Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Los Tratwos Kefiros 2008


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No i się zaczęło... !OK

W tym roku Tratwa odbywa się pod kryptonimem "Apache" !scooter , więc je?li masz zamiar tu dojechać robisz to wył?cznie na własn? odpowiedzialno?ć! :)

zdjcie013lz0.jpg

No dobra... bywaj? momenty, że jest miło :) !kiss

zdjcie019jt9.jpg

Aha... wkrótce startuje nowa domena... www.pokazcycki.com.de :lol:

resizeofzdjcie024ju3.jpg

resizeofzdjcie028fy8.jpg

resizeofzdjcie050ln9.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No nie, a ja muszę w robocie siedzieć. To nie jest sprawiedliwe !placz1

Swoj? drog? to niezły BZYDAL tam u Was grasuje :lol:

HM może jaki? jednodniowy wypadzik whist:ph34r:

Odnośnik do komentarza
więc je?li masz zamiar tu dojechać robisz to wył?cznie na własn? odpowiedzialno?ć! 

Za parę dni doł?czę do Was. !placz1 :lol::ph34r: !TAZ Może opadniecie już sił i będzie spokojnie. whist

Odnośnik do komentarza
No i się zaczęło... whist

W tym roku Tratwa odbywa się pod krypotinimem "Apache"  !placz1 , więc je?li masz zamiar tu dojechać robisz to wył?cznie na własn? odpowiedzialno?ć!  :ph34r:

Ta Ruda to nawet fajna !TAZ Ale ten po lewej, to chyba nie apacz ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Ale ten po lewej, to chyba nie apacz :lol::ph34r:

On bardziej na Szamana !placz1 pasuje, bo w ?ród czerwono skórych oni byli zawsze jacy? bladzi i malowani

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nareszcie jakie? wie?ci /na forum oczywi?cie/ :lol:

Apacze z jakiego stanu Arizony? Oklahomy? czy Nowego Meksyku?

Niech ognistej wody czasami nie zabraknie !placz1

A kto jest Winnetou????? :ph34r:

A ta Pokahontas to bez warkoczyków?????? i tylko jedna tam jest ?????

Bawta się dobrze i "grzecznie" whist

Pozdrowionka dla wsiech .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i ja tam bylem i ognista wode pilem !scooter no i dzielnie przeplynalem cala trase Rospudy. Bylo bardzo sympatycznie, szkoda tylko ze tak krotko. No ale zawsze cos !OK

Odnośnik do komentarza

W tym roku nie uda mi się wpa?ć nawet na weekend !flower cóz trzeba będzie sobie odbić w przyszłym roku !piwko

Tym co pozostali na tratwie i tym co tam się dopiero wybieraj? życzę wspaniałej zabawy !piwko

Odnośnik do komentarza

Ja również mogę się pochwalić przepłynięciem Rospudy, trasa trochę krótka, ale lepsze to niż nic !happybth

Było przesympatycznie, mimo że do kampera w dalszym ci?gu się nie mieszczę

!scooter :P.

Odnośnik do komentarza
Ja również mogę się pochwalić przepłynięciem Rospudy, trasa trochę krótka, ale lepsze to niż nic :P

.

Tak tak :) Pijaweczko gdy bym miał 35 lat mniej to taki dystans był by dla mnie „piku?” jak Ty będziesz miała tyle lat co ja to podejrzewam ze mnie już nie będzie, a jak będę to i tak nie będę wiedział o co chodzi !happybth

Dopisane :P

Artix , Pijawka nie ma to jak młodo?ć. !piwko !piwko !kiss !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza

Tak tak  !happybth  Pijaweczko gdy bym miał 35 lat mniej to taki dystans był by dla mnie „piku?” jak Ty będziesz miała tyle lat co ja to podejrzewam  ze mnie już nie będzie, a jak będę to i tak nie będę wiedział o co chodzi !happybth

Dobra, dobra. Już tak nie narzekaj, zawsze mogło być gorzej !piwko.

Lepiej się ciesz, że Marysię ze sob? wzi?łe?, bo by nie miał kto wiosłować !happybth.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Jako że wyjazd był bardzo udany, daję upust swojemu zadowoleniu na forum. Miło było poznać nowe osoby - mam nadzieję, że Kefir będzie mnie czę?ciej przygarniał na klubowe spotkania i zloty (odk?d opchn? mój skuter, jestem wył?czona ze ?wiata jedno?ladów !sciana).

No i muszę się pochwalić, że wraz z kompanem od wiosła - Artixem - również dotrwałam do końca spływu. pijawka - masz rację, za krótka ta trasa była. :D

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wszystkie bonusy wyjazdu zaliczone a teraz mogę się cieszyć sterylnym trybem życia ;)

Było jak zawsze przesuperowo... W pierwszej wolnej chwili wrzucę jeszcze kilka foto debe?ciaków :D

Ps. Spływ Rospud? zaliczony !scooter . Za rok zaliczamy 30 km C.Hańcz? !sciana

Odnośnik do komentarza
Ja również mogę się pochwalić przepłynięciem Rospudy, trasa trochę krótka, ale lepsze to niż nic !scooter (...)

