Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moto bazar w Łodzi


Dzięgiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D .5 lipca tj. sobota wybieramy się do łodzi na moto bazar(taka mała wycieczka).Jak jest kto? chętny żeby się przył?czyć to zapraszam.Oczywi?cie na :D.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Kawę w specialnym wydaniu to może u mnie .ATy Roni nadłożysz tyćkę drogi Do Radomska to nawet silnik temperatury nie uzyska :D .

to chyba też da się załatwić . !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

patryk jest za poważny go?ć żeby odmówić sobie kaffe po wiedeńsku u brzozy i bywać w takim doborowym towarzystwie jak my :D

chyba że sie mylę ! !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięgiel  napisano 16-06-2008, 18:53

  I może jakie? fajne fosforyzuj?ce naklejki  .Patryk zawsze co? fajnego przywozi

czorny  napisano 16-06-2008, 18:21

  i jeszcze flagi nam przywiezie zobaczysz ;-)

ja też maogę co? wam przywie?c , a mianowicie ..... kilka żetonów made in czajna z burgmani :D

zajefajne gadĽety z logiem .

no i ? !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do 5 lipca jeszcze dużo czasu, aż tak dalekich planów nie robię. Obiecałem Brzozie, że go odwiedzimy ale nie spodziewał się, że tak licznie.

Brzoza, proponuję zacz?ć wybierać już ziarenka do kawy dla nas.

Jeszcze ważna sprawa, w grupie ?l?skiej jest dwóch soko-pijków, Brzoza trzeba na nich uważać.

Już wiem kto może być sprawc? oznaczenia pojazdów Czornego i Dzięgiela, proszę dobrze przygl?dn?ć się tej galerii :D

leonki.jpg

Ale nie jestem pewny !OK

Odnośnik do komentarza

Dzięgiel  napisano 16-06-2008, 18:53

   I może jakie? fajne fosforyzuj?ce naklejki  .Patryk zawsze co? fajnego przywozi

czorny  napisano 16-06-2008, 18:21

   i jeszcze flagi nam przywiezie zobaczysz ;-)

ja też maogę co? wam przywie?c , a mianowicie ..... kilka żetonów made in czajna z burgmani :)

zajefajne gadĽety z logiem .

no i ? :)

Mamy takowe w dużej ilo?ci :) .Musisz wymy?lić lepsze fanty :lol:

Odnośnik do komentarza

A jak obstawiasz --M&M's , ja-rek ,Lupak, Lalikowi, Kauli -- pojad? czy nie?

ja-rek --koszenie trawy

M&M's---jest szansa

Kauli jaknie zamienił na rowerek też jest szansa

Lalikowi-- nie wiem jak tam po babskim zlocie ;-) ale jest szansa

Lupak---zależy od dnia ale....

Odnośnik do komentarza

dajcie znać na któr? planujecie być na miejscu - ja wybieram się z kielc, więc może was dogonię po drodze albo na miejscu kawusie wydoimy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Lupak może pojedzie a może nie ;) jak to Czorny wydedukował !w00t

po głowie chodzi mi Praga i chciałem ta mała wycieczkę rozłożyć na 2 dni żeby mieć trochę czasu na zwiedzanie

jak nie wybiorę się w ten weekend to następny wolny

ps

Czorny z buta do Łodzi ?? jak sprzęta sprzedasz ... weĽ sobie chociaż przeciwdeszczówkę zostaw bo pieszo to może i deszcz Cię zadstać

Odnośnik do komentarza

Jak to KTO| Wielki dobrze napisał - "jest szansa" chociaz termin jeszcze odległy. Zobaczymy. Mamy małe problemy z Piaggio, których jak narazie nie umiemy rozwi?zać i dłuższe trasy pokonujemy z niepokojem Oczywi?cie nie mówimy nie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...