Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV edycja akcji "KIEROWCO PATRZ W LUSTERKA"


Wookash

Rekomendowane odpowiedzi

Cze?ć, znamy już datę kolejnej edycji tej popularnej akcji :D

Wspólny przejazd w paradzie przez Warszawę służy zwróceniu uwagi mieszkańcom naszej obecno?ci i przez to poprawie bezpieczeństwa wszystkich jedno?ladów.

My?lę, że warto po?więcić chwilkę sobotniego popołudnia i przyjechać siln? reprezentacj? maxi ;)

Chętnym na koszulki namiar na Yarsona podam ;)

gallery-50323758-500x500.jpg

gallery-50323781-500x500.jpg

Odnośnik do komentarza

I jak zwykle bywa przy tego typu paradach , większo?ć motocyklistów będzie jeĽdzić bez kasków i łamać przepisy ruchy drogowego.

Takie zachowanie co poniektórych wywołuje wrogo?ć ludzi którzy gdzie? z boku to obserwuj?.

Odnośnik do komentarza

To poważna akcja, każdy jedzie w kasku, parada wychodzi o dwa nieba lepiej niż ta na rozpoczęcie sezonu na bemowie... może dlatego że ?rednia wieku jest sporo wyższa

Co do łamania przepisów to podczas przejazdu skrzyżowania s? zamknięte a prędko?c przejazdu nie wykracza poza możliwo?ci 50tki. Adi przyjedĽ, przejedĽ a póĽniej możesz krytykowac :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no to jak by nie padało i będe w w wawce to pewnie się doł?cze. Czy koszulki s? obowi?zkowe czy nie i czy jest jakas opłata za nie.

DATA IMPREZY 30 SIERPIEŃ Plac Bankowy godz. 14:00

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie jestem chętny na koszulkę. Ale nie wiem czy zdołam dojechać.

S? jakie? koszta takowej koszulki? Jak j? można odebrać?

Odnośnik do komentarza
Przyjmuje zamowienia na Koszulki..Zolte Czarny napis na plecach z haslem chyba wszystkim znanym:)

rozmiary: M,L,XL,XXL (kosuzlki zakladamy na kurtki,wiec rozmiarowki sa ok ) !placz1

Koszt kosuzlki to 17 PLN+naklejka gratis !yeah

tyle od organizatora - YARSON

to tel:668 407 779

gdyby nie był aktualny to dajcie znac !YES

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hmm no fakt ja widziałem tylko Krzytro ale rozgladałem sie czy nie ma jeszcze kogos znajomego !TAZ niestety na moto nie moglem z braku czasu wpasc na ta akcje.

Odnośnik do komentarza

Witam . Udało mi się pojawić na tej ciekawej imprezie , niestety swoim małym CHINA ( Piaggio stoi w serwisie i czeka na czę?ci ) widziałem parę maxi-skuterów nie wiem czy to był kto? z was . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jesli nie widziales kamizelki z logo Burgmanii to idz do okulisty :) nawet ja j? widzialem z oddali a co dopiero bedac na miejscu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...