Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mazury


Worlan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

|roda godzina 11,

spotkanie z Kisielem z zamysłem wypicia kawki,

a może Ciechanów? Jest Ciechanów -> ?migamy,

tam z kaw? marnie, w Rynku zapachy nie takie :)

uruchamiam gps, namiar na moj? Halkę, bo wiem, że zabierała słoiczek z czarnym ziarnem wyjeżdżaj?c gdzie? do głuszy mazurskiej. Pytanie- jedziemy ? Nie muszę pisać, wiadomo, tak. |migamy na 2 Tmaxy, miło, fajnie, aż nagle droga się kończy.. ;) , wpadli?my w le?ny dukt, piachu jak na wydmach. Mało się nie wy...m staj?c w poprzek ;) Decyzja- jedziemy dalej. Jaki? tubylec (dziwne, że tam był) z szeroko otwartymi oczyma mówi, że jeszcze 1 km i będzie asfalt. Uffff, oby jak najprędzej. Oczywi?cie myl?c jeszcze kilkakrotnie drogę dojeżdżamy do celu. U?ciski (tylko ja), całusy (tylko ja) !YES . Kawa będzie póĽniej :) , teraz czas na obiad. Po nasyceniu naszych brzuchów, zjedzeniu UWAGA zjedzeniu po szklance poziomek, nazbieranych przez moj? Halkę i Ewę, wypiciu kawki wrócili?my szczę?liwie do swoich domków. I tak zakończyła się przerwa ?niadaniowa w pracy ;) !scooter !piwko .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Moja żona niestety znalazła reklamówkę z klapkami, T-shirtem i bermudami, które przed wyjazdem "do pracy" sobie naszykowałem i zapomniałem wrzucić do kufra :).

Efekt : Chodziłem w spodniach Worlana boso po szyszkach i muszę jechać jutro do Niego po telefon - bo w portkach został ;););)

Odnośnik do komentarza

Gdzie takie haluny rosn?, co po nich takie omamy? ;) ;) :)

Worlan:  napisano 26-06-2008, 0:04]

wpadli?my w le?ny dukt, piachu jak na wydmach.

Ciechanów-Łeba? Przed prac????

Toż to lepsze o Vervy!!!

A może tajemniczy napęd na gaz ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...