Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|lub w Jabłonnej 7 czerwca


elqjp

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem Kochani, że balujecie na zlocie Burgmanii ale je?li kto? został w Wawie to zapraszam na ?lub moje kolegi z obstaw? motocyklów im więcej tym lepiej a oto jego post oraz plan na sobotę 7 czerwca.

*************

Witam Serdecznie Koleżanki i Kolegów,

Zwracam się do Was z gor?c? pro?b? o zorganizowanie takiej małej, tradycyjnej obstawy ?lubnej w dniu 07 czerwca w Pałacu w Jabłonnie. Parada miała by się odbyć na trasie z Legionowa do Jabłonny a nastepnie po ceremonii z powrotem do Legionowa ( w sumie około 6km). Ja ze swojej strony oprócz wdzięczno?ci mogę zaoferować po lampce szampana a jaki? mocniejszy trunek też się znajdzie (do wykorzystania po odstawieniu moto do garazu;) ale wiem, że jesli się zdecydujecie przyjechac to nie jest to dla Was jakis specjalny argument. Niestety do slubu nie moge pojechac na moto, wiec taka oprawa bylaby dla mnie bardzo mila.

z gory dziekuje

i pozdrawiam

Darek

****************

Oto plan na jutro.

12.00 - 12.15 - zbieramy sie pod Mc'Donaldem

12.15 - wyruszamy pod dom Panny mlodej gdzie juz czeka Pan mlody (dodam tylko ze Panna mloda nic on nas nie wie i ma to byc dla niej niespodzianka)

12.35 - wyjeżdżamy do pałacu w Jabłonnej gdzie jest ?lub (ponieważ jest to ?lub cywilny to będzie on trwał z jakie? 20 min)

ok. 13.30 - państwo młodzi będ? chcieli zrobić zdjęcia w parku w Jabłonnej oczywi?cie z motorami

ok. 14.00 - ruszamy korowodem do restauracji Carska w Legionowie.

ok. 14.30 - czas wolny ;-) ale ........

Jeżeli jeste?cie zainteresowani pojechaniem nad Zalew Zegrzyński to zapraszam. Ponieważ s? to moje rejony, to możemy podskoczyć do paru fajnych o?rodków (WDW Rynia, Promenada). Ponieważ mam kartę wstępu to może dla wszystkich wjazd do WDW Rynia był by za friko ( w przecinwnym razie chyba 5 zł). Można tam zje?ć co? z grilla.

A więc do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...