Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Proszę o wycene skuta yp250


Gość K K

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze proponowana przez Ciebie na allegro cena, jest jak najbardziej odpowiednia :D:D:D .

PS Nie wiem, nie jestem tu specjalista... cos pomiedzy 12 a 15 ;) ? Warta jest moze i wiecej(sadzac po cenach niemieckich za YP250 plus rejestracja plus transport)...

Plus: alarm Patroline. Minus: brak kufra. Czyli prawie remis ;) .

PS. Bardzo wazne: Nie napisales nic o stanie skutera i o "bezwypadkowosci"(jesli taka miala miejsce).

Odnośnik do komentarza

dzieki prosze o dalsze wypowiedzi,

co do kufra to wg mnie oszpeca maszyne no i 250ccm to szkoda meczyc jakims tobolami , kufer jest duzy pod kanapa :D

Co do wypadkow zadnych grzmotow nie bylo, ale zeby nie mowic ze sie jest swietym co w miescie jest niemozliwe ,zbilem tylna lampe upadajac na kraweznik praktycznei niedlugo po zakupie, skuter fiknal na bok ze mna oparl sie na kierownicy i na nozce bocznej kierownica cale szcsecie skrecila sie w odpowiednia strone..

Lampa zostala zmieniona, zreszta posiadam stara nawet nie jest zbita tylko ma mala dziurke , na rancie oslonki zostalo male zadrapnie, ale praktycznie niewidoczne bo nie jest to jakos na srodku, a prawie pod spodem mozna, by powiedziec ze do zapolerowania to jest , ale wolalem nie grzebac by nie pogorszyc zreszta nie ma co ukrywac...

Wszystko jest do sprawdzenia bo zglosilem to na autocasco , proponowali mi pomalowac ten boczek , ale co tu sie ludzic nikt nie pomaluje tak samo jak oryginal ,zreszta dla mnie nie ma co malowac maszyna zostala ochrzczona :D

Lepsze jakosciowo zdjecia sa na aukcji gdyz tutaj zostaly zmniejszone.

7e5d790ac0e1b8b0d4a2db6b2990db1c.jpg

e8a246694bd2e811b81e39d436135b7f.jpg

d4f773bda354b56e6f3cb0b85a506e6a.jpg

e33b2307c7fcbb748238418cb5fb89c0.jpg

rysa

4fc9ab8dabdc57a43ba223e5e9f4efc5.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...