Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wawa zone- Wczorajsze opijanie


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W zwi?zku z licznymi pytaniami :) i wieloma niedomówieniami (Co nie Dee Jay? :) ) chciałem poinformować, że na wczorajszym spotkaniu czwartkowym grupy Wawa Zone w Route66 odbywało się oblewanie szampanem (dosłownie i w przeno?ni :) ) pojazdów i nie tylko. Powody były cztery.

1. Maximusowi przybył Burgi 650 z mojej stajni (nareszcie ma wszystko "MAXIMALNE") :) .

2. Mi przybył Xciting 500 ze stajni Motorland Kymco Polska :).

3. Kasi Rudzi przybyło nowe autko (?liczne :) ) prosto z Niemiec ( nie skuter ale w końcu też ma koła) :) .

4. Ravenka zdała na A i będzie już ?migała na legalu :) .

Pozatym przybył nam nowy klubowicz i uczestnik spotów czwartkowych na ganz nowym Burgmanie 400 K5.

Warto dodać, że ogólnie wczoraj pojawiło się sporo luda a jako, że pogoda była rewelacyjna to pojeĽdzili?my troche po Warszawie. (najpierw Route66 potem Cargo a na deser kolacja w Dziku).

Wszystkim dziękujemy za liczne przybycie.

Podrzucam kilka jeszcze gor?cych fotosów z wczoraj :)

p62300010py.jpg

p62300034jn.jpg

p62300045co.jpg

p62300079ku.jpg

p62300087jk.jpg

p62300090yn.jpg

p62300106mm.jpg

p62300149tn.jpg

p62300176le.jpg

p62300192pf.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A miałem wrażenie, że na zlocie Burgmanii, Exciting został gruntownie i

brutalnie zkrytykowany. :)

Nie mogę się doczekać Mariusz Twoich wrażeń po dłuższym użytkowaniu...

Po moim ostatnim dzwonie( i wymianie plastików), stwierdziłem, że je?li Exciting 500 ma ceny czę?ci na poziomie czę?ci innych modeli Kymco, i jako?ć będzie również porównywalna, to należy się głęboko zastanowić czy jednak nie nabyć tego sprzętu...:)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak naprawde Mariusz jest swinka doswiadczalna, bo nikt jeszcze nie posiada i nie jezdzi tym skuterem. Zobaczymy po roku, czy okaze sie to takim samym hitem jak kiedys Kymco Super 9 czy jednak Xciting mu nie dorowna. W kazdym razie Mariusz jest bardzo podXcitowany :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja szczerze mówi?c albo tego nie rozumiem, albo NIE CHCE zrozumieć...

Może napisze jak ja to zrozumiałem...

Po pierwsze:

"1. Maximusowi przybył Burgi 650 z mojej stajni (nareszcie ma wszystko "MAXIMALNE")"

Czyli z tego wyniosłem, ze Maximus zakupił B650 od Mariusza... Ale co MAriusz sprzedał Mu swoje cacuszko?? Bezsensu, ale możliwe(jak jest naprawdę??)

Po drugie:

"2. Mi przybył Xciting 500 ze stajni Motorland Kymco Polska "

Czyli z tego możnabyłoby wywnioskować, ze Mariusz ZAKUPIŁ Kymco, co dla mnie jest BARDZO DZIWNE... Tym bardziej, je?li sprzedał Burgiego i kupił taka "maszynkę.."... No a można na to popatrzeć, ze Mariusz dostał do testów Xcitinga(ale wtedy nie pisałby w polu SKUTER Xciting i b650)... Bradzo dziwne bardzo dziwne :):) ...

3 i 4 punkt s? BARDZO zrozumiale napisane i je rozumiem w 100%...

Czekam na obja?nienia, bo chyba nie wytrzymam zaraz :) ...

Pozdrowionka, Kuba...(gratulował będę dopiero jak WSZYSTKO zrozumiem :) )

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oj Kubo

Maximus zakupil AN650 od Mariusza wiec jest teraz Maximalny :) Wiec tak, sprzedal swoje "cacucho"

Jako ze Mariusz lubi wyzwania i lubi nowosci zakupil Kymco Xciting wiec tym sposobem stal sie posiadaczem T-Maxa po face liftingu :)

Mam nadzieje ze juz zrozumiales Kubo :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jaaaaaa a tak bardzo NIECHCIAŁEM tego zrozumieć...

