Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co robimy 24-25?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Będziemy na 100% !happybth tak jak Czorny ostatnio !happybth a tak poważnie co tam jest oprócz jeziora ?

Odnośnik do komentarza

Z tego co się orientujemy to poza jeziorkiem nic tam nie ma, ale niedaleko s? ruiny zamku w Olsztynie i tam jest fajnie. Poza tym jest jeszcze Złoty Potok - podobno też fajnie !happybth No i jest jeszcze kilka ruin zamków w pobliżu - Mirów, Bobolice więc można ułożyć z tego jak?? ciekaw? trasę. Co Wy na to skutero maxi maniacy? !happybth

Odnośnik do komentarza

Ja mam chwilowe problemy ze skutem. Od ostatniego wyjadu nie umie się moj? apk? dogadać. Buntuje się przez to że chciałem sprzedać - regulator napięcia siadł i akumulator. Dostała now? ?wieczkę i już inaczej gra !happybth Ale jutro już wszystko powinno grać także zobaczę jaka pogoda się zapowiada na weekend. A brat to wiadomo ;) w alpy sie wybrał...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Propozycja PCX też niezła, lubie te klimaty :D .Gdzie i o której spotkanie. !happybth

Odnośnik do komentarza

Witajcie Niedziela już jutro Pogoda zamówiona a chętnych jak narazie niewielu :D My?lę ze spotkać się można ok godz 11 Czorny, Migu, Kauli jedziecie? Kto się jeszcze wybiera? No panowie i panie Nie wymiękajcie !! bo ;)

Odnośnik do komentarza
... ale gdzie to już nie mam zielonego pojęcia

Kauli: trasa już ustalona :) nie czytałe? chyba powyżej :)

Czorny, byłes juz na tej giełdzie czy jutro znów o nas zapomnisz i sobie pojedziesz? :)

Co z Dzięglem i Bafk??

Migu rozumiem, że z plecaczkiem reflektujecie?

Zgodnie z pomysłem Czornego Poraj; dodamy zamki w Bobolicach i Mirowie.

Spotkać możemy się ok. 11-ej na stacji paliw Jet koło Mc Donalda w Tychach (na trasie z Mikołowa do Tychów).

Pogoda ma być ładna, więc napiszcie czy kto? jedzie czy nie?? Czasu zbyt wiele nam nie zostało. :)

Odnośnik do komentarza

Jak pogoda będzie sprzyjać to przybędę :) A jak nie to niestety ... a no już się pogubiłem z tymi planami wyjazdów :) M&M's A wy co wymiękacie :) pod nosem impreza motocyklowa a nie przyjechali?cie? w tychach w starym browarze !tut Migu też był :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jedziemy :) .Pisałem wczoraj, że reflektuje na pomysł PCX to było o zlocie w browarze :) Ciekawostka z tego zlotu nie zostałem wpuszczony do tokarni (inni też)bo niemiałem stroju wieczorowego pogratulować organizatorom zlotu(imp. dla motocyklistów). :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może by zabrać kiełbaski. Jakie s? możliwo?ci zapalenia ogniska nad jeziorem. :)

Odnośnik do komentarza

Wyjazd bardzo udany :) w składzie !scooter !zeby !OK tj Kauli, Migu z Plecaczkiem i my !OKK

Wszystkie zamki zdobyte :)

Niestety 100 procentowy główny organizator nie dotarł !OK Po raz ostatni zostanie mu to wybaczone :)

Niestety zabrakło też Fotografów i zmuszeni byli?my radzić sobie sami !tut A było co fotografować Oj było! Plenery piękne.

Foty z wyprawy wkrótce.

Do następnego udanego wyjazdu!

Odnośnik do komentarza

Widziałem widdialem !scooter ladnie a sie wymigiwalas zee prawka nie masz i w ogole !zeby PS. Machalem Ci nawet a Ty nie odmachnelas ... co za motocyklistka ... brak kultury brak !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...