Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZLOT 2008 SYCOWA HUTA


żelazny

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze czasu juz niewiele pytanie ogolne dla ludzi bardziej w temacie:

Gdzie/spotkanie przed wyjazdem/ kiedy i kto z Wawy smiga na zlocik?????Zawsze w "kupie"razniej:)Ja pierwszy raz prosze sie nie dziwic ze mam cisnienie !happybth Pozdrowka.

Przenosze do "mazowieckiego", bo w "ogolnym" temat raczej nietrafiony !happybth .

dr.big

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja jade w piatek po południu z warszawy ,pozdrawiam i zapraszam.niestety tez bede jechal po pracy !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z pewno?ci? większo?ć jedzie po pracy. Ja mogę wyruszyć dopiero około 16. Start pewnie w Młynie. Jeszcze kupa czasu. Wszyscy będ? się organizować dopiero około ?rody-czwartku przed zlotem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Z pewno?ci? większo?ć jedzie po pracy. Ja mogę wyruszyć dopiero około 16. Start pewnie w Młynie. Jeszcze kupa czasu. Wszyscy będ? się organizować dopiero około ?rody-czwartku przed zlotem.

wiem kto ma do sprzedania nowego silwera 400 dwu cylindrowego! 2007 lub 08

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
QUOTE (orzech @ 20-05-2008, 18:38 )

Z pewno?ci? większo?ć jedzie po pracy. Ja mogę wyruszyć dopiero około 16. Start pewnie w Młynie. Jeszcze kupa czasu. Wszyscy będ? się organizować dopiero około ?rody-czwartku przed zlotem. 

wiem kto ma do sprzedania nowego silwera 400 dwu cylindrowego! 2007 lub 08

??? Nie bardzo rozumiem co ma ustawka na zlot do SW400 !happybth

Edit: Ok teraz rozumiem, brak drugiego cylindra odczuwam już od pół roku !happybth

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

napisales ze odczuwasz chroniczny brak dwoch cylindrow.nic nie szkodzi,ogladalem ja jest zajefajna i podobno fajnie lata !happybth

Odnośnik do komentarza

Czy ja dobrze zrozumiałem, że jakie? Warszawiaki jad? spod Młyna? Jak?? grup??

Czy każdy sobie sam jedzie?

Je?li razem, to pi razy drzwi - o której start? Ja formalnie pracuję do 15:30, ale w zasadzie mogę sobie wzi?ć wolny dzień i wyjechać wcze?niej. Z reszt? i tak chyba wezme wolne, bo pewnie dopiero w pi?tek będe mógł zarejestrowac swojego "potwora" ... :-) Więc o 6:00 w kolejce pod Urzędem Gminy... :-( i potem tylko ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeżeli kolega ma zamiar w dniu odebrania prawa jazdy i nowego skutera jechać z grup? Warszawsk? na drugi koniec Polski to gratuluje odwagi !happybth

Ale cóż - do odważnych ?wiat należy !happybth !scooter

Odnośnik do komentarza
Jeżeli kolega ma zamiar w dniu odebrania prawa jazdy i nowego skutera jechać z grup? Warszawsk? na drugi koniec Polski to gratuluje odwagi !happybth

Ale cóż - do odważnych ?wiat należy  !scooter  !tut

Nie strasz chłopaka - kiedy? musi być przecież "ten pierwszy raz" ! !happybth

Poza tym nie wiadomo co to za "potwór". A może to reszta peletonu powinna się tremować ... ? !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kisiel, jak zwykle przesadza !happybth !happybth

Nie my?l, że grupa to jaki? potwór !happybth

Przygotuj się wła?ciwie i w dogę.... !YES

Odnośnik do komentarza

ja juz piatek sobote niedziele i poniedzialek zalatwilem sobie wolny czekam tylko na sygnal gdzie i o ktorej i kto wiecej nie potrzebuje info mysle ze ładn? i spor? grupk? smigniemy !YES !happybth !happybth !happybth !happybth !holiday !holiday :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My?lę, że montuj? się 3 grupy !YES

1 - wyjazd o godz. 9 (rano)

2 - ok godziny 13 -tej

3 - po godz. 16-tej

A dokładnie dogadamy się w Młynie...

Odnośnik do komentarza
Ja zweryfikowałem swoje plany i chcę ruszyć około 14.

Zdrajca! !YES

My wcze?niej niż o 16tej nie damy rady - praca. W razie co pojedziemy sami. Dali?my radę z Moos to tym bardziej damy radę do Sycowej.

W czwartek to my się nie nagadamy bo zawozimy dziecię - jakie? 200km od Wawki. A może kto? ma ochotę sobie zrobić mał? przejażdżkę w t? i z powrotem? i potowarzyszyć nam (my niestety w puszcze !happybth )

Je?li kto? się będzie wybierał w pi?tek po pracy to proszę o info - możemy się gdzie? umówić i wyruszyć razem.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i moje plany z wolnym piatkiem wziely w leb, wiec plan B mam taki ze startuje z centrum okolo 16:30-17 i nisko lece w strone zlotowiska, wiec jest mozliwosc zlapania sie po trasie. Predkosc spacerowa na 3/4 manetki !happybth

Odnośnik do komentarza

gratki, gratki... a wszystko jeszcze przedemn? (jakiego? pięknego dnia w lipcu pewno też się tutaj pochwalę.... !happybth a co !happybth )

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gratuluje, tylko co to ma wspolnego z tematem watku ??????????????? prosze nie robic OT

Odnośnik do komentarza

U nas w stolicy Polski czyli na ?l?sku prędko?ci przelotowe to ok. 100-120.Ale prędko?ć dostosowuje się do najwolniejszych maszyn.Pozdro !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
interesuje mnie z jak? prędko?ci? jezdzi sie na zlotach. Mam burgmana 125, jezdzę najczęsciej z żon?. Po trasie nie idzie mi wiecej jak 100-110km.

Podczas parad organizowanych w ramach zlotów, prędko?ci s? raczej trochę niższe niż 90-100 km/h.

Przejazdy w ramach dojazdu na imprezę lub powrotu zależ? od uczestnikow grupy i zwykle s? dostosowane do najsłabszego pojazdu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To już.... jedziemy !scooter !scooter !scooter . Jutro o godz. 9 grupa w składzie Więcek (prowadz?cy),

Ysabel, Worlan i Szuwarek z Meduz? (zamykaj?cy) wyruszaj? na podbój "Kaszeb". Do zobaczenia !scooter .

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczoor po dluuugiej nieobecnosci !scooter. Niestety nie moglismy wpasc na spotkanie we Mlynie, wiec potrzebuje apdejtu !scooter

Pytanko, kto sie wybiera w grupie o 13:00?

Orzech, o ktorej w koncu smigasz?

Do zobaczenia w Hucie na 2.zmianie !scooter

Pozdr,

Macek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...