Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy |wiat Motocykli


Wookash

Rekomendowane odpowiedzi

Cze?c ;) zanosi się w stolicy na kolejn? imprezę motocyklowo-skuterow? !scooter

oto wklejka ze strony organizatora:

MOTOCYKLOWE |WIĘTO W WARSZAWIE

20 – 21 WRZE|NIA 2008 r.

Już po raz czwarty firma Cardinall organizuje multimedialn? imprezę Nowy |wiat Motocykli – Bezpieczna Droga do Szkoły.

Na całkowicie zamkniętej dla ruchu drogowego ul. Nowy |wiat w sobotę i niedzielę 20 i 21 wrze?nia zaprezentuj? swoje nowo?ci firmy motocyklowe.

Nie zabraknie potentatów między innymi firm japońskich: SUZUKI, HONDA, YAMAHA MOTOR POLSKA, a legenda szos HARLEY DAVIDSON pokaże nowo?ci 2009 roku.

Jedyny polski producent ARKUS & ROMET zaprezentuje najciekawsze skutery, motocykle i quady. Interesuj?co prezentować się będ?: BENZER i MAGNUS. Niezwykł? atrakcj? będ? pojazdy ATV prezentowane przez firmę INTERVENT, mog? one być wykorzystywane w trudnym terenie po założeniu g?sienic służ? do pokonywania ?nieżnych wertepów, a w wodzie zachowuję się jak amfibie.

Rodzime firmy: LEDMAR, MS MOTO, RETBIKE, SCOOTERLAND zaprezentuj? ciekaw? propozycję odzieży skórzanej i tekstylnej dla motocyklistów.

Na Nowym |wiecie obecne będ? również szkoły jazdy: SARBO i „WAWERSKA SZKOŁA JAZDY”.

Legenda polskiego motocyklizmu – Włodzimierz G?siorek dopi?ł swego – rozpocz?ł na niewielk? skalę produkcję legendarnych motocykli WFM – przeznaczonych głównie dla młodzieży. Zobaczyć tu będzie można motocykle szosowe i trialowe z logo WFM.

Nie zabraknie fantastycznych pokazów kaskaderskich z udziałem Przemysława Salety i Marka Siudyma (Sobota godzina 13.00), a na estradzie liczne konkursy z nagrodami i występy.

Kulminacyjnym punktem programu dwudniowej imprezy będzie PARADA MOTOCYKLISTÓW kończ?ca oficjalnie sezon motocyklowy.

START PARADY: NIEDZIELA GODZ. 12.00 ul. SMOLNA/ NOWY |WIAT.

ZBIÓRKA OD GODZINY 11.00 .

http://www.cardinall.com.pl/cardinall_new/...id=28&Itemid=40

Pojawia się kto?? Ma by trochę cieplej w niedzielę (choc to przy obecnej pogodzie brzmi przynajmniej szyderczo !OK )

Odnośnik do komentarza

Faktycznie pogoda sie troche zlamala ale to nie powod do konczenia sezonu,bedzie jeszcze ladna jesien moze nie bardzo dluga bo zachowanie sie"natury"wskazuje dosc szybkie przyjscie zimy i tym razem kolesie po meteorologi beda mieli wiecej szczescia we wrozeniu.Sama impreza moze byc fajna i napewno warto sie pojawic,ale nie z mysla zakonczenia sezonu.

Odnośnik do komentarza

Ja także planuję się pojawić w niedzielne przedpołudnie .... może jako? wcze?niej zorganizujemy ustawkę ;) i wspólnie razem pojedziemy na Nowy |wiat.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja także planuję się pojawić w niedzielne przedpołudnie .... może jako? wcze?niej zorganizujemy ustawkę ;) i wspólnie razem pojedziemy na Nowy |wiat.

Rozmawialem z Areckim moze sie uda

Odnośnik do komentarza

Czołem!

Ja jestem za umówieniem się na wspóln? jazdę na imprezkę..Co Wy na to? Jeżeli glut mnie nie wygryzie to z chęci? się stawię. Na razie "w szaman" !OKK znaczy się wszamam prochy , !V Wookash jak zdrowie twojej pięknej włoszki? !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...