Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jak to jest z ta kat A ??


Pavulon

Rekomendowane odpowiedzi

(:ze?ć,

ZTCW: Nie ma takiego przepisu, który automatycznie unieważniałby dotychczas zdobyte uprawnienia po nie zdaniu kolejnego egzaminu/popełnieniu podczas niego okre?lonej ilo?ci błędów.

Za to egzaminator/o?rodek egzaminacyjny, w przypadku posiadania zastrzeżeń do Twoich dotychczasowych kwalifikacji (spowodowanych np. złym wynikiem egzaminu), ma prawo je zakwestionować wysyłaj?c wniosek do starosty o ponowne ich sprawdzenie. W takim przypadku musiałby? ponownie zdawać egzamin na już zdobyte kategorie.

Jednak nie jest to praktykowane i raczej nie ma się czego obawiać.

Przykłady pytań egzaminacyjnych oraz browar w dłoń i jedziesz z tym koksem. :lol:

Zdrowia,

Ł

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

E no testy to po godzince treningu kazdy moze zdac bez jednego bledu. Nie ma sie czego obawiac. A ja gdzies czytalem ze jesli w tescie bedziesz miec 80 % bledow to wtedy moga wystawic wniosek o ponowna weryfikacje twojej znajomosci przepisow z ruchu drogowego i w sumie slusznie, bo przepisy trza jednak znac choc by po to zeby klucic sie z policja co do wykroczenia :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bzyku ma absolutn? rację , nie ma przepisu który mówiłby że zabiera się prawo jazdy innej kategori w przypadku polania egzamu , miałem te same w?tpliwo?ci przed moim egzaminem więc wypytałem się dokładnie instruktora i dowiedziałem się że faktycznie był taki przepis lub lepiej powiedzieć proceder :D w latach 95-97 kiedy to kierowano na ponowny test np. na kategorie B ale tylko w przypadku gdy zdaj?cy popełnił ponad 50% błędów w te?cie ( ale taka ilo? błędów tak ilo?ć jest dla mnie nie do pomy?lenia , przecierz to tylko 18 pytań ) ...poza tym Pavulon , pocieszę Cię że według statystyk egzamin na moto zdaje około 90-92 % zdaj?cych , tak więc zdasz na pewno.

pozdrawiam i zyczę powodzenia

ziutas

Odnośnik do komentarza

dzieki za slowa pocieszenia

kumpel ma zdawac w tym tyg, stad zapytanie ja na poczatku wrzesnia

na jesieni , poczatek zimy zamieniam sie w mysliwego

zwierzyna Burgi 400 :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...