Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PO ZLOCIE" Czyli wrażenie ze zlotu Burgmania 2008


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Jordan jechali?my z wami jaki? czas... Czarne Toledo !OKK NO i |l?zaków z Zołz? chyba widzieli?my na postoju? ALbo jako? tak....

My z Estellk? też już w domku. Agrafka na Gdańsk ( po rodziców) i rzut do Lublina. Eskapada zamknęła się licznikowym 1179 km. W Góraszce pokazy zablokowały jezdnię... Stali?my godzinę w korku

Pozdrowienia dla tych wszystkich z którymi się skumali?my, ponownie widzieli?my i osobne dla naszych współlokatorów !OKK

Ten wieczorem kabaretowy... Heh...

Organizatorom chwała, krótko mówi?c... Plus osobne gratulacje za profesjonalizm komentowania wszystkiego... I sztuczne ognie (bo nikt się w powietrze nie odpalił)

Super było... A teraz wpychamy Atlantę do mechaniora

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Pleban

    11

  • Niunio

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • dr.big

    4

  • Sympatycy

Podziękowania dla organizatorów za super imprezę !OKK .

|wietnie było spotkać się i poznać na żywo kilka osób znanych do tej pory tylko z netu.

Pozostaje wspominać i czekać na fotki i zlot w Wielkopolsce.

Dzięki za wspóln? przejażdżkę dla Więcków i Worlana, czy Was też złapał na koniec deszcz !OKK ?

Odnośnik do komentarza
Dzięki za wspóln? przejażdżkę dla Więcków i Worlana, czy Was też złapał na koniec deszcz !OKK ?

T? przyjemno?ć zostawili?my dla Ciebie Arecki !OKK

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jordan jechali?my z wami jaki? czas... Czarne Toledo !OKK NO i |l?zaków z Zołz? chyba widzieli?my na postoju? ALbo jako? tak....

owszem owszem:) jaka? miła osóbka machała z samochodu !OKK

A co do mijania Zołzy Kisiela i reszty owszem zgadza się i tu jak by mógł kto? z tej grupy przybliżyć co się stało bo chyba był szlif motorku na trasie? czy co? poważnego się stało i jak się czuje kierowca bo widziałem że stał ale czy co? się zmieniło od tego czasu jak się pozbieraliscie czy nie.

Odnośnik do komentarza

… wrócili?my….

Dziękuję wszystkim uczestnikom za przybycie. Było nam niezmiernie miło go?cić Was na kaszubskiej ziemi. Mamy nadzieję, że bawili?cie się ?wietnie…

Dziękuję kolegom i koleżankom za zaangażowanie i po?więcony czas na przygotowanie tego zlotu,

Dziękuję sponsorom za pomoc w organizacji zlotu, bez Was nie byłoby żadnego zlotu,

Dziękuję kierownikowi i obsłudze o?rodka za organizację i pomoc w trudnych momentach,

Dziękuję za wspaniały pokaz fajerwerków Poznańskiej Elicie Skuterowej,

Dziękuje urzędnikom i Policji stolicy Kaszub Ko?cierzyny za pomoc w przeprowadzeniu parady,

Dziękuję grupie ratowników za pokaz ratownictwa medycznego,

Dziękuję również wszystkim innym osobom, które pomogły nam w organizacji zlotu.

Wiem, że nie wszystko zagrało jak zakładali?my, ale uczymy się na błędach i w przyszło?ci postaramy się robić ich mniej…

PS Sorry, zawsze staram się mówić, co my?lę i nie chodzi tu o kasę, bo to ?mieszne pieni?dze…..tylko, bez względu na wszystko: ?niadanie kosztuje, impreza kosztuje, prysznic kosztuje, nawet kupa kosztuje….. zapłacili?my i wstydu nie było….. ale niesmak pozostał…..

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki wielkie dla organizatorów ,PES-u.i wszystkich uczestników

było super.

ps.dotarłem o21:40 ostatnie kilometry w deszczu.

3dni/1452km

Dzięki

pawel883

Odnośnik do komentarza

Bafka i Dzięgiel również dotarli do domu cali i zdrowi.

