Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skutermania 2005...czyli z wizyt? u Vespiarzy


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jako, że Burgmania dostała oficjalne zaproszenie na zlot Skutermania 2005 i byli?my pomocni jako pomoc przy paradzie stawili?my się w Zalesiu Górnym w składzie Komar, MariuszBurgi, Maximus, Dacja, 7exy. Oczywi?cie nasze motto było: KLUBY SKUTEROWE MUSZˇ SOBIE POMAGAĆ :D

Niedługo powinna pojawić się na Burgmanii mała relacja ze zlotu ale już teraz zamieszczam pierwsze gor?ce fotki. Mam też film, który 30 min temu leciał na TVP2...

Była parada, rozmowy... jak to na zlocie... :D Było poprostu miło i..... miło :D

Przedstawiam jeszcze gor?ce fotki ze zlotu Skutermania 2005

p70200090lz.jpg

p70200134md.jpg

p70200185vt.jpg

p70200227sa.jpg

p70200258go.jpg

p70200264nf.jpg

p70200271fv.jpg

p70200333yq.jpg

p70200385hr.jpg

p70200404mv.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

PIĘKNIE, PIĘKNIE, PIĘKNIE....

Fpty zar?biste, widzę, ze zlocik się udaje... Jak najbardziej WŁA|CIWA impreza, skoro uczestnicy dopisuj?...

Widzę, zę nawet MaciekHexagon z Krakowa się załapał na fotę z "Ciachami" Warszawskimi :D:D:D ... A to spryciarz :D .

Czekamy na relacyjkę i dalsz? czę?ć foteczek...

(nie dla wszytskich dzisiejszy dzien był udany... :D )

Pozdrowionka, Kuba :D

Odnośnik do komentarza

Witam,

Było naprawdę uroczo, pogoda dopisała , Vespy także :D

Kamerzysta był boooooski :D - Mariusz chętnie zobaczę ten film który nagrałe?, wszak to dzieło wielu po?więceń wspomnianego wyżej kamerzysty :D

Takie kameralne zloty maj? co? w sobie :D

Odnośnik do komentarza
Gość maciek_dm

hej Waszystkim!

jestem tuz po powrocie ze zlotu; byl to mój pierwszy zaliczony zlot, a do tego bardzo udany. 290km w jedna, troche na miejscu i 310 w druga.

Pogoda nam dopisala pod kazdym wzgledem, byla wrecz wymarzona. Zal bylo dzis odjezdzac. szoda tylko ze wiekszosc masyzn byla na latwetach, tak wiec w obie strony jechalem samotnie... :D No ale coz, szkoda tyrac pieknymi zabytkami pod naszych hardcorowych drogach.

Niestety na udzial w relacji TV sie nie zalapalem, ale jak widac na zalaczonej fotce mialem szczscie w inne dzidzinie... :D

Mam nadzieje ze sie sie zobaczymy na "Szkieletczyznie"

pozdrwaiam wszystkich

maciek

PS

Kubo, tylko jednoa jak powiedziales "Ciacho" bylo ze Stolicy, druga dziewczyna za to byla z okolicy.... :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Juz 2 raz nie udalo mi sie wpasc na tak zacna impreze, szkoda ale do 3 razy sztuka wiec moze uda mi sie za rok odwiedzic to zacne grono Vespiarzy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Adam Paweł

Jestem oczarowany tymi fotkami ! :D

Jak zdam prawko i wreszcie kupię jaki? większy ("nowoczesny" :D ) skuter - to może moim następnym celem będzie sprawienie sobie takiej bajecznie kolorowej Vespy :D Marzenie !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość maciek_dm

powiem szczerze ze vespy i lambretty sa bajeczne. zwroccie uwage na Lambrette przy ktorej ma zdjecie MariuszBurgi - to model z 1953 roku, czyli ma ponad 50lat!!!! a wyglada jakby wczoraj opuscila hale fabryki. To zasluga jej aktualnego wlasciciela, ktory wlozyl w nia mase pracy... takich ludzi tam bylo paru; cale zycie podporzadkowali wlasciwie jendemu - odbudowie ukochanych sprzetow. Bez nich i ich wysilku niejeden skuter zniknalby na zawsze z powierzchni ziemi; pochylaja sie nad wygladajacymi na zlom sprzetami, ktore w wyniku mrowczej pracy ozywaja na nowo i powracaja do pelnej swietnosci zarowno mechanicznej jak i optycznej. Wielki szacunek dla nich i ich dzialan.

pozdrawiam

maciek

Odnośnik do komentarza

ale tylko takie jedno ale ... czy ten zlot to aby nie nazywa sie SKUTERMANIA ???

bo skuteriada to w chmielnie :D była :-)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Skutermania- Skuteriada... wiadomo o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza

hej!!

Ja niestety nie dojechalam w tym roku na Skutermanie i zaluje ale akurat w tym czasie nie moglam.

Moja Vespa w tym roku zaliczyla juz zlot w Boszkowie i wybieram sie jeszcze do Maniowa, gdzie serdecznie zapraszam wszystkich!!!

A tymczasem pozdrawiam wszystkich vespiarzy i nie tylko oraz zycze coraz wiecej takich udanych zlotow!!!

Katty

<<vespiarka>>

------------------------------------------------------

Happy Scooting!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...