Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po zlocie w Boszkowie...


Gość mares

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Było super! Oczywiscie byłem na dwa dni, jednak na drugi dzien w przemęcie musiałem już jechac.

Wypowiadajcie się na temat tego zlotu, czy był lepszy czy gorszy niż rok temu.

Gdzie moge znalesc zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Coz mozna powiedziec, bardzo sympatyczny weekend no z wyjatkiem Gregora :D Boszkowo bardzo sympatyczne miejsce ze slicznym jeziorkiem. Nawinalem w 2 dni 900 km i odrazu mi lepiej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej. Witam wszystkich. Ja również byłem na zlocie w boszkowie jednak 4 dni. Zrobiłem prawie 600 km i w tym czasie zd?żyło mi pękn?ć łożysko w tylnym kole. Artix zamieszkiwał ten sam camping co i ja, lecz nie udało nam się poznać. Bardzo mi przykro z powodu wypadku Gregora. Życzę prędkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czesc wszystki , to ja Gregor nare?cie wstałem na nogi po 6 tygodniach leżenia na łużku. Miałem pękniet? miednice w 2 miejscach. Teraz wszystko jest ok powoli zaczynam chodzić. Na Burgmana wsiade jak go wyremontuje (ok miesi?c). W trase wyjade na wiosne , jak mi mendy oddadza prawko.....

pozdrawiam Gregor. :lol:

Odnośnik do komentarza

Hej GREGORze !! :lol:

BARDZO się cieszę, że po tej nieprzyjemnej przygodzie podczas boszkowskiego zlotu powróciłe? nie tylko do nas na forum, ale także my?lisz, aby jak najprędzej wrócić na trasę ;) Martwili?my się bardzo o Ciebie na Zlocie,kiedy dotarły do nas info o Twoim pobycie w szpitalu...Ale dobzie, że już jest lepiej!

Wszystkiego dobrego B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...