Skocz do zawartości
Forum Burgmania

niedziela 18 maj


Glub

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem a co Wy na Żelazow? Wolę? Jutro wybieram się z moj? sympati?. Może to nie taka ambitna wyprawa ale my (ja i gosia) niestety nie mamy całej niedzieli na przyjemno?ci :P

Odnośnik do komentarza

Uff, ja już wróciłem !happybth ?mignęli?my do Żelazowej, spowrotem przez Roztokę do Nowego Dworu Maz. i spowrotem do Wawy przez Modlińsk? !happybth

Odnośnik do komentarza

Uff, dali?my radę.

Jak podjechałem do domu to się akurat rozpadało.

Na liczniku od stacji statoil pękło 159km.

I want more...

tylko next weekend jestem z w rozjazdach.

Odnośnik do komentarza

Wypadzik fajowski. Przepiękna pogoda, wspaniałe widoki i zajefajne trasy. Normalnie za każdym razem co raz dalej…:lol: Towarzystwo ?wietne można było miło pogawędzić i nawijać kilometry. Prędko?ci w granicach 85-100 km/h, na kilku prostych do granic możliwo?ci :lol:whist Maszynki podobne pojemno?ciowo (180,200,250cc) więc dla każdego prędko?ci były odpowiednie. Bardzo fajnie że mogłem obejrzeć z bliska Sym’a Gluba – ekstra maszynka, wygodne siedzisko i kilka miłych dla oka oraz funkcjonalnych dodatków. Co tu wiele pisać, zapraszam do przegl?dania fotek. Podziękowania dla mojego dzielnego plecaczka- fotoreportera.

Dojechali?my! - parking w Żelazowej...

82dea92a302aacc9m.jpg

Zakup biletów i zwiedzanie wspaniałego parku, ilu tam było Japońców.... !scooter

7edc6bf3aa6d7e3bm.jpg

Ostatnie pozowanie przed wyjazdem do Nowego Dworu P.S Wookash masz zaje.ist? kamizelkę whist

1702114906797342m.jpg

Krótkie narady podczas podróży...

4d41f08864925179m.jpg

Wspaniałe trasy, piękne kolory oraz Wookash na Skarabeuszu :D

04d629e093c1de85m.jpg

Chwilka na "siku"...

0365ffd793b6a1d8m.jpg

Glub na maszynie :D

5d110148a7f1d3dbm.jpg

Wookash na Aprili...

f45baa47e518c889m.jpg

Małgosia i "czerwona strzała" whist

b1d30b98734d7560m.jpg

Skutery przed pizzerni? w Nowym Dworze

720f1438bda85033m.jpg

Jazdy testowe, fajny ten Sym'ek ;)

c6976f7469a11e7fm.jpg

Reasumuj?c: jestem gotowy do kolejnych wojaży :Dwhist

Odnośnik do komentarza

Ha! Prędko?ciowo wygl?da podobnie- po prostu mam szybki skuter !happybth Nie odczułem zmian ale... Aprilia znacznie lepiej mi odpala. Nie muszę kręcić, maszyna mi się nie dusi. Więc co? jest w tym paliwku za 5zł litr !happybth

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj docenilem tego Glubowego siuwaksa do szyby w kasku !happybth w deszczu tak przy 80 te kropelki zaczynaj? się rozbiegac na boki !happybth

p.s. zamówiłem irydówkę !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...