Była suuuuper !OKK imprezka

Wielkie Podziękowania dla organizatorów !V !OKK :(

P.S Patryk dla ciebie też wielkie dzięki za to że nas pilotowałe? !OKK

P.S Susełek dla ciebie wielkie brawa za odwagę !OKK

Odnośnik do komentarza
Niestety Paweł883 miał niemił? przygodę w drodze powrotnej - chyba wszystko jest OK, ale pewnie sam napisze.

Chyba nie do końca jest tak jak piszesz.

Prawda jest taka że to Matador (przepraszam Cię Matadorku że to piszę) miał u?lizg na żwirku i efektem tego była konieczno?ć dalszej jazdy motocykla na skrzyni ładunkowej samochodu. Nie będę pisał co z motorem bo nie jest to teraz ważne.

Najważniejsze jest to, że Matador cały i zdrowy uffff. Z moich informacji wynika, że ma jedynie wybity palec. Został odtransporowany przez rzeczonego Pawła883 i przekazany w ręce żony w Częstochowie.

Chyba nic nie pokręciłem.

Co do zlotu. Było jak było. Kto był ten wie !OKK

Pragnę jednak podziękować WSZYSTKIM, DOSŁOWNIE WSZYSTKIM którzy byli zaangażowani w pomoc i organizację zlotu a było ich naprawdę dużo. Nie chcę jednak ich wymieniać, bo byłby to chyba post dłuższy niż najdłuższy z najdłuższych postów Kubo !OKK

Chciałbym, aby?cie mieli ?wiadomo?ć tego, że podziękowania należ? się nie tylko tym których było widać na spotkaniu, którzy Was rejestrowali, wręczali Wam siatki, zabawiali Was towarzysko, "o?wietlali" noc? niebo czy też gadali jakie? bzdury do mikrofonu (za co bardzo przepraszam ale to Oni mnie wypchnęli do tej roli). To także wiele anonimowych osób.

Na końcu chciałem podziękować wszystkim Wam którzy przyjechali?cie. Miło było spotać dobrze znane jak i nowe twarze.

Odnośnik do komentarza

Serdeczne dzięki organizatorom - wszystko było znakomici. Fajnie skonfrontować forumowiczów z "żywymi" ludżmi (to był moj pierwszy zlot). Gdzie załatwia się tak? pogodę? Parę kropli deszczu w końcówce trasy nie starczyło nawet do umycia szyby. Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Trzy !scooter ci?gn?ce w strone stolycy (Ja+ Karola, Bigu i Artix) dotarły szczę?liwie do celu :) .

Ciężko o wszystkim co bym chciał napisać teraz ubierać w słowa.

W dużym skrócie: Panie i Panowie z oddziału Trojmiasto... Odwalili?cie kawał dobrej roboty. Naprawdę strasznie się ciesze, że tradycja została podtrzymana i zlot którego po raz czwarty nie byłem w stanie organizować (brak czasu :( ) odbył się na Kaszubach ... Baaa, odbył i to w jakim stylu !tut

Dziękuje Wam za umożliwienie mi cieszenia się zlotem "Burgmania 2008" z tej drugiej strony... tzn. będ?c zlotowiczem :) . Z drugiej strony wygl?da to wszystko zupełnie inaczej !TAZ ...

Mimo to dokładnie wiem co czuli?cie przed, w trakcie i co będziecie czuć teraz... czyli po imprezie.

Abach, Smerfetko, Plebanku, Kasiu, Pidżam, Mirko i wszyscy Ci którzy pomagali w organizacji imprezy::: BARDZO WAM DZIĘKUJE.

PS Sorry, zawsze staram się mówić, co my?lę i nie chodzi tu o kasę, bo to ?mieszne pieni?dze…..tylko, bez względu na wszystko: ?niadanie kosztuje, impreza kosztuje, prysznic kosztuje, nawet kupa kosztuje….. zapłacili?my i wstydu nie było….. ale niesmak pozostał…..

Ps. Trochę mniej przyjemne ale s?dzę, że wypada napisać na forum dokładnie o kogo chodzi. Przypominam sobię sytuacje z zeszłorocznego zlotu, kiedy trzy osoby powiedziały mi i Artixowi w oczy, że zrobiły przelew ostatniego dnia przed zlotem a po imprezie okazało się, że nie doszedł żaden przelew... I tu naprawdę nie chodzi o kasę tylko o ten niesmak!

