Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sonda ?


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Albo ja juz slabo widze i wczesniej nie zauwazylem tego przycisku albo jest to jakas nowosc. Sonda - hmm czy moge poznac wiecej szczegolow. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie jest to żadna nowo?ć już nawet kiedys tego używali?my (zdaje?ieże chodziło o głosowanie nad 50kami) Po prostu mozna zrobic temat na forum z sond? :P

Odnośnik do komentarza

Robisz po prostu ankiete z np. 3 punktami

Przyklad:

Ktory skuter jest the best?

°Burgman

°Silverwing

°Tmax

Uzytkownicy w to klikaja i widac ile glosow zostalo gdzie oddanych.

Nie wiem tylko czy jest ta funkcja dla nas dostepna :P ...

UPS, Tetsuo byl szybszy... nie do wiary :):) .

A wlasnie, zaloze sonde :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W takim razie ja widze to po raz pierwszy i pomysl jest rewelacyjny, oby tylko nie byl zbyt czesto uzywany do debilnych pytan. No ale w koncu Burgmania to jednak forum ludzi doroslych i nie powinno byc z tym problemow. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ktory skuter jest nalepszy...

a moze ktora jest godzina?

0-1

1-2

2-3

3-4

4-5

...

20-21

22-23

23-0

samo pytanie nie jest debilne - zaraz zaloze sonde...

Odnośnik do komentarza

Lipa.. <_< oddałem pusty głos, tak by zobaczyć co jest i juz nie mogę sobie zagłosować...

Puste niech się nie licz?..

ps.. Artix-zainspirowałe? mnie i odwróciłem lusterka o 180 stopni..:lol: teraz wjadę wszędzie.. <_<

Wentyl

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wentyl, kolejnym dobrym pomyslem jest przekrecenie lusterek odwrotnie niz seryjnie. Hmm jak to wytlumaczyc. Seryjnie wystaja daleko na zewnatrz, ale jak przekrecimy je o 180 stopni, to tez lusterka sa na rowni z koncowkami manetek i dzieki temu o lusterka ciezarowek sie nie zahacza. Generalnie oba pomysly sa swietne (lusterka o 180 stopni) (lusterka o 90 stopni) i dobrze sie sprawdzaja wlasnie w korkach gdzie najslabszym punktem w codziennej jezdzie AN400 sa wlasnie lusterka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...