Skocz do zawartości
Forum Burgmania

msza ?wieta za burgmaniaków


krzytro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Chciałbym powiadomić wszystkich Burgmaniaków,że w naszej intencji odbędzie sie msza ?w.u ?w.St.kostki w warszawie na ul.Hozjusza 2 o godz.13.00 w dn,12.10.2008 r.Wszystkich chętnych b.serdecznie zapraszam.Przepraszam za niegramatycznie napisany post[dysleksja].W razie jakich kolwiek pytań zwi?zanych z tematem podaję telefon do mnie 600 22 85 06.W razie jak dopisze pogoda możemy zorganizować spotkanie przy ognisku.Je?li kto? będzie miał ochotę przyjechać to bardzo bym prosił o potwierdzenie.No i mam pro?bę do EMKI odezwij sie proszę

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobry pomysł. My?lę jednak, że wcze?niej powinien być poddany pod dyskusję. Dwa razy spotykali?my sie u Franciszkanów, gdzie gospodarzem był eMKa i moim zdaniem głównie z nim trzeba pogadać.

Odnośnik do komentarza
Dobry pomysł. My?lę jednak, że wcze?niej powinien być poddany pod dyskusję. Dwa razy spotykali?my sie u Franciszkanów, gdzie gospodarzem był eMKa i moim zdaniem głównie z nim trzeba pogadać.

Jak Cię lubię Grzesiu, to chyba nie chodzi TU o osobę i miejsce tylko o intencję ?!

Choć nie powiem, żeby i mnie msze odprawiane przez KLUBOWEGO KAPELANA nie odpowiadały mi bardziej !OKK !piwko

Pozdrawiam

RobB. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dobry pomysł. My?lę jednak, że wcze?niej powinien być poddany pod dyskusję. Dwa razy spotykali?my sie u Franciszkanów, gdzie gospodarzem był eMKa i moim zdaniem głównie z nim trzeba pogadać.

Jak Cię lubię Grzesiu, to chyba nie chodzi TU o osobę i miejsce tylko o intencję ?!

Choć nie powiem, żeby i mnie msze odprawiane przez KLUBOWEGO KAPELANA nie odpowiadały mi bardziej !tut !YES

Pozdrawiam

RobB. :P

na razie to tylko propozycja,czy ktos na msze przyjdzie czy nie to i tak odbedzie sie ona w naszej intencji.Rozmawiałem z Markiem na ten temat.On ma rocznice ?mierci kolegi i napewno 12 nie przyjedzie.A o terminie mszy z jego udziałem poinformuje nas na forum.Nie wykluczone ze da sie skusic na odprawienie Mszy u |w,St Kostki.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jestem przy tablicy B).

W dziale "Imprezy podróże" jest już od wczoraj temat zakończenia sezonu, w którym wspomniałem o inicjatywie Krzytra. Każda dobra inicjatywa jest godna polecenia. Niestety !YES bez mojej obecno?ci. Żałuję, ale tak to czasem bywa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...