Skocz do zawartości
Forum Burgmania

chetnie dolacze do kogos w sierpniu


Gość endriu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja planuje koniec lipca pocz?tek sierpnia wypad do Wiednia tam 2-3 dni potem Bratysława i na koniec wypoczynek w Liptovskym Mikulasie w Tatralandii < gor?ce żródła, wycieczki po górach, jaskinie, spływy etc > po takim wypoczynku powrót do domciu. !happybth

Odnośnik do komentarza

Jak sie wybieracie do Chorwacji i bedziecie chcieli jechac przez Slowenie to doliczcie do kosztow oplate za jazde autostrada lub droga ekspresowa w wysokosci 17.50 euro za moto lub 35 euro za auto.Oplaty te obowiazuja od 1 lipca tego roku-nie placi sie za kilometry tylko obowiazkowa jest WINETA ktora notabene wazna jest do konca roku innych wariantow slowency nie wprowadzili.Winiete mozna kupic przed i na granicy oraz podobno na wszystkich stacjach benzynowych,kara za jazde bez oplaty lepiej zebyscie nie wiedzieli bo was glowa rozboli i brzuch

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero co? będę mógł zaplanować w przyszłym tygodniu,a tymczasem bardzo chce mi sie jechać na rybę nad morze w piatek i powrót niedziela.

Jest ktos chętny na taki wypad? :D !scooter

Odnośnik do komentarza

zapowiada sie , ciekawy wekend pod grunwaldem (przystanek i noc na polach grunwaldu a rano wyjazd nad baltyk ) prognoza pogody (wraca upal) powrot w niedziele na impreze pod grunwald i rozjazd do domow czy komus to odpowiada????????? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

wiec tak ,3 sierpien wyjazd w bieszczady nocleg 30 km od granicy ze slowacja w miejscowosci Zagorz (u mojej rodziny) pozniej slowacja geotermalne zrodla i ogolna wloczega po slowacji 2 dni(moze 3) pozniej nasza solina (polanczyk i okolice ) i powrot do domkow czekam aby ktos DOLACZYL zapraszam w sumie okolo 5 dni tylko konkretne zgloszenia wyjazd z warszawy janki (niedziela) 9. 00 pozdrawiam i chetnie zaprosze do wspolnej wloczegi .................................................

pozdrawiam malo czasu ,malo czasu........................................................................................................................kruca fuks........malo czasu........

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...