Przykre ale prawdziwe <_<

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Niestety Paweł883 miał niemił? przygodę w drodze powrotnej - chyba wszystko jest OK, ale pewnie sam napisze.

A sk?d my?l ze to Paweł??!! Najgorzej jak kto? nic nie wie tylko zasłyszał po drodze że dzwoni?... !TAZ

Zlot super, jazda ze |luńskiem to szkoła przetrwania dla mnie i dla Czarnej perły. Cało i bezpiecznie i sucho dojechały?my do domciu. Dzięki organicatorom mam tylko nadzieję ze do następnego roku położ? asfalt pod o?rodek?? !tut

Pozdrawiam <_< !scooter

Odnośnik do komentarza

Niestety Paweł883 miał niemił? przygodę w drodze powrotnej - chyba wszystko jest OK,  ale pewnie sam napisze.

A sk?d my?l ze to Paweł??!! Najgorzej jak kto? nic nie wie tylko zasłyszał po drodze że dzwoni?... !scooter

Dlatego pozwoliłem sobie odezwać się nie pytanym (Matador i Paweł883- "chopy" sorry) i zatrzymać dostawy pokarmu plotce.

Odnośnik do komentarza

ja-rek i emil-io dotarli do domu o 2o.3o z wynikiem 137o km/3 dni [trochę mniej niż paweł883 ale za to nic nas nie moczyło !scooter ]

Dziękujemy za wspóln? ekspresow? podróż Ekipie |l?skiej no i oczywi?cie PES-owcom za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.

Impreza super,

miejsce super,

pogoda super.

ja-rek.

Odnośnik do komentarza
Gość mzwierzy

Szczecin dotarł do domu szczę?liwie ok. 16.00 Wielkie brawa dla organizatorów za ?więtn? imprezę - już odliczamy dni do V zlotu.

PS. Specjalne podziękowania dla Helixowców z Płocka - bez Waszych żetonów nie daliby?my rady !scooter

Odnośnik do komentarza

Cze, i my dotarlismy do domu, okolo 19 stalem juz na myjni i zdrapywalem mieso z szyby:)

Gosia dotarla samochodem mniej wiecej w tym samym czasie.

Byla to nasza pierwsza Burgmania i powiem tylko tyle :

BYLO ZAJEBISCIE!

Wiekie dzieki dla Organizatorow i ogolnie dla wszystkich ktorzy przyczynili sie do takiej jakosci tej imprezy.

Kaszuby sa piekne, pogoda dopisala i wreszcie mozna bylo sie poznac w realu z ludzmi z innych rejonow Polski.

Szkoda tylko ze Polska znowu dostala w dupe od Niemiaszkow, bo tak deserem do Burgmani stal sie tylko Kubica:)

dzieki

Pollacco.

Odnośnik do komentarza

Witam !

DIZEL z ANETˇ dotarli do domu szczę?liwie <_<

Dzięki za dobr? zabawę i organizacje .

Do zobaczenia na BURGMANI 2009 !scooter

Pozdrawiam wszystkich burgmaniaków !

DIZEL

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chcę serdecznie podziękować Organizatorom za wspaniał? imprezę, do dzisiaj nie wiedziałem, że na Plebanii można się tak dobrze bawić. !TAZ !scooter

Dziękuj? również obecnym na zlocie Burgmaniakom za podtrzymywanie miłej atmosfery.

Powrót do domu przebiegł szybko i spokojnie. Dziękuję za wspóln? podróż Bafce, Dzięgielowi, Wawowi, Okr?głemu, Susełkowi i niech będzie Czornemu też.

Moj? X9 w ramach podziękowania za dowiezienie mnie wymyłem i nawoskowałwem, chyba się jej spodobało :)

Roni nie martw się, na kawę to jeszcze do Ciebie wpadniemy! <_<

Jeszcze raz dziękuję - było super! !tut

Odnośnik do komentarza

Dotarłem zdrowo o 20.30 . PóĽniej ,Pub, Kubica ( Brawo) , mecz ( tragedia)

Dziękuje Wszystkim za mile spędzone chwile , pierwsza klasa !TAZ

Szczególne podziękowania dla organizatorów, dla współtowarzyszy podróży i swędania się po pięknych Kaszubach.

