z Malborka,je?li pogoda dopisze zawitamy w Trójmie?cie.Dzień wcze?niej czyli 06.11.2008r.w Malborku Mikołaje na motorach będ? obdarowywać dom dziecka.Zapowiada się przyjemna zabawa-oczywi?cie dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

Drogie Maximaniaczki i Drodzy Maximaniacy,

Czy kto? z Was wybiera się 7 grudnia na bydgoskie Motomikołaje 2008?

Tutaj więcej informacji:

http://motobydzia.com/phpBB/viewtopic.php?...9ff772a27#99868

Może udałoby się stworzyć grupę Maxi i stawiliby?my się o okre?lonej godzinie i miejscu?

Zachęcam również do innych form aktywno?ci (nr konta podany jest w 1-wszym poscie od Kasi, zbiórki prowadzone s? również w innych formach). Po bliższe info zapraszam do lektury na 'motobydzie' (przepraszam moderatorow za wklejanie link'ow do owego forum i prosze o wyrozumienie).

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi,

Radek

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Ja również szykuje Maxiaka i smigam 7 grudnia. To czesc info od RomanS z Motobydzi;

"...ludzie zjawiaj? się wszystkim co się rusza i na drzewo nie ucieka nawet 4oo. Minimum to czapa mikołaja i cuksy w kasku dla dzieci..."

Zatem jak będzie? Meldujemy się indywidualnie, czy jednak spróbujemy najpierw zebrac sie w gronie Maxi i razem doł?czyć?

Pozdrawiam,

Radek

Odnośnik do komentarza

Witam Mikołajkowo

Pogoda dopisała, było super, dzieciaki zadowolone i cuksy wszystkie rozdane

Niech żałuj? wszyscy Ci co nie byli

RADMAN :lol: dzieki za Towarzystwo na maxi !OKK

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej, hej,

Dopiero co wróciłem !NOT . Idac za ciosem (czyt. "jeszcze tylko przezyc zapalenie płuc") posmigalem z ta gor?czk? pod szpitale, a potem jeszcze do Ostromecka. Teraz biore sie za pucowanko skuciaka i futrowanie aspirin.

Kasiu, to ja dziękuję Tobie i Twojej ekipie za towarzystwo i miły dzionek. Polecam się na przyszło?ć! !OK

P.S. masz moze jakies smakowe cukierasy?

P.S.2 nadal nalegam, by Twoja córka wzięła ode mnie autograf... !OKK

P.S.3 yyy, to jaki był ten adres strony internetowej pani na P. ?

Pozdrawiam i WIELKIE DZIEKUJE!!!

Odnośnik do komentarza

Woow.....

super zdjęcia i nawet jaka? wiewióra na pierwszym planie !happybth

My kręcili?my ale trzeba co? z tym zrobić - prze?lę ci póĽniej linka

pozdrowionka !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...