Skocz do zawartości
Forum Burgmania

potrzebuję małej przysługi na pomorzu...


ultras

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy z pomorza... proszę o mał? przysługę.

Kto z Was może podjechać do Gdyni i oblookać wstępnie skuterek, który my?lę kupić - chodzi o spojrzenie pod względem realno?ci przebiegu - braku kolizji i takich rzeczy które zdalnie ani na zdjęciach przesłanych na maila nie wyjd? a przy ogl?daniu osobistym s? nie do ukrycia.

Je?li kto? chciał by być tak miły proszę o kontakt przez PM.

oczywi?cie jak wstępne oględziny wyapdn? zachęcaj?co pojadę do Gdyni i wtedy w ramach podzięki zapraszam na małe co nie co :-) !tut

pozdrawiam

u!

Odnośnik do komentarza

Ultras, jesli chodzi co o Maxam to bez zdjecia plastykow i jazdy probnej nic o nim pewnego nie mozna powiedziec. na pewno jest po jakims szlifie (pytanie jak mocnym): czesc elementow jest nowych, czesc nie wymienionych, tylny blotnik rzuca sie w oczy, jest mocno wytarty, jakby skuter jechal bez tylnego kola. szyba jest mocno porysowana, niczym po 50tys km