Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MRU + Geocaching


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend odbylo sie male spotkanie na Miedzyrzeckim Rejonie Umocnionym (MRU). Nie pisalbym o tym na forum, ale na spotkanie zawitalo kilka osob jezdzacych zazwyczaj skuterami !OK .

Bylo swietnie, polazilismy troche pod i nad ziemia, a na pewno znajda sie tacy, co i pare ciekawych fotek ze spotkania zamieszcza...

Niestety skutery pozostaly w domkach i na spotkanie przyjechalismy wszyscy, jak to okresla Kefir, "gejowozami" .

Oczywiscie tylko i wylacznie ze wzgledu na bagaz !YES .

p1000627mg6.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fotki oczywiscie sie pojawia jak tylko uda sie je wrzucic na picassa. Spinka nie tyle wykopali co przeszli 15 km korytarzami 40 metrow pod ziemia. A spotaknie geokeszerow wyszlo bardzo sympatycznie, w sumie polowe ekipy stanowila Burgmania :ph34r: no ale za chwile zdominujemy tematy Smarta i Nivy. A gwoli uscislen, Niva nie jest gejowozem :lol: Smart tez nie

Odnośnik do komentarza
(...)A gwoli uscislen, Niva nie jest gejowozem :lol: Smart tez nie

Ups, przepraszam :lol: . A jesli potwierdzi to jeszcze pisemnie Kefir, to tej wersji bede sie trzymal :D:ph34r: ...

Odnośnik do komentarza

Witam, byłem w tym regionie na firmowym spotkaniu integracyjnym (Pętla Boryszyńska). Zwiedzali?my podziemne bunkry - niesamowite wrażenia, szczególnie absolutna ciemno?ć whist

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Witam, byłem w tym regionie na firmowym spotkaniu integracyjnym (Pętla Boryszyńska). Zwiedzali?my podziemne bunkry - niesamowite wrażenia, szczególnie absolutna ciemno?ć !piwko

To wyobraz sobie ze petla Boryszynska to moze 10 % tego co mozna zobaczyc schodzac prawie legalnie !OKK na czesc niedostepna dla turystow. Mozna tam spotkac ciekawe osobowosci pomieszkujace przez kilka dni pod ziemia. Na pewno jeszcze tam pojade z zamiarem zejscia pod ziemie w piatek a wyjsc chce w niedziele. Moze wtedy uda mi sie poznac dokladnie caly obiekt. Jak by sie kto pisal w przyszlym roku chetnie bede robil za przewodnika !OKK

Odnośnik do komentarza
A gwoli uscislen, Niva nie jest gejowozem !YES Smart tez nie

To fajno, ale chciałbym jeszcze wyja?nić. Czy to znaczy że Golf zostaje nadal

"gejowozem"?

Co do spotkania- dzięki za nie i choć chodziłem pod ziemi? tylko "na legalu" już teraz piszemy się na przyszły rok.

Fotki wrzucę póĽniej.

Odnośnik do komentarza

Pętlę Boryszyńsk? ogl?dali?my w majowy długi weekend,oczywiscie tam gdzie można było z przewodnikiem-fajnie było.

Jednak to co na fotkach(czę?ć jest mi znana) przywraca wspomnienia i zaostrza apetyt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...