Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko


Migu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Miejsce załatwione, drzewo już jest. Proponuje sobote (17.05.2008r.) spotkanie MC Czechowice - Dz. godzina do ustalenia, czekam na propozycje ( przed ogniskiem możemy polatać po okolicy np. zapora Goczołkowicka ).

Serdecznie zapraszamy Andrzej z Halink?

Odnośnik do komentarza

Buuu :P My chętnie by?my dołaczyli gdyby to było w Nedzielę, tak jak poczatkowo ustalali?cie po wycieczce do Mosznej. Niestety na sobotę mamy już plany. !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może być niedziela jeżeli Wam pasuje :P . Byle pogoda byla (bo prognozy na weeked s? nie ciekawe !V ) . Chciałem sobote bo jest możliwo?ć rozbicia namiotów i zostania wrazie !scooter .

Odnośnik do komentarza

Hej :P Powinni?my zd?żyć i przybyć do Chudowa; ale gdyby?my się nie wyrobili to w ostateczno?ci spotkamy się gdzie? na trasie w Tychach !happybth

Czorny, jak co? będziemy dzwonić :P

Do zobaczenia!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Da się zrobić tylko gdzie te TWOJE 100% !happybth . Za kare na następne ognisko musisz załatwic słoneczn? pogode :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

M&M i Dzięglowi dziękujemy za wspólne ?miganie. Dzięgiel i Patryk uznanie za wytrwało?ć w potrzymywaniu ognia na przekór pogodzie :angry: !happybth . Ja dojechałem do domu bez deszczu.

Odnośnik do komentarza

Migu: bardzo dziękujemy za udany dzień :angry: Szkoda, że było nas tak mało i że pogoda zbytnio nie dopisała, ale i tak było miło!

Dzięgiel: masz super odważnego potomka !happybth

Pozdrawiamy :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
M&M i Dzięglowi dziękujemy za wspólne ?miganie. Dzięgiel i Patryk uznanie za wytrwało?ć w potrzymywaniu ognia na przekór pogodzie  :angry:  :D . Ja dojechałem do domu bez deszczu.

:D Z tego co pamiętam to w niedzielę jeĽdziłem, ale po Katowicach i załatwiałem parę spraw. Ogień podtrzymywałem, ale w rodzinnym ognisku.

Ale nie jednemu ......... Burek. :D

Już wiem byłem z Wami duchem. ;)

a gdzie zdjęcia??????

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Patryk sorry :lol: (to był syn Dzięgla i dzielnie walczył o podczymanie ognia, !scooter nie mogłem go pomin?ć).

Odnośnik do komentarza
  nie mieli?my czasu by je wrzucić  :) Nadrobimy, obiecujemy  :)

A my tu czekamy :lol: czas leci a zdjęć :D z ogniska dalej nie ma :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...