No pochwal sie zajeciem pierwszego miejsca w swoim pierwszym wypadzie kajakowym.

A jest sie tym bardziej czym pochwalic, jesli wiekszosc "wyjadaczy" odpadla w polowie dystansu :D .

To ze Pijawka pierwsza dotarla do mety splywu moga potwierdzic Nina i Artix oraz ja !sciana .

Czarna Hancza w tym roku nie wypalila, a szkoda !scooter i zamiast wioslowania byly chyba "maharadza" i "slonina pojednania" ;) ?

Odnośnik do komentarza
Ps. Spływ Rospud? zaliczony  :D . Za rok zaliczamy 30 km C.Hańcz?  !OK

Mnie tam nie było :( ,ale z postów wyczytać można, że zabawa była przednia.

Jeżeli chodzi o Czarn? Hańczę to pomysł jest O.K. tylko trzeba pamiętać o ubiorze jak na osy, pszczoły lub ubiór motocyklowy, albo :D , ponieważ muchy były wielkie jak słonie, a k?sały jak :lol: w szczególno?ci na odcinku od Dworczyska do ?luzy Mikaszówka.

A może tak zamienić !scooter na skutery wodne

http://img300.imageshack.us/img300/2996/dsc2054cx6.jpg

http://img300.imageshack.us/img300/3836/dsc2077na5.jpg

Frajda jest za je..... a szczególnie przy robieniu ciasnych zakrętów, no i w Augustowie przy hotelu Warszawa jest wypożyczalnia.

Tano to nie kosztuje 400 PLN za godzinę ( krócej taniej ), ale warto spróbować.

Więcek

Odnośnik do komentarza

Muchy konskie byly tez na Rospudzie !scooter , ale co to dla twardzieli :D .

W koncowym efekcie zaluje tej Czarnej Hanczy, ale Kefir mi cos wymiekl i nie chcial plynac :lol: .

A skutery wodne to tabu !OK ... po prostu boje sie predkosci :D ...

Odnośnik do komentarza
W koncowym efekcie zaluje tej Czarnej Hanczy, ale Kefir mi cos wymiekl i nie chcial plynac :D .

I bardzo dobrze !scooter, nie byłabym zadowolona gdyby jaki? spływ mnie omin?ł :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No ba nie moglo byc splywu Czarna Hancza jak elita kajakarska wyjechala a zostal tylko jeden wytrawny kajakarz :lol: !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jest wolna chwila więc wypada zamie?cić mał? foto relację z dwutygodniowego wyjazdu Klubowego LTK 2008 !piwko

No cóż... były momenty, kiedy było do?ć spokojnie... :(

resizeof20070201272bx7.jpg

... ale tak było bardzo rzadko! ;)

9aeb84abf41fdf8bmed.jpg

Czasem gotowali?my mega zupy w mega garze... co by kalorii zbytnio nie ubyło :(

05fe94d6196d3ee4med.jpg

Napoje od różnych "dostawców" pomagały ugasić pragnienie !guns

4f2e3d05dd48dd57med.jpg

b9ddc55b6fadd016med.jpg

Spływ Rospud? na 10 kajaków (M.in> Kefir, Mi?ka, Dr.Big, Pijawka, Marzanna, Przemo, Mareczek, "Marysia", Ravenka, Lamus, Mutek, Ka?ka, Dżabar z córk?, Artix, Nina, Pidżam z Mirk? i Jo z Karol? i Weron?)... tego nie da się zapomnieć ;)

fe8cf77b98a1bc76med.jpg

Wtedy ze szczę?cia stawali?my na głowie...

26aec4f8e7f110f5med.jpg

... głowie pełnej "naturalnych" włosów !guns

d53a1ea8c2f6b3famed.jpg

Kefir jak i większo?ć z nas czasem potrzebował ochłody :(

a26a2a4ae0fc72e2med.jpg

Oczywi?cie poza standardowymi wyprawami tratw? z silnikiem pływali?my też rowerami wodnymi a także "macharadz?"... :)

66a0f537bc8d3355med.jpg

... dzięki której mogli?my uchwycić ot choćby takie ujęcia:

994ca71514ec68e1med.jpg

Wszystko co zostało tutaj zawarte należy traktować z duż? rezerw?. Wszystkie foto- montaże zostały zamieszczone przy zdecydowanym sprzeciwie osób na nich widniej?cych. Te kilka zdjęć to tylko wycienek z tego co działo się na tegorocznym spędzie osób specyficznych Los Tratwos Kefiros 2008 ;):P .

Ech... i pomy?lec, że kolejny wyjazd na tratwe dopiero za rok... !scooter

Ale! O spływie Czarn? Hańcz? my?limy jeszcze w tym roku :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...