Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd w Bieszczady


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Na ostatnim spocie ustalili?my wstępnie wyjazd w na Pilotowe ?więto

Pierwsza grupa spotyka się pod Donaldem w Jankach w pi?tek o 11:00. Planowany wyjazd 11:30 - 12:00 (wszystko w rękach Esemesików)

Jeedziemy do Krakowa przez serwis Kubo w celu wymiany opon w SW Esemesów.

Wstępnie wyjad zadeklarowali:

1. Krzytro

2. Dziadunio :) vel Worlan

3. Więcek

4. Orzech

5. Maki

6. LechoSpinki

7. Arecki

i oczywi?cie:

8. Sesemesy

Kto? jeszcze????

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tylko potwierdzam, iż oponki dotarły szczę?liwie dzi?, także spokojnie możecie być pewni co do postoju w Trzebini ;o)

Tymczasem pozdrawiam i doczekać się nie mogę na spotkanie z Wami :D) (choć tyle odczuje z Waszych Bieszczad !piwko )

Pozdrówki, Kuba !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak tak,potwierdzam, walczę z czasem.

mam nadzieje ze nie będę wyjazdowstrzymywaczem i utrzymamy plan ministra rozrywki.

Kubo dzięki za info. !scooter

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzech, ja też jadę. !piwko Czemu nie ma mnie na Twojej li?cie. !TAZ

Worlan :D !YES ;)

A tak w ogóle, chciałem z Tob? pogadać. Czy możemy się umówić na wspólny lot balonem ? Tam daleko nie odskoczysz, chyba, że....... wyskoczysz. !scooter !piwko !TAZ !TAZ

Odnośnik do komentarza
Zobaczymy jak się poukłada !YES

Może będzie jeszcze jeden  !scooter

Spineczko, nie będziemy się stresować i w po?piechu wyjeżdżać w czwartek po pracy. Prze?pimy się w 3mie?cie i spokojnie wyruszymy w pi?tek rano bezpo?rednio do Krakowa. Jeszcze raz dzięki za propozycję :D

A grupie warszawskiej życzę szeroko?ci, przyczepno?ci i do zobaczenia w Krakowie ;)

PS

Tam daleko nie odskoczysz, chyba, że....... wyskoczysz.

No to Orzeszek sobie nagrabił !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzesiu ja cały czas uwzgledniałem Cię na tej li?cie !piwko

Teraz jest już poprawione co by? nie miał w?tpliwo?ci !scooter

PS. Możesz mnie przelecieć balonem, zobaczymy kto będzie pierwszy skakał :D

Odnośnik do komentarza

Rozłupaniec już tak ma ... z tym grabieniem sobie !YES

Cuż, Michalu nie jedzie ... już chyba wiem do kogo się "przyssie" na tych Bieszczadach :D

Dziadziu?, jakby co możesz na mnie liczyć !piwko - jego Włoska Upadło?ć nie będzie miał letko ;)

Pozdrawiam i do zobaczeniu już niedługo !scooter

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

PS. Możesz mnie przelecieć balonem, zobaczymy kto będzie pierwszy skakał !TAZ

Już ja Cię przelecę !YES ;) !piwko , że będziesz wygl?dał jak orzech, który pierwszy spadł z drzewa przed wielk? nawałnic? i gradobiciem. !TAZ !TAZ !TAZ !piwko

A tak naprawdę, to nie będziemy latać balonami !scooter . Pilot zmienił plan imprezy i wszelakie loty będ? w drugiej czę?ci tygodnia, kiedy już nas nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rozłupek nie to co bym Cię podpuszczał ale ci pojechali !piwko :D !YES ;)

ps. ale chłopaku balony to musz? cie kręcić !!!

Tylko nie daj się namówić na te dmuchaneeeeeeeee , a jak się zgapisz to do w-wy wrócisz nahelowany.......... !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

... już chyba wiem do kogo się "przyssie" na tych Bieszczadach !scooter

Niech się przyssie do Dragona. !piwko

Mam nadzieję, że Dragon będzie i pogada z Orzechem o jego relacji ze spotkania w Lublinie. !TAZ !TAZ !piwko Niech się publicznie tłumaczy. !TAZ :D !YES ;)

.....rozłupaniec jeden......

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chętnie zabrał bym sie z Wami, wszystko będzie zależało od tego czy dam radę na tak wczesn? godzinę.

W razie gdybym się nie wyrobił będę jechał po południu około 15-16. Jeżeli znajdzie się jeszcze kto? chętny na tak? porę to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Nikogo się nie boję i nie będę się tłumaczyć. Nawet Dragon nie jest mi straszny ;)

chyba

Tak ty się nie boisz !piwko tylko czemu tak Ci się gacie trzęs?. !YES :D !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Chętnie zabrał bym sie z Wami, wszystko będzie zależało od tego czy dam radę na tak wczesn? godzinę.

W razie gdybym się nie wyrobił będę jechał po południu około 15-16. Jeżeli znajdzie się jeszcze kto? chętny na tak? porę to zapraszam.

Arek, zostaw tę robotę i jedĽ z nami. Co się będziesz sam męczył. Ma być 27 stopni, ciepło się ubierz i dobijaj do nas. W kupie cieplej. !winkiss !placz1 !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dragonku nie irytuj się, weĽ głęboki oddech, policz do 10 albo lepiej 100, bo jak wszyscy na mnie w tych bieszczadach wsi?dziecie to będę miał prze....... !winkiss

Pokój z Wami

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Chętnie zabrał bym sie z Wami, wszystko będzie zależało od tego czy dam radę na tak wczesn? godzinę.

W razie gdybym się nie wyrobił będę jechał po południu około 15-16. Jeżeli znajdzie się jeszcze kto? chętny na tak? porę to zapraszam.

Arek, zostaw tę robotę i jedĽ z nami. Co się będziesz sam męczył. Ma być 27 stopni, ciepło się ubierz i dobijaj do nas. W kupie cieplej. :P;):D

Grzesiek, oczywi?cie że wolałbym jechać z Wami, nie tylko dlatego że mniej zmarznę ;):D , niestety zależy to nie tylko odemnie, po za tym cały czas szukam jeszcze !scooter na wycieczkę co by wstydu Burgmanii nie robić !YES .

ps. Orzechu ty to jeste? zdolny, imreza się jeszcze nie zaczęła a Ty prawie już masz przechlapane ;):lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak ja się będę z nimi wszystkimi przepraszał na Bieszczadach to będzie dopiero impreza !YES  :lol:

W pierwszej kolejno?ci będzie wp....el :D !scooter, a póĽniej oczywi?cie będziemy się przepraszać ;):P:D

Odnośnik do komentarza

Jak ja się będę z nimi wszystkimi przepraszał na Bieszczadach to będzie dopiero impreza !jump  !jump

W pierwszej kolejno?ci będzie wp....el B) !scooter, a póĽniej oczywi?cie będziemy się przepraszać B):D !jump

Zapowiada się interesuj?co, przył?czam się do tych którzy będ? B)B) dawali i oczywi?cie do tych którzy będ? się B)B) .

Panowie nie zaczynajcie tego w podróży, bo czasu zbraknie na dojazd i Pilota i biedaczysko, bez biesiadników w Bieszczadach zostanie. B)B)

Więcek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...