Nieno Mariusz jeste? PRZE GO|Ć, że zakupiłe? taki sprzet jak Xciting, nie wiedz?c w sumie co będzie z biegiem czasu...

Przesiadka z Kanapowego b650 na Xciting500, to już nie mówi?c o wygodzie, pojemno?ci schowków i wykonaniu, to jeszcze wogóle SILNIKOWO nielada przesiadka...

Ciekawi mnie jak będzie się sprawował Xciting podczas użytkowania... Życzę w takim razie, aby plastiki nie pękały, skuter nie stawał nigdzie bez Twojej woli, żeby koła nie biły, silnik jeĽdził jak należy, palił mało, przy jednoczesnym szybkim jeżdżeniu...

Maximus, Ty znów zakupiłe? KLASA sprzęt... Takiego wyboru trudnobyło nie podj?ć, kiedy była okazja... GRATULUJĘ... Tobie nie trzeba nic więcej życzyć, bo sprzęt pewny i sprawdzony...

Jeszcze raz pozdrowionka i thx Arti, że "wytłumaczyłe?" mi wszytsko :) ...

Pozdrowionka, Kuba :)

Odnośnik do komentarza

Hej

Jeżeli Xciting okaże się "porównywalny" z T-maxem, czyli będzie osi?gami zbliżał się do T-maxa i zbierze dobre opinie to pomimo tandety wykonania będzie stanowił niezły granat w rynku maxiskuterów.

czekam Mariusz na opinie i test i to z niecierpliwo?cia. A może wła?nie przyda się cierpliwo?ć i warto będzie poczekać aż przejezdzisz nim z 5 000 km :)

Tak czy inaczej gratulacje dla wszystkich w 1 czasie tyle zmian hoho.

ERMI

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zaraz bo czego? nie kumam Kubo...

W naszej stajni mamy jeszcze jednego Burgiego 650 a ujeżdża go Rudy, który aktualnie nie wie jak się nazywa :)

Ze składu firmowego wypu?cili?my niebieskiego antonowa 650 (tak jest lepiej dla firmy) a w to miejsce wskoczył XCiting jako, że ?wiat nie lubi pustki :) . Co tu jest niezrozumiałe?

Nie samymi Burgmanami ?wiat jeĽdzi :)

A je?li już jeste?my przy temacie.

Zaraz po zlocie nastawiłem się bardzo na test Xcitinga. Scoterland i Motorland też był chętny. Był tylko jednen problem: Wszyscy chętni ale nie było go komu zarejestrować testówki. Usłyszałem nawet:

Mariusz... My Ci go dajemy ale trzeba by podczepić "jak??" blache :):):)

Text mnie rozwalił :)

Osobi?cie bardzo nie lubię ryzykować jak nie muszę a jako, że bardzo uparłem się i zrobiłem sobie założenie że test BĘDZIE to stan?łem na głowie i BĘDZIE !!! :)

Pojazd jest już zarejestrowany i zostaje królikiem do?wiadczalnym :)

A może ja lubie poprostu nowo?ci i wyzwania ? :)

Trzeba wszystkiego w życiu spróbować. W końcu jest jeszcze tyle maxi, którymi nie jeĽdziłem dłużej a co roku dochodz? nowe modele :) . Pozatym to zawsze kolejny maxi w klubie w dodatku co? nowego...

Narazie na szafie widnieje liczba 100 km więc za wcze?nie na jakie? opisywania.

Jedyne co wczoraj wszyscy stwierdzili?my jest to, że finalna wersja XCitinga jest nieczym innym jak (tak jak nazwał to Artix) T- maxem po faceliftingu.

Ten sam tył, podobny tunel ?rodkowy, błotniki, bagażnik pod kanap? tylko, że przednie koło ma większe 15 calowe z podwójn? tarcz? z przodu i kombinowany system hamowania (przód 70 a tył 30%).

Pierwsze wady jakie wycziłem to (podobnie jak w T- maxie) za nisko zamocowana centralka (ale już chyba wiem jak j? podnie?ć) co owocuje przycieraniem w lewych winklach i koszmarna widoczno?ć w lusterkach :) . Sam design maj? super ale widać w nich 50%. W Burgmanie 650 też nie jest pod tym względem kolorowo ale widać ok 80%.

