Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognicho


Więcek

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda jest ładna słonko ?wieci więc zapraszam was na małe ognicho, które chcę zrobić na działce w dniu dzisiejszym 07.08.2008 r w okolicy Serocka. :lol:

Wstępne założenie to wyjazd dzisiaj ze spotkania w Młynie o 19.00 lub tych którzy maj? syndrom niespokojnych skuterów i mog? wyjechać wcze?niej zapraszam również !scooter

Namiary na pozycję to

N 52 31'28.99"

E 21 09’11.84"

jak prawidłowo zapisałem.

Oczywi?cie jako gospodarz poprowadzę grupę wcze?niejsz?, a na pozostałych mogę poczekać na końcu Serocka jad?c od strony Warszawy na stacji benzynowej LOTOS.

P.S.

Proszę o info kto jedzie aby zakupić odpowiedni? ilo?ć wiktuałów ( bez alkoholowych ).

Telefon do mnie to 601202464

Więcek

Odnośnik do komentarza

My chętni !scooter

Z syndromów to ja mam niespokojnego plecaczka :lol: Jak Kierownikowi uda się wcze?niej wyrwać z fabryki to chętnie wyruszymy z wcze?niejsz? grup?. To niestety będzie wiadomo dopiero ok. godz. 16tej.

Do zobaczenia!

Pozdrawiamy

Mamu?ka i Emiksik

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wreszcie co? się dzieje w naszym województwie :D:lol: . :D

Więcek, jak nie jak tak. Jestem obecny. Z racji, że będe jechał z okolic Płońska, około 17 dzwonię do Ciebie, co by za wcze?nie nie dojechać. A głodny będę oj głodny. :(

Do zobaczenia.... :(

Odnośnik do komentarza

Możenie skuterem ale będziemy ;)

Sylwia ;) Olaf ;) i ja :)

aaa i pro?ba do adminów o upomnienie pisania poprawn? polszczyzn? ;);)

Phonicznie to ja mowil ze TAK to i firtualnie tesz potfierdze
Odnośnik do komentarza

Super pięknie i elegancko ;)

szyki temat szybkie decyzje.

Dzięki za potwierdzenie przybycia, i czekam na jeszcze.

Przemo czy Olaf składa specjalne zmówienie na jedzenie ;) ?

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

my pewnie z Karolin? też przyjechaliby?my no i Pablos jeszcze sie zastanawia ale decyzje podejmie dopiero w młynie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeszcze raz wielkie dzieki Więcek za mile spedzony przy ognichu czas i sympatyczna wycieczke ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My z Karolin? też się doł?czamy i bardzo dziękujemy że mogli?my skorzystać z zaproszenia i spędzić miło czas ze znajomyymi.

Bardzo było miło i miejsce tez było bardzo ładne.

wielkie dzięki dla Więcka i jego żony. Fajnie zobaczyć nawet tak? mał? garstke znajomych. ;);)

Do następnego spotkania

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim, którzy dotarli dzielnie na ognich ;)

Dziękuję za mile spędzony czas ;)

P.S.

Przepraszam za brak asfaltu na odcinku około 2 km i jak przekwalifikuj? t? drogę z gminnej na krajow? to pogadam z Artixem, żeby asfalt położyli ;) \

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja dziękuję za miło spędzone chwile, za nasycenia brzucha ;) , za grupowe ?miganie.

Dziwię się tylko Więckowi, że wracał z nami do Wawy. Ja to bym mógł tam zostać do końca ?wiata i jeszcze dłużej :);)

PS

Artix, czy wymieniałe? ostatnio simering w swojej SW ???? Wydawało mi się, że sprawdzasz, czy jest szczelny. ;););):)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No simering juz dawno nie cieknie ;) a Meduza mowila 160 to chcialem trzmac tempo ale po ciemku ciezko ;)

Odnośnik do komentarza
Dziwię się tylko Więckowi, że wracał z nami do Wawy. Ja to bym mógł tam zostać do końca ?wiata i jeszcze dłużej ;);)

Ja też mógłby tam zostać tam dłużej, ale podczas ognicha słyszałem głosy w tłumie,

jak ja st?d wyjadę, gdzie jeste?my, robi się ciemno i do domu nie wrócimy ;)

Dlatego jako sprawca tej przyczyny zobowi?zany byłem Was odprowadzić do cywilizacji.

Więcek

Odnośnik do komentarza

O kurcze! Ognisko było!

Uczestniczyłem w kilku ogniskach na więckowej działce i każde z nich zacne było.

Zazdraszczam miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza

My również bardzo dziękujemy Więckowej rodzinie za zorganizowanie spotkania przy ognichu. Było superos! Ci co nie byli niech żałuj?.

Działkę macie odszykowan? fantastycznie - teraz już się nie dziwię Jarku w sprawach sentymentów :D

Podziękowanie miał napisać Emiksik ale jak zawsze jak zobaczył klawiaturę to stchórzył :D

Jeszcze raz dzięki!

Pozdrawiamy

Mamu?ka i Emiksik

p/s

Dorotka - pyszny kompocik - nawet bez wkładki :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...