Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczka do Bytowa


Abach

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystaj?c z pięknej pogody dzisiejszego dnia wybieramy się na wycieczkę po ziemiach kaszubskich i na zamek do Bytowa.

Jezeli ktos jest chetny zapraszam 11.00 Multikino lub 11.20 tradycyjnie Orlen w Żukowie.

Odnośnik do komentarza

Wycieczka udana, pogoda dopisała :D

Szkoda, że zapomniałem aparatu. Andrzejku mam nadzieję, że wrzucisz kilka fotek (te z rogaczami możesz pomin?ć whist )

Tak sobie pomy?lałem w drodze powrotnej, ja nie powinienem prowadzić. W towarzystwie z dwoma B650, mój SW powinien jechać w ?rodku, ubezpieczany z kazdej strony jak VIP :Dwhist:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Adamie ale jeste?. Dzi? nie miałem co pocz?ć pogoda piękna chęci jak zawsze były i jak wraciłem do domu to co czytam no co ? trudno. whistwhist

Odnośnik do komentarza
Adamie ale jeste?.

Nic nie planowałem, to był zupełny spontan, zainspirowany przez Lecha. Zamek w Bytowie wymy?liłem ja, po sympatycznych wrażeniach ze zwiedzania zamku w Gniewie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

OK przeca się nie bocze miło poczytać że kto? nie siedzi w domu przy takiej pogodze w Listopadzie !vampire !wchair !scooter

Odnośnik do komentarza
Tak sobie pomy?lałem w drodze powrotnej, ja nie powinienem prowadzić. W towarzystwie z dwoma B650, mój SW powinien jechać w ?rodku, ubezpieczany z kazdej strony jak VIP  !scooter  :D  !vampire

Ty sobie naprawdę grabisz chłopcze !wchair

Pogoda faktycznie dopisała i miło było z niej skorzystać. Co do fotek, proszę bardzo ze szczególnym naciskiem na te... rogate whist .

Panowie, musimy co? z tym zrobić. Przy okazji okazało się, że mam największe whist:D

Adam, bardzo ładny twój nowy "kask" z Bytowa :D

P.S. To piszę ja PLEBAN, tyle że nie ze swojego profilu.

Odnośnik do komentarza

Kurtka wodna, a byłem dzi? na skucie niedaleko Bytowa sam jak ten palec :angry:

Nie doczytałem tematu, bo na pewno doł?czyłbym do ekipy !scooter !vampire !wchair

Mógłbym ubezpieczać Abacha :angry:

Odnośnik do komentarza
(...)Mógłbym ubezpieczać Abacha !scooter

Tez chcialbys patrzec czy z chinskiego Silvera wypadaja czesci !wchair ? Ogolnie trzeci skuter moglby sie przydac, zeby miec pewnosc, ze czarny Silver nic nie zgubil po drodze !vampire ...

Oczywiscie zart, ale ciezko sie bylo powstrzymac :angry: ...

Odnośnik do komentarza
Tez chcialbys patrzec czy z chinskiego Silvera wypadaja czesci ;) ? Ogolnie trzeci skuter moglby sie przydac, zeby miec pewnosc, ze czarny Silver nic nie zgubil po drodze :lol: ...

Jeszcze dwa dni i się policzymy B):P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...