Skocz do zawartości
Forum Burgmania

POZNAŃSKI ZLOT


Gość Krzych

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu szukali?my sponsorów do zorganizowania zlotu w Poznaniu . Prawdopodobnie udało się to nam . :lol:

Chciałbym się dowiedzieć na ilu z was można liczyć - je?li chodzi o obecno?ć .

Zlot odbędzie się w ostatni weekend lipca - na polanie piknikowej nad Malt? - teren jest zajefajny - stok narciarski , pola golfowe ( mini ) wielkie ognisko , ci?głe imprezy na terenie Malty , a jednoczesnie zamknięty teren , blisko do centrum kolejka - i .... ... zreszt? jak kto? był w Poznaniu to napewno słyszał o Malcie

Na polanie możliwo?ć rozbicia namiotów , stoisko z napojami i jedzonkiem ( uzgadniamy ceny - ale staramy się to zrobić w cenie wpisowego itd....

więcej informacji wkrótce - musimy tylko uzbierać jak najwięcej uczestników - dodam że na rozpoczęcie sezonu skuterowego w poznaniu ( wła?nie na Malcie ) zjawiło sie prawie 80 maszyn - ciężko było policzyć .

zdjęcie polanki piknikowej - http://www.skuter.net.pl/galeria/displayim...album=19&pos=71

więcej foto w naszej galerii

mam nadzieję że znajda się chętni

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam, pomysł WZOROWY do na?ladowania...

Niestety ale tak jak My z Majonem organizuj?c Rajd Maxi musicie liczyć na mniejsz? frekwencje, gdyż sporo osób może wyjechać w tym czasie do grecji, niemniej jednak zawsze warto się spotkać i pogadać...

Ja niestety ale nie mogę sie tam u Was stawić, gdyż rodzice najprawdopodobniej pojad? wtedy an 2tyg. do Chorwacji i będę musiał siedzieć w domu...

Ale jakby się co? zmieniło, to dam znać... Pozdrowienia, Kuba

Odnośnik do komentarza

Pomysł wspaniały :lol: ale dlaczego tak póĽno go ogłaszacie .... B) Czę?ć Burgmanii w tym czasie na wyjezdzie do Grecji....

Może jest możliwo?ć zmiany terminu na bardziej dogodny dla Burgmanii ? a wtedy mylę, że sporo osób by chętnie zadeklarowało swoj? obecno?ć

Ale nie mówię NIE , podajcie więc proszę troszke więcej info na ten temat - podstawa = czy tylko noclegi w namiotach wchodz? w gre ? Nie jestem wybredna, pod namiotem nie raz spałam - ale chyba wolę inaczej B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Coz ja z przykoscia musze powiedziec ze nie bede mogl sie pojawic. Urlop zaplanowany juz dawno i w tym czasie bede w droge raczej na pd Europy. Zycze jednak udanego zlotu i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomysł wspaniały :D ale dlaczego tak póĽno go ogłaszacie .... :( Czę?ć Burgmanii w tym czasie na wyjezdzie do Grecji....

Może jest możliwo?ć zmiany terminu na bardziej dogodny dla Burgmanii ? a wtedy mylę, że sporo osób by chętnie zadeklarowało swoj? obecno?ć

Termin co prawda był znany , jednak wszystko zależne jest od sponsora ( rów ) a w sumie od tego czy sa czy ich nie ma .

Termin jest jedyny możliwy - teren Malty jest rozchwytywany ( nie dziwię się im , bo imprezy na Malcie sa naprawdę super ) a wynajęcie samej polanki piknikowej graniczy z cudem ( takie terminy i ceny :( )

Mogę jedynie zapewnić , o atrakcyjno?ci terenu i dobrej organizacji zlotu .

Co do Burgmańczyków - przeciez nie wszyscy wyjeżdzaj? na wakacje do Grecji ( lub gdzie? indziej - i nie można siedzieć w domu w weekend . Sprzęt wam zardzewieje :(

Poznań wart jest poznania

mam pytanie - istnieje możliwo?c zorganizowania zwiedzania Browarów Wielkopolskich - jak się zapatrujecie na tak? atrakcję?

Warunek - niech was chociaż z 15 przyjedzie :(

Odnośnik do komentarza

A oto przedstawiamy

Plan Zlotu

Pi?tek 29.07.

16.00 Powitanie pierwszych uczestników zlotu

17.00 Rozbijanie namiotów, lokacja i wieczór integracyjny

22.00 Kino letnie na Malcie - grill / karaoke

Sobota 30.07.

11.00 Wyjazd na zwiedzanie okolicy - trasa około 100 km (w tym

niespodzianka), alternatywnie - wycieczka do Browarów Wielkopolskich.

16.00 Powrót i czas na posiłek

17.30 Konkursy i rozdanie nagród

20.00 Grill, karaoke, kino letnie i inne atrakcje

Niedziela 31.07.

10.00 Likwidacja obozowiska i zwijanie namiotów

12.00 Pożegnanie uczestników zlotu

13.00 Sprawy porz?dkowe

Na terenie zlotu jest możliwo?c rozbicia namiotów , będzie również ustawiony grill i toalety ( tylko dla uczestników zlotu ) i wydzielony park maszyn.

W trakcie zwiedzania okolicy przewidziana jest niespodzianka zwi?zana z pocz?tkami Państwa Polskiego.

Będ? również konkursy z nagrodami , i wiele innych atrakcji.

Wpisowe wynosi 30 zł/osobę .

Zakwaterowanie alternatywne :

Camping Malta - ul. Krańcowa 98 P-ń

tel. ( 0-61) 876 61 55 camping@malta.poznan.pl

Hotel pracowniczy PRK ul. Towarowa 1 P-ń ( Franowo)

tel. (0-61) 863 72 16 ( około 3,5 km. od terenu zlotu

Rezerwacje w hotelach proponuje zrobic jak najwczesniej poniewaz w tym terminie odbywac sie bedzie sporo imprez na terenie Malty .

Pozdrawaim i do zobaczenia

MAGDA

:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...