Zreszt? Mario też nim wczoraj kawałek jechał więc niech sam się wypowie bo najbliżej Xcitingowi zdecydowanie do T- maxa.

Jeden cylinder oczywi?cie ustępuje dwóm jakie s? w Xp' eku a sound przypomina do złudzenia prace silnika An 400.

Proszę wszystkich o chwile cierpliwo?ci. Będzie bardzo obszerny test na stronie tylko trzeba nawin?ć nim "trochę" kmów.

Pierwsze wrażenie jest takie:

My?łalem, że będzie gorzej.

Pozatym uważam, że je?li kto? szuka nowego maxi w cenie delikatnie ponad 20 ty?. pln to kupuj?c Xcitinga zainwestuje je najlepiej jak to możliwe.

Tak czy inaczej gratulacje dla wszystkich w 1 czasie tyle zmian hoho.

Jeżeli Xciting okaże się "porównywalny" z T-maxem, czyli będzie osi?gami zbliżał się do T-maxa i zbierze dobre opinie to pomimo tandety wykonania będzie stanowił niezły granat w rynku maxiskuterów.

Ermi... musi się co? dziać bo inaczej umrzemy z nudów. :):):)

My nie żółwie... 200 lat nie pożyjemy :)

Co do jako?ci wykonania i tendety: Uważam, że jako?ć montażu, równomierno?ć szczelin, wygl?d detali i powłoka lakiernicza jest lepiej niż dobra... Jakby jeszcze plastiki nielakierowane były ciut lepsze to byłoby rewelacyjnie ale cały czas musimy pamiętać o cenie...

I jeszcze co?... Włosi powinni się uczyć jako?ci od Kymco a dopiero póĽniej od Japończyków, żeby nie mieli zbyt dużego progu do pokonania :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie ukrywam ze idealnym testem dlugodystansowym dla Xcitinga bylby wypad do Grecji-Wloch na co Mariusza goraco namawiam, mimo ze uklad losowo przypadkowy troche miesza mu szyki. Mam nadzieje ze jednak los bedzie dla niego laskawy i pozwoli mu wyruszyc na podboj Europy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Coz ja moge napisać napewno nie do porównania jest 2 cylindry z 1 i kultura pracy silnika. Kymco trochę z t-maxa sci?gneło,( wiadomo od najlepszych się sci?ga :) ). Ja uważam że raczej trzeba go porównywac z Burgamnem 400 i z innymi 500 jednocylindrowymi. Wstępnie wydaje sie wart swojej ceny. Ale tez powstaje pytanie czy nie trzeba w niego odrazu zainwestować np. wymieniajac tajwańskie opony ale to juz Mariusz napisze jak trochę pojeĽdzi. No i to spasowanie plastików. Na pewno super spraw? s? tylne ?wiatła.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ale tez powstaje pytanie czy nie trzeba w niego odrazu zainwestować np. wymieniajac tajwańskie opony ale to juz Mariusz napisze jak trochę pojeĽdzi. No i to spasowanie plastików. Na pewno super spraw? s? tylne ?wiatła.

Opony firmy Kenda s? jak narazie niezłe. Na suchym brak zastrzeżeń. Troche dziwnie się tylko zachowuj? na pasach ale będę jeszcze to obserwował. Jak na wodzie jeszcze nie wiem bo pogoda jak drut :) .

Spasowanie plastików tak jak pisałem jest naprawde niezłe. Wykonanie tłumika, osłony itp. Jedyne co to platiki czarne nie lakierowanie... chropowata faktura materiału :) .

Oczywi?cie jeden cylinder to nie dwa... nie ma co porównywać. Na tyle na ile sprawdziłem mogę napisać, że osi?gami mie?ci się między Burgmanem 400 a T- maxem 500. Można powiedzieć, że dokładnie tak jak Nexus 500. Szczegółowe pomiary oczywi?cie będę robił w końcowej fazie testu. Narazie mam wyniki pomiarów budzikowo- GPS' owych i niestety kłamie jak cholera (podobnie do Silver Winga- około 10% odchyłki przy 100 km/h) ale na ile dokładnie napiszemy w te?cie...

Tylne ?wiatła na diodach LED s? super. Pozatym ich widoczno?ć z tyłu jest wzorowa.

