Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Niedziela 12 paĽdziernik


Worlan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Czytam w?tek kujawsko- pomorskiego i normalnie im zazdroszczę.

Może i my zorganizujemy mały niedzielny wypad na łono natury.

Ognisko, kiełba i takie tam... :lol:

Macie jakie? propozycje ? S? chętni ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No, co Wy :lol: . Autami będziemy jeĽdzili w zimie. W niedzielę słupek rtęci ma się zatrzymać koło dwudziestki. Normalnie upał :lol: . Trzeba korzystać, może to już ostatnie ciepłe dni tego roku. :lol:

Więcek, nic się nie chwaliłe?, że sprzedałe? :lol: . Domy?lałem się czytaj?c ogłoszenie o sprzedaży kasków, ale że to już :lol: , w trakcie sezonu ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Więcek, nic się nie chwaliłe?, że sprzedałe? :lol: . Domy?lałem się czytaj?c ogłoszenie o sprzedaży kasków, ale że to już !sciana , w trakcie sezonu ? :lol:

Grzesiu

czym tu się chwalić, przecież to smutne !sciana sezon trwa a ja w korkach stoję.

Chwalić się będę jak kupię, ale już od BURGMANI zachorował i wiadomo na co, a Bieszczady postawiły kropkę nad i :lol:

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

|pieszę z informacj? dla chętnych na niedzielne turlanie plus kiełba na patyku.

Ustawka : niedziela godz. 12, McDonald's ul. Górczewska róg Lazurowej.

Wyjazd do Roztoki godz. 12.20.

W Lesznie nie skręcamy na Nowy Dwór , jedziemy prosto. Ok. 100 m. za skrzyżowaniem jest sklep, gdzie każdy zaopatruje się w kiełbę, musztarę, pieczywko itp

Po zakupach ?migamy piękn?, równ? drog? do Roztoki, gdzie będzie przygotowane dla nas ognicho. (rozliczenie za ognisko na miejscu).

Po ognisku chętnych zapraszamy na przejażdżkę nad Zalew Zegrzyński. Co będzie dalej ?....nie wiem !sciana :)

PS. Smarty nie będ? mile widziane :lol::) !sciana

Odnośnik do komentarza

Witam .

Worlan dzieki za zaproszenie ,ale na niedziele spotkanie mamy w małym gronie , niestety nie wszystkim ta data pasowała a szkoda .

Pozdrawiam maxi , a w szczegulno?ci Orzecha tego ?pjocha :P .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
(...)PS. Smarty nie będ? mile widziane  :P  ;)  !tut

Grzesiu, bo za takie brzydkie teksty bede chyba musial za kare "obrac" Twojego z paneli ;):P !happybth ...

Bigu, powinno być odwrotnie. Powiniene? mi załatwić w dobrej cenie żółte panele za to, że próbuje utrzymać resztkami sił ducha skuteryzmu na burgmanii. !tut !TAZ !TAZ

Opowiem Ci jak wygl?dało w dniu wczorajszym spotkanie w Starym Młynie.

1. Nikt nie wszedł do ?rodka.

2. Żeby nie pokaz mojej nowej żarówki, to skutery stałyby niezauważone :P

3. Prawie wszyscy kręcili się wokół Smarków

4. Były robione non stop zdjęcia, komu ? jasne, że Smartom.(każdy chciał mieć fotkę na ich tle) ja nie :P

5. Jak pojechali?my do mac'a, to kto jechał pierwszy? 3 Smarki

6. Gdzie by? nie przystawił ucha, to o czym były dyskusje ? o Smarkach

Czy to normalne ??? :P !TAZ :P:P

Upiór, szkoda, że nie wpadniecie ;):D Bawcie się dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Worlan jeste? wielki co to ma być burgmania czy smartownia pogoda na squta a Oni w 4oo no pięknie !TAZ :P !happybth !tut !tut i jeszcze raz !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
6. Gdzie by? nie przystawił ucha, to o czym były dyskusje ? o Smarkach

Czy to normalne ??? :P  B)  :P  B)

A kto je inicjował? Worlan! :P

Grzesiu... dramatyzujesz B) . O ile pamiętam rozmawiali?my także o nowych zakupach skuterowych (lub ewentualnym custom' aizingu mojego T-maxa :) ) na sezon 2009, a Orzech co? wspominał, że Majesty stoi przykurzona B) , tak więc o maxi też rozmawiali?my... i to wcale nie mało :)

Pozostałych punktów nie neguje, bo brak podstaw B)

Poczekaj, idzie zima... Gwarantuję, że na wiosnę nie będzie innych tematów poza maxi !YES ... no może czasem kto? wspomni o MMC Cabrio lub jakim? kampie (Kisiel- pochwal się new housem na kołach :rolleyes: ) ;);)

Co do niedzielnego wyjazdu to niestety muszę rzucić ręcznik ;) . Wypadł mi niezaplanowany, kilkudniowy wyjazd w niedzielny poranek. Oczywi?cie do Wiewióry zadzwonię celem rezerwacji chrustu i "łognia". Rozumiem, że na 13st? będzie git?

Bawcie się dobrze B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Co do niedzielnego wyjazdu to niestety muszę rzucić ręcznik  ;) . Wypadł mi niezaplanowany, kilkudniowy wyjazd w niedzielny poranek. Oczywi?cie do Wiewióry zadzwonię celem rezerwacji chrustu i "łognia". Rozumiem, że na 13st? będzie git?

Bawcie się dobrze  :rolleyes:

Szkoda ;),

Mariusz, ja tak tylko żartowałem z tymi Smartami. B)B) Odwołuję to co napisałem, "Smarty będ? jak najbardziej mile widziane" ;)B)

Oczywi?cie zadzwoń do Wiewióry, a nr telefonu do nich wrzuć mi na PM, lub SMS. 13 jest ok. !YES

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zadne smarty, jest cieplutko, i ja sie melduje na 2 kolach jutro. :rolleyes: do zobaczyska

a kto nie przyjedzie ten gupi ch... a Pidzama wam powie reszte B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ognisko i paliwo zarezerwowane na godzinę 13- st?, 12 paĽdziernika roku bież?cego :rolleyes: .

Miejsce: Roztoka, Bar Wiewiórka.

Więcej szczegółów posiada Worlan na PM, a tym samym zostaje Ojcem Chrzestnym wyjazdu B)

Bawcie się dobrze B)

Odnośnik do komentarza
Więcej szczegółów posiada Worlan na PM, a tym samy zostaje Ojcem Chrzestnym wyjazdu  :lol:

No to impreza spieprzona... :lol:

:lol::P:):)

:)

Dlatego wiedziałem kiedy pozbyć się :lol: ,żeby w takich imprezach nie uczestniczyć :P

Smarka nie posiadam dlatego też nie mogę jechać, ale, żeby wstydu innym nie robić to może na miejscu o 13.00 się zobaczymy :lol:

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja będę Tmaxem, który dzisiaj dostał łomot od - wstyd przyznać Suzuki DR400 na Górczewskiej :lol:

Może też go umyje, bo to pewnie ostatnie weekendowe latanie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...