Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie Sezonu


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: czy Koledzy wybieraj? się w stronę stolicy? Je?li tak to może jako? wspólnymi siłami? Zapraszam do przedstawiania planów i koncepcji. Chętnie pojadę "niesam" zwłaszcza, że prognozy meteo zachęcaj?ce...

Taki sam zestaw pytań zapodałem w "regionach" zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim. Może co? wspólnie zgotujemy.

Odnośnik do komentarza

Witaj Marku, dawno Ciebie na forum nie było !tut

Niestety nie uda nam się powtórzyć miłej wycieczki do stolicy z pocz?tku sezonu !piwko Moja chińska Honda jest chora i wymaga specjalistycznej opieki co wi?że się z wizyt? u doktora w Lublinie. W 3mie?cie "lekarze" nie daj? rady !scooter

Dlatego wybieram się na zakończenie sezonu samochodem. Wyjazd planuję w sobotę rano.

Przy okazji, jeżeli kto? ma co? do przewiezienia z 3miasta do wawy, 3 metry sze?cienne w moim niemęskim żółtym Diablo czekaj? !scooter

Odnośnik do komentarza

Oj dawno - czas jaki? taki sztywny i nierozci?gliwy... na forum go brakowało !scooter

Ale już jestem i może zima da więcej czasu na pisanie i czytanie.

Szkoda, że nie pomkniemy zusamen (Pleban nam też wymiękł...) ale ot takie życie - kuruj zatem chorowitkę. A z tego co widzę, to i tak się spotkamy - cieszę się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...