Podrzucam kolejne foty z wczoraj:

p62300063bi.jpg

p62300052ly.jpg

p62300112xt.jpg

p62300129uv.jpg

p62300252cb.jpg

p62300320tl.jpg

p62300333tq.jpg

p62300374df.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie da sie ukryć stałem sie posiadaczem AN650. Poprzednio jeĽdziłem An400 K3 na którym zrobiłem 7500 km z czego 6000 w tym roku. Ze względu na moje MAXYMALNE gabaryty 400 była dla mnie ciut za malutka , ale tak postanowiłem zacz?ć swoja przygodę z jedno?ladami po 20 letniej przerwie. An400 to dobry sprzęt z duż? ilo?ci? zalet ale tez z pewnymi mankamentami, co wyszło podczas jego eksploatacji. Po pierwsze za nisko położony centralny podnóżek który przy mojej MAXYMALNEJ wadze zawadzał o każdego ?pi?cego policjanta i uniemożliwiał przejechanie trasy katowickiej w poprzek bez wyraĽnie widocznego snopu iskier za pojazdem.Co do centralki mam jeszcze uwagi że podczas pokonywania winkli z plecaczkiem :) (podziękowania dla plecaczka za mił? jazdę i towarzystwo) też zawadzała nawet na równej drodze przy MAXYMALNYM ustawieniu tylnego zawieszenia(zreszt? jeżdż?c sam też stosowałem MAXA).Drug? daj?c? mi sie troszke we znaki spraw? było troszkę za mało miejsca na nogi przy moim (mało MAXYMALNYM) wzro?cie 180cm , co objawiało się wystawianiem kolan na zewn?trz skutera poza owiewki. To tyle opisu 400 a teraz przejdĽmy do konkretu czyli pierwsze wrażenia z MAXYMALNEGO AN650(Porównywał go będę oczywi?cie do 400). Pierwsze wrażenie jest dobre drugi i wszystkie następne też :) , ale do konkretów. To co dla mnie było nieodpowiednie w 400 już w 650 nie przeszkadz gdyż jest to większy skuter i miejsca na nogi jest więcej i my?lę że ludzie do 190cm nie powinni narzekać . Centralka jest zamocowana chyba na wyższym poziomie gdyż jeżdż?c na zawieszeniu ustawionym na 2 nie zaczepiałem o ?pi?cych policjantów a nawet jad?c z plecaczkiem(znowu ukłony w jego stronę :) ) nie zawadziłem w tym miejscu co zawsze musiał zsiadać ze skuterka żebym przejechał. Więc przesiadka na większego brata 400 jest dla mnie posunięciem bardzo udanym i jestem cały rozpromieniony i głodny podróżowania :) o czym mogli sie przekonać uczestnicy wczorajszego spotkania. Różnic między 400 i 650 jest co niemiara ale na uwagę moja najbardziej zwróciła różnica w zachowaniu sie skuterów po odpuszczeniu gazu. 400 po odpuszczeni gazu toczy się do przodu "swobodnie" natomiast 650 chamuje silnikiem jak rasowy motorek z manualnymi(nożnymi :) ) biegami,przez co hamowanie zwieksza jeszcze swoj? skuteczno?ć .

Teraz do kolegi KUBO mam nadzieję że nie uważasz że nie jestem godny posiadania sprzętu który wymuskał własnymi rękami Mariusz Burgi :) .

A pozatym chyba Ci dorównałem w długo?ci wpisu :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Fajnie jak by sie nim poscigac z innymi 500 a tak naprawde 460 bo X..  ma naprawde 500 cm. I moze byc szybszy i miec lepsze przyspieszenie.

Mario... faktycznie masz racje. Xciting ma pełne 500 ccm a dokładniej 498.5 ccm czyli prawie o jedn? mał? 50- tkę wiecej od Nexusa :) .

Dokładne pomiary porobimy tylko niech się silniczek Xc ułoży i spokojnie dotrze.

Zrobimy konfrontacje z Nexusem który notabene też się nieĽle zbiera do 100- etki :) ... czasem aż dym idzie :)

020.jpg

022.jpg

:):):)

Odnośnik do komentarza

Ho Ho sporo zmian wyszło na tym spotkaniu :)

No to trzeba Mariuszowi i Maximusowi pogratulować zakupów i mieć nadzieje że Xciting będzie niezłym sprzętem.