Dla Kisiela, wielkie podziękowania.

U?lizg był - podręcznikowo .

<_< . Zainteresowanych zapraszam na PM.

Do zobaczenia .

PS *. Podziękowania również dla firmy Retbike !scooter . polecam

* - niesponsorowane !tut

PS do u?lizgu,

dzisiaj ( tzn poniedziałek ) zaliczyłem " doktorów", niestety palec lewej reki do naprawy!

Jeszcze raz dziękuje WSZYSTKIM za pomoc w drodze. Nie będę też narzekał na zły stan drogi, po prosu straciłem czujno?ć i tyle. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

PES-owcy na miejscu.

Kubica oblany, stypa reprezentacji również zakrapiana.

Wła?nie dogorywamy u Cappa...

Dzięki wszystkim za zajebisty zlot i mega atmosferę!

Organizatorzy spisali się na medal!

Póki co bez odbioru biożoladskowa ż?ndziiia.....

Odnośnik do komentarza

Ja dotarłem wczoraj, nie było się kiedy zameldować na forum bo mecz, którego połowę i tak przespałem.

Wielkie dzięki i szacunek dla Grupy 3M i PES. Zlot super.

...a ja jestem z Zagłębia !scooter

Odnośnik do komentarza

Pragniemy podziękować wszystkim kórzy byli zangażowani w organizację tego zlotu nie będziemy ich wymieniać bo możemy kogo? pomin?ć i napewno byłoby mu przykro, według nas było SUPER!!!!! mimo to żę przyjechali?my z dzik? kart?

Dziękujemy wszystkim którzy byli, a tych których zabrakło maj? czego żałować.

Miejsce zlotu trafione w 100 procentach a o pogodzie już nie wspomninamy.

Chcieli?my podziękować całej grupie ze Sl?ska z która wykręcili?my 1385 km i wrócili?my szczę?liwie do domu na godz 21-sz?

Zołza tobie dzięki za przerowadzenie na sucho między dwoma burzami które omijała?, chyba masz co? wspólnego z czarami jak również za wyprowadzenie do Rzgowa. Rob nie gniewaj się za te tajemnice ale dbamy o Twoje a jak sam widziałe? Matador był w dobrej kondycji a sprzęt zawsze można naprawić liczy się tylko zdrowie kierowcy

Bajbinka trochę narzekała na cztery litery ale nie ma się co dziwić pierwszy raz zrobiła tyle kilometrów w tak krotkim czasie, ale już mówi że to j? nie zrazi by uczestniczyć w tak wspaniałych imprezach.

W tym miejscu pragnę podziękować jako jeden z grupy Sl?ska wszystkim którzy chcieli nam pomóc na trasie Worlanowi za tel. do Kisiela bo to chyba ty do niego dzwoniłe?. Kisiel sprawdziło się że na górala zawsze można liczyć wielkie dzięki!

Pozdrawiamy Swider Bajbina do miłego!

PS M@rkiz kiedy opublikujesz wiersze?

Odnośnik do komentarza

Helo,

Magda z Mafejem i Ja?kiem melduj? się na chacie !YES

Impreza bardzo udana w moim odczuciu. Super organizacja, piękne tereny - bardzo dziękujemy.

Małe rozrabiaki miały wiele atrakcji a rodzice trochę rozrywki <_<

Ogólnie dotarli?my dokładnie na 20:45 do domu - szkoda, że do sukcesu Kubicy piłkarze się nie dołożyli, ale cóż "za cztery lata..."

Pozdrawiam

Mafej

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie ;):):) to była moja druga Burgmania , i cóż można powiedzieć - było fantastycznie <_< !YES :):lol:

Podziękowania dla organizatorów i dla wszystkich Burgmaniaków za wspólnie spędzone te kilka wspaniałych dni. Do zobaczenia na następnych zlotach i na trasach !!!

P.S. Spinka albo Lechu - gdzie jest moja "pałeczka" ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...