Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Roller" say goodbye...


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Z moich informacji wynika, ze bylo to ostatnie wydanie :D ... nie przeszukujcie wiec w przyszlosci nerwowo polek w Empikach...

PS. Z niemieckojezycznych pozostaja "Scooter&Sport" i "Motoretta"...

Odnośnik do komentarza

Serio Bigu? Aż mi się wierzyć nie chce, przecież to wła?nie na rynku niemieckim mieli?my spory wybór czasopism typowo w naszym fachu...Czyżby wydawanie tego pisma było nieopłacalne, czy tre?ci skuterowe chc? wtopić do "Motorrad"? :D

Sam prenumeruję "Scooter&Sport" i bardzo jestem z niego zadowolony, ale tutaj naprawdę ta informacja mnie zatkała...!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

UPS...

Mi samemu nie raz mio się "przegl?dało" ÓW gazetkę, gdyż o czytaniu nie moge tutaj napisać, ponieważ rozumiałem z tegpo wszytskiego 1/2...

Ale pismo ogólnie OK, więc szkoda, ze już wiecej go nie będzie... jednak Scooter&Sport i motoretta to także bardzo fajne gazetki, wiec dobrze że choć one nam pozostały...

Pozdrówka, Kubo :D

Odnośnik do komentarza

Napisali na 1/3 stronki o słynnej torbie Oxforda przekrokowej , cena w Niemczech 200 zl , a ja kolegom za 150 sprzedawalem ,taki jestem dobry :(

Czy kto? się orientuje czy Motoretta jest w PL gdzies dostepna ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ale lipa :(

Toż mam cał? kolekcje Rollerów od 2001 roku a co ja teraz będę zbierał :(

Motoretta i S & S też s? lubiane przezemnie ale jako? do Rollera miałem duży sentyment.

Mario zmartwie Cie, że Motoretty nie kupisz w Wawie... przynajmniej ja nigdzie nie znalazłem do tej pory ale dzięki uprzejmo?ci pewnych osób zza Odry :D posiadam już troche egzemplarzy Motoretty i S& S.

A co tego testu to ciekawy jestem jak wypadł. Napiszcie co? bo ja dopiero wpadłem do Wawy a może dopiero jutro kupię ostatni numer.

Ps. Bigu... Jaki jest powód "goodbye Roller"? Napisali co??

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Tak, pozegnanie testem Tmaxa 04 :D ... Tak ich dobil, ze skonczyli ze skuterami :o  :)  :D ...

Tak apropos nowego T- maxa to wyszperałem co? takiego...

Ciekawa cenowo oferta nowego Tmaxa

Jakby kto? chciał now? Yp 400 to cena też jest OK

Yp 400

Skoro Yamaha ma problemy ze sprowadzaniem i sprzedaż? skuterów to czemu prywatni improrterze nie mieliby się tym zaj?ć? :)

Zreszt? ogólnie cała oferta firmy importuj?cej jest ciekawa...

Cennik wszystkich jedno?ladów

No cóż... mamy wolny rynek i zdrowa konkurencja jest zdrowym objawem :o

Odnośnik do komentarza

mrrrr... :D

YPka 400 ka nówex już 2 000 mniej :o ciekawe czy w lutym będ? jeszcze jakies super promocje na roczniki 2005 ? to może nie będe się zastanawiać nad ?ciaganiem jaki? używanek zza granicy :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
35 tys za nowego Tmaxa z ABS-em... to juz zaczyna miec rece i nogi... Jaka jest cena Yamahy?

Czysto teoretycznie ponad 40 ty?. pln ale to tylko teoria bo od 2003 roku nie sprzedano w oficjalnej sieci Yamahy nawet sztuki T- maxa 500.

EDIT

Więc tak... rozmawiałem z człowiekiem tej firmy odpowiedzialnym ze sprzedaż.

Sprzedaż wygl?da w ten sposób, że wybieramy sobie model z oferty, wpłacamy 10% warto?ci i po tygodniu pojazd jest dowieziony pod nasz dom.

Po moim zapytaniu czy 10% kwoty możemy zablokować na jakim? koncie albo w depozycie i czy może być stworzona dodatkowa umowa celem zabezpieczenia moich 10% dowiedziałem się że nia ma problemu. Mogę kupić pojazd np. przez allegro i zabezpieczyć się poprzez tamtejsz? formę blokad pienieżnych. My?lę, że oferta nie jest wałkiem i z drugiej strony wła?cicieli firmy też trzeba zrozumieć... w końcu też musz? mieć jak?? pewno?ć a ludzie w dzisiejszych czasach maj? duże tendencje do rezygnowania z zakupów.

Gwarancja na ich pojazdy nie jest egezekwowana w oficjanych serwisach w naszym kraju ale w wybranch serwisach w całym kraju. W końcu nie można wymagać aby Yamaha Polska chciała serwisować pojazdy, które sprowadza konkurencyjna firma odbieraj?ca im klientów którzy nie chcieli zapłacić na nowego Tmaxa 40 ty?. pln :D

Gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy i jak ja się dowiedziałem czas oczekiwania na ?ci?gnięcie czę?ci jest porównywalny z czasem naszych serwisów.

Ogólnie firma bazuje na ofercie jakiej? firmy z Unii EUR, która sprzedaje pojazdy tylko przez internet. Nie maj? w Polsce żadnego magazyny.

Nie ma problemu ze sprzedaż? rataln? czy leasingow? co w dużym stopniu wyklucza oszustwo z ich strony.

Je?li idzie o T- maxa to po zaproponowaniu kwoty 33 ty?. pln usłyszałem, że najbardziej relana jest kwota 33. 5 ty?. pln ale w przeci?gu godziny mam mieć telefon z ostateczn? kwot? jak? bym miał zapłacić.

No cóż... tak jak pisałem... mamy wolny rynek i wolne ceny. Uważam, że takie oferty będ? się pojawiać coraz czę?ciej a klient będzie tylko na tym zyskiwał.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy kto? zauważył ze ten Tmax to stara wersja... :o Ma tylko jedn? tarcze i stare liczniki...no i koło z tyłu nie wyglada na t? 15' jak w nowej wersji...tylko plastiki s? nowe... :):)

...And pozdro for All...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...