Osobi?cie design Kymco mi się podobał a z tego co słyszałem wersja któr? Mariusz zakupiłe? jest optycznie lepiej wykonana niż ta co stała na zlocie ??

( prawda?)

Ciekawi mnie teraz jak po dotarciu będzie się zbierał silnik no i oczywi?cie jak będzie wygl?dała ekspoloatacja ( czy bed? wychodziły jakie? kwiatki czy też będzie to prawdziwe zagrożenie dla drogich maxi z japońskich i włoskich stajni )

Pozdrawiam i niecierpliwie czekam na test i opis Mariuszeowej eXcitacji

Odnośnik do komentarza

No panowie zmiany, zmiany,zmiany :)

Mi osobi?cie bardzo podoba sie xciting, choć widziałem go tylko na fotkach.

Życze długiej i udanej eksploatacji maxi dla obu boaheterów tego postu :)

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza

a jednak to nie plotki ... :):):)

co za lol ... nie moge tego zrozumieć, ale spoko ...

głowie sie tylko nad tym czy nadal wołac Cię "Burgi"

MariuszKymco :):):)

ale chwała ze nie wzi?łes tego drugiego wystawianego na zlocie maxi (SpiderMax o ile pamiętam) bo wtedy to już zostałby Ci tylko "MariuszHujnia" :):)

mam nadzieje że sie nie obrazisz ... ale pękam w szwach ze ?miechu :-)

swoj? drog? sprzetu gratuluje, jak i odwagi i pomysłu na taki eksperyment :-)

do zobaczenia na Xcituj?cym zlocie w Stegnie :-)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
aco za lol ... nie moge tego zrozumieć, ale spoko ...

głowie sie tylko nad tym czy nadal wołac Cię "Burgi"

MariuszKymco  :)  :)  :)

ale chwała ze nie wzi?łes tego drugiego wystawianego na zlocie maxi (SpiderMax o ile pamiętam) bo wtedy to już zostałby Ci tylko "MariuszHujnia"  :)  :)

mam nadzieje że sie nie obrazisz ... ale pękam w szwach ze ?miechu :-)

swoj? drog? sprzetu gratuluje, jak i odwagi i pomysłu na taki eksperyment :-)

do zobaczenia na Xcituj?cym zlocie w Stegnie :-)

Słuchaj Dee JayJajko :)

Ja wykonałem kolejny ruch w strone maxi skuterów a ty co najlepszego narobiłe?? Kupiłe? jajkow? hujnie i już szlifowałe? po asfalcie :) . Zemsta faraona Cie dopadła :) . Oczywi?cie żartuje :) . Dobrze, że tak naprawde nic Wam się nie stało.

Tak na poważnie teraz to czytałem także, że chcesz po tym wypadku ze smokiem w gębie chodzić i odpu?cić jedno?lady!!! Dzieciaku... Wstyd jak beret ! Co ty w tej Stegnie będziesz robił? :):):)

Ta hujnia jak j? nazwałe? Spider Max :) ze zlotu to tak naprawde była Aprilia Scarabeo 500 (notabene jednyna sztuka w Polsce). Pojazd ciekawy i w stylu retro... jednak nie na tyle aż "ciekawy" żeby go nabył :)

A tak swoj? drog? to faktycznie zakup Xcitinga traktuje jako swoisty experyment... Od propozycji ze strony Motorlandu (poniek?d atrakcyjnej) do zakupu było pare minut :) . Aż szkoda było nie skorzystać :)

Pozatym ostrzę sobie już zęby na nowego An 650 K6 (model 2006) o którym jeszcze nikt nic nie wie. Żadnych info jak będzie wygl?dał ani co będzie posiadał... No chyba, że Xciting tak mnie zauroczy, że zostane przy nim :)

Pożyjem---- uwidim :)

Odnośnik do komentarza

Dee z tego co ja pamiętam drugim maxi wystawionym na zlocie była aprilia scarabeo 500 ccm hehe

Ciekawe który z nas ma problemy z pamięci???

Osobi?cie uważam że każdy jeĽdzi na tym na czym ma ochotę i na co go stać i nawet gdyby mariusz jeĽdził tym scarabeo to była by to jego decyzja i tyle ale pewnie byłbym ciekawy jak się sprawuje nawet takie pokractwo

Pozdrawiam

P.S.

Kymco wygl?da fajnie

P.P.S.

Mariusz sprawdzałe? prostotę felgi tylniej bo z tego co pamiętam mog? być czasami krzywe :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mariusz sprawdzałe? prostotę felgi tylniej bo z tego co pamiętam mog? być czasami krzywe  :)

Krzywe? hmmm... O krzywych felgach to trzeba z Mariem pogadać bo on jest caaaaały wykrzywiony w chińskiem osiem :)

Narazie nie zauważyłem, żeby felga mogła być krzywa.

Cały pojazd też jeĽdzi prosto. Wczoraj nawet na Wisłostradzie robiłem testy i przy 100 km/h puszczałem wolno kierownicę Xcitinga i balansuj?c ciałem zwalniałem do 40 km/h.... Ze zdziwieniem obserwował mnie Artix :)

Osobi?cie mogę stwierdzić, że cały Kymcas jest równo wyważony.

Odnośnik do komentarza

nie będzie smoka, nie będzie tez jajkowej hujni ... bo chce sie jej pozbyc i skredensować sie :)

urazik przeszedł ... z reszt? tak jak wszyscy mówili ... :)

a co do planów motoryzacyjnych ... nie mam pojęcia ... na zlocie Burgmani, zauroczyłem się Krissowym Helixem, pozycj? i wogole ten skut jest boski :)

no i ten dzwięk jaki wydaje ... ala pojazdy Jetsonów ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
a co do planów motoryzacyjnych ... nie mam pojęcia ... na zlocie Burgmani, zauroczyłem się Krissowym Helixem, pozycj? i wogole ten skut jest boski :)

Zawsze mówiłem, że Helix ma dusze.

Zawsze miałem i będę miał do tego modelu oooogromny sentyment.

Polecam w 100%.

Jest tylko jeden problem: Kupić trzeba igłe bo jak kupisz ?miecia to zrazisz się do Hela a szkoda by było.

Ostatnio był do wzięcia jeden z ostatnich lat produkcji 1998, sciagniety z Niemiec, przebieg symboliczny 18 tkm za 6500+ opłaty. Już sam się w głowę drapałem bo z fotek wygl?dał jakby wyjechał dopiero z salonu a cena była istnie okazyjna !!!

Ps. No to teraz że? podtrzymał honor bo już zamówiłem pakiet smoczków i chciałem Ci oficjalnie wręczyć w Stegnie... No zuch chłopak :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Faktycznie jest, widzialem, potwierdzam. Jechal rowno i reagowal tylko na ruchy Mariusza, do tego tylnia lampa wzorowo swieci a i do wygladu nie mozna sie przyczepic. Jedynym mankamentem jaki zauwazylem, to bagaznik wielkosci T-Maxa, no ale skoro sam Xciting wyglada jak T-max po faceliftingu to nie ma sie co dziwic :) Plus oczywiscie usprawnienia takie jak gniazdo 12V w bagazniku o czym w T-maxie mozna pomazyc, a powinien obecnie w turystycznych rollerach jak najbardziej sie znajdowac. Czas tez pokaze jak jest z solidnoscia. Choc o ile dobrze pamietam kiedy kupowalem sobie Kymco S9 jako nowosc tez obawialem sie tej marki. Okazalo sie ze ten skuter przebojem wszedl na rynek 50-tek i okazal sie rownie dobry co japonczyki i 100 razy lepszy niz wloszczyzna. Nie sadze jednak zeby Kymco wypuscilo ze swojej fabryki knota i tym sposobem na wlasne zyczenie popsulo sobie marke ktora z takim trudnem wylansowalo w Europie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,

Ha! Zaskoczenie było pełne, pocz?tkowo my?lałem że Kymco tylko do testów, a tu ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY!! :)

W każdym razie gratuluję nowym posiadaczom nowych nabytków a nowym kierowcom nowych uprawnień!! :)

I dzięki za szampana :)

PS- ciekawe kiedy kursor na Burgmanii zmieni się z Burgmana na Xcitinga :)

PS2- opinie Maria z jazd testowych s? niemiarodajne; przecież on krzywo jeĽdzi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...