Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piaggio X9 czy Suzuki Burgman(jeden i drugi 125cm)


Gość remy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam,

Jesli piszesz, ze interesuj? Cię tylko pojazdy 125, to podane przez Ciebie przykłady s? IDEALNE, jedynym pojazdem którego tutaj brakuje to Pantheon125(nowy model), ale tego raczej w polsce nie dostaniesz...

Tak więc...

X9- fajny skuter, z bajernymi licznikami(full elektroniki), niezłymi wła?ciwo?ciami jezdnymi, lecz niestety siedzimy tutaj do?c wysoko, dzięki czemu w zakręty wchodzi się dużo ciężej niż w innych sprzętach(w Virago miałem identyko uczucie, ale to CZOPER)...

UHatek125-bardzo fajna maszynka... Spory bagażnik(większy od X9),wygoda podróżowania(podobnie do X9), ?redniej mocy silnik(to w końcu 125, wiec niezbyt wiele mozemy wymagać), dobrze radzi sobie w korkach(tak s?dzę, nie jeĽdziłem), sprawdzony, długodystansowy silnik(z X9 to różnie moze być, w końcu to włoch)...

Także jesli miałbym polecić co? od siebie, to wybrałbym UHatka... Choć nie powiem, że X9 nie przyci?ga bajerami jakich nawet niektóre Maxi nie maj?...

Pozdrowionka, Kubo :D

EDIT: I miłoby było, jakby? choć wypełnił w profilu informacje o sobie, bo cięzko się rozmawia z Anonimami... Nie wspominam już o ogólnym przywitaniu, jesli jeste? nowy... B)

Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem ..polecam japonie , ne ma co opisywać dlaczego bo wszyscy wiedz? :D , miałem pięc skuterów z czego 3 włoskie i wszystkie poroblemy zawsze były z włochami , teraz jeżdżę panteonikiem (juz niedługo) i jestem zachwycony japoni? , żadnych większych problemów , poza tym , mechanik u którego serwisuję mojego skuta serwisuje X9 180cc i zdecydowanie odradza , bardzo szybko zużywa się napęd , rdzewieje czyli same zalety...reasumuj?c chcesz żeby skuter spałniał swoje zadanie , czyli był niezawodny to kup japończyka... kubo ma rację polecaj?c Pantheona , aczkolwiek starszy model , dwusuwowy 125 jest super , wła?nie po przejechaniu się 125 nabyłem 150tkę , super się prowadzi ,bardzo przyjemnie pracuj?cy silnik-cicho, bardzo pojemny bagażnik , wad? jest grzechotanie rolek w wario na wolnych obrotach ale można się przyzwyczaić i rochę stary design .

pozdro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...