Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ermi avatar


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Impreza na calego a ja musze pisac w imieniu wszystkich ktorzy udali sie na impreze do Kuby stwierdzilismy (czyli Ja Iro Kuba Scotty Dadzia i wele innych)ze Ermi musisz zmienic avatar bo to uderza w nasze uczucia estetyczne poniewaz jest swietny...

pozdrawiamy Ormo :lol:

Odnośnik do komentarza

(Do Majona przede wszystkim) Ello!

Cóż można na to powiedzieć...? Na pochyłe drzewo i Salomon nie naleje... Ups, przepraszam... Majon mówi: konkrety... Konkretyn... Kasza niedogotowna, chamstwo się zjeżdża z całego ?wiata.

Pozdrawiam, Iro

P.S. Ermi - SZACUNECZEK. Mam nadzieję, że jeszcze parę razy ?migniemy, jak ostatnio... "instrumenty, instrumenty"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Halo halo, dzień dobry wieczór-rano...

Siedzimy tutaj tak i cieszymy się, ze jest talki go?ć jak Ermi, który ma tak wybojowe avatary...

Tak naprawdę to chyba niemamy co ze sob? zrobić...

Dagmara się przewraca demoluj?c kino domowe...

Marcin kopie w moje szafki...

Istna rzeĽnia Skuterzystów...

Nie wiem wogóle co się tutaj dzieje...

Grilek był wypasiony w kiełbasy i pstr?żki i KANAPKI(podobne do tych oczu Ermiego...)

Teraz siedzimy w domu i dajemy czadu(biedna babcia...)...

Hmmm pewno każdy czytaj?c ten w?tek zastanawia się "Ale oso chosi??" ;) ..

A to moze wiedzieć tylko ten kto TUTAJ istnieje... Każdy z poza towarzystwa dzisiejszych czestników nie czuje tego CZEGO| i nie zrozumie, dopóki nie bedzie w tym uczestniczył...

Deszczyk nas powitał, ciepełko porzegnało... Winko się lało i ciężko się stało...

Tak można mniej więcej opisać co się działo w sobotę do wieczora....

Teraz mamy niedzielę... Dzień się zaczyna, a my mamy zamiar go kiedy? skończyć...

Niestety różowy namiocik nie cieszy naszego oka, lecz wystarczyły Nam oczy ermiego(tak tak, te z tego super wypasionego, ekstrawaganckiego AVATARA, którym się od kilku minut podniecamy)...

Pozdrawiamy całe grono Burgmanii, tak Was których tu nie ma...(Kubo, 2xDagmary, Marcin, Irek, Marek i gapa z Lolit? B) )...

Naraszka(mówi?, ze pasek mi się kończy CHOLERA...)... "Już nie ma dzikich plaż" :lol:

Odnośnik do komentarza

hehehe dzieki.

Widzę że pisanie postów o 2. w nocy to już zaczyna być norma.

Co do avataru to ostatnio wła?nie zmienilem na ten "roboci".

Fajnie że się tak możecie pobawić w w skuteromaniakalny sposób, ehhh...

Pode?lijcie jakie? fotki z imprezki

A swoj? drog? to mam nadzieję, że kac będzie mniejszy niż tornado zniszczeń dokonych przez Dage i Majona :lol:

pozdrawiam imprezowiczów

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i Dziewczynki Chłopaki się rozjechali każdy w swoj? stronę...

Dom znów jest pusty i nudny... Gdyby nie praca, to chyba bym się zanudził na ?mierć...

Dzięki za wspólnie spędzony czas i oby do następnego razu...

No i oczywiscie jeste?my dalej pełni podziwu co do starego Avatara Ermiego(wersja z yp'k? nie jest tak fajna...).

Tak też kończę i pozdrawiam, Kubo :lol:

Odnośnik do komentarza

hmmm...

no to postaram się niedoci?gnięcia w inwencie poprawić i niedługo ukażę wszystkim kibicuj?cym, równie odjazdowy i ?mieszny ;) aVatar

ale mam nadzieję że ten też jest ciekawy???

jeżeli nie to jutro zmienię na "stary" B)B)B)

Rafal

t

zmiany s? dobre ale jeżeli uraziłem czyje? uczucia estetyczne to przepraszam ... :lol:

heheh Bigu jak zapodasz juz tego 10 drinasia to pogadac można nad zmarszczonymi brwiami (w złowieszczym spojrzeniu z pode łba) i wybitymi zębami "robocika ypkowego" B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...