Skocz do zawartości
Forum Burgmania

jakies Plany Wycieczkowe


Gość Webik

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie sje podubuje :D A wieczorem może jaka? rundka (masa) po Wawie... :lol: Jak będę mieć czas to z chęci? zajadę, "inicjatywa godna pochwały" !OKK !piwko

Odnośnik do komentarza

kurkawodna... mam spektakle o 19 aż do niedzieli... a na dodatek w niedziele rano ide do pracy...

może w sobote rano co? się skombinuje?

Odnośnik do komentarza

W takim razie do zobaczenia !happybth Poza Webikiem i Artemisem inni też mog? wpa?ć, naprawdę, nie wstydĽcie się !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

ja tradycyjnie taplam sie w blocie na zlocie opencaching wiec odpadam, niestety

Odnośnik do komentarza

Dzi? to jest do?ć sztywny termin, info było jeszcze w jednym miejscu... Glub nie marudĽ bo nikt nie przyjedzie !happybth

Odnośnik do komentarza

No, było trochę ludzi- głównie na 50 tkach, zadeklarowani burgmaniacy przyjechali a póĽniej była pizza, chłopaki powinni już byc w domach i uspokajac swoje stroskane dziewczyny... ja niestety nie mam kogo uspokajac, ale się rozgl?dam !happybth

Odnośnik do komentarza

Dojechałem szczę?liwie !tut Fakt większo?ć 50'tki ale za to bardzo fajne i zrównoważone :D !scooter towarzystwo. Odbyło się kilka startów równoległych - no bo trzeba sprawdzić swoj? Aprilkę ;) najciężej było z dwusuwowym Runnerem 125cc.- dało rade :D Oczywi?cie nie obyło się bez dzikich startów z pod ?wiateł z Webikiem !tut znaczy się bardzo starałem się utrzymać go w zasięgu wzroku.... :D Pizza pyszna, tylko jeżeli ma być jazda to porz?dna rundka po Warszawie - w tym przypadku czuję niedosyt ;) Wookash bardzo fajne spotkanie-prosze o więcej! Webik dzięki za przejażdżkę !happybth pozdrawiam i dozobaczenia!!! !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja dzisiaj trochę po?migałem na 2oo !happybth !happybth było za.....cie !holiday

2 pedały i ja .... !YES !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza

Rzeczywi?cie pogoda na jazdy wy?mienita. Ja dzi? miałem dzień wolny od większych wojaży skuterem. Trzeba było się trochę pozakuwać bo sesja tuż tuż... !YES Powiem szczerze ,że chodzi za mn? fajny całodniowy wypadzik-może niebawem !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...