Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkania czwartkowe (wawa)


Gość rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wczoraj jak wszyscy zauważyli pod Cp było tak nudno, że większo?ć do domu pojechała :) . Ja z Kefirem i Przemem pojechali?my do "Roud 66" na prymasa i stwierdzamy, że jest to bardzo dobre miejsce spotkań :P . Dlatego też w najbliższy czwartek nie będzie Nas pod CP tylko odrazu na 19 jedziemy do Roud 66. Je?li reszcie odpowiada taki pomysł to widzimy się od czwartku tam :) .

A dlaczego dokonujemy tak drastycznych kroków :) ponieważ zostaliby?my pod CP do końca swoich dni :) . Mam nadzieje, że Wam się tam spodoba: jedzonko pyszne, parking duzy dla skuterów, cola tańsza niż w Cp :) .

Pozdrawiam,

Rybka

Temat przeniesiony z ogólniaka do działu Imprezy,spotkania.

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rybka>>>ja tam nie widzę żadnych problemów poza jednym:

Od samego praktycznie pocz?tku spotkań czwartkowych maniaków skuterowych Warszawy miejscem spotkania było wła?nie Krakowskie Przedmie?cie róg Królewskiej.Miejsce to nierozerwalnie kojarzy się wszystkim tym którzy lataj? na skuterach po stolicy.Kiedy? (rok 2001,2002) spotykali?my się pod pomnikiem (bodajże) Kardynała Wyszyńskiego (naprzeciwko CP).Od do?ć dawna spotkania s? pod CP.Wydaje mi się,że nie jest m?drym zmieniać takie miejsca i zostawić je jako miejsce startowe na godzinę 19 st?,postać chwilę i przenie?ć się gdziekolwiek...oczywi?cie może być to również "Roud 66" lub cokolwiek innego NSJ,Dzik,Cargo.

Wcale nie musimy korzystać z usług CP ponieważ nie raz sam sygnalizowałem,że nie pasuj? mi ich usługi i ceny[xx(].

Reasumuj?c...Ja obstaje żeby pozastać przy CP jako miejscu spotkania na 19.Nie wchodzimy do ?rodka a o godzinie 19.30 startujemy w dowolne miejsce i tam już zostajemy.

Tak ja to widzę.

Odnośnik do komentarza

Witam :P

Mariusz ciężko mi Cię zrozumieć, najpierw najgło?niej mówisz aby zmienić miejsce, a teraz nierozerwalnie zostajesz przy CP.

To jak nieudane było wczorajsze spotkanie to chyba każdy wie kto na nim był dosłownie każdemu co? wczoraj nie odpowiadało, chyba jako jedyni (Rybka, Kafir i ja) pojechali?my gdzie? usi??ć i pogadać,stwierdzenie było jedno, to będzie rozwi?zanie wszystkich naszych starań o zmianę miejsca i powinno zadowolić wszystkich.

No nic może się pomylili?my ale My jeste?my za tym miejscem na tyle, że zmieniamy miejsce spotkań czwartkowych na "Roud 66".

pozdrawiam Przemo :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mariusz ciężko mi Cię zrozumieć, najpierw najgło?niej mówisz aby zmienić miejsce, a teraz nierozerwalnie zostajesz przy CP.

Przemo>>przeczytaj raz jeszcze to co napisałem ponieważ chyba czytałe? mojego posta w po?piechu :P

Nie napisałem,że CP mi pasuje,wręcz odwrotnie.Pisałem,że przez kilka lat ludzie bardzo przyzwyczaili się do tego miejsca.Nie uważam,ze musimy tam cokolwiek robić poza spotkaniem o 19stej a potem przejechaniem w dowolne miejsce.

Je?li każdy przeniesie się w różne miejsca to potworz? się małe grupki w NSJ,Roud a jeszcze inni będ? przyjeżdżać pod CP.

Pamiętaj,że nie każdy z nas ma dostęp do netu i nie każdy dowie się gdzie teraz jeste?my.

Dlatego uważam,że to co my?lę ma sens.

Mam nadzieje,że teraz wyraziłem się jasno.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

CP nie ma za wiele do zaoferowania ale ma nie zaprzeczalna zalete, jest w centrum, gdzie kazdy mniej wiecej podobna odleglosc. Faktycznie ostatnie czwartkowe spotkanie bylo dretwe ale moze to byla tez wina nas samych i dlugiego weekendu. Popieram dlatego Mariusza, ze CP mogl by pozostac tylko jako punkt zborny i o godz. 19:30 zabieramy zabawki i mozemy jechac gdziekolwiek. "Roud 66" jest miejscem sympatycznym i jestem jak najbardziej za tym zeby sie tam przenosic ale w drodze z CP, mimo ze Roud 66 jest blizej mnie.Moim zdaniem glupio by bylo gdyby zrobily sie 2 grupy skuterowe spotykajace sie w czwartek o 19 w roznych miejscach. Chyba ze nadszedl juz czas a ja tego nie zauwazylem ze powinien sie dokonac podzial na maxi skutery i 50-tki wtedy oczywiscie byl by sens organizowania 2 spotow w roznych miejscach. Jednak wg mnie jeszcze ten czas chyba nie nadszedl i jest to inicjatywa przed wczesna. Prosze jednak zebyscie nie pomysleli ze bronie Cp jako knajpe bo tez uwazam ze czas na zmiany, ale bronie CP jako miejsce gdzie kazdy ma w miare niedaleko. A jak juz musza byc jakies zmiany to prosze, zmienmy na cos w centrum wlasnie ze wzgledu na innych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
jutro czwartek...

rozumiem, ze o 7 pod CP, jak by co to po pol godzinie w Roud 66???

do zobaczenia!

Ja jestem jak zawsze o 19 stej pod CP.Co póĽniej to się zobaczy...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jako ze grupa warszawska od dawna nosila sie z zamiarem zmiany miejsca spotkania i jak na razie czesc grupy odrazu jedzie do Roud66 a czesc dalej przyjezdza po staremu do CP moze zeby nie dzielic grupy oficjalnie sie przeniesiemy do Roud66. W kazdym razie ja w przyszly czwartek jade do Roud66, choc mam dalej akurat do tego miejsca. Mam nadzieje ze oficjalnie juz zmienimy wreszcie miejsce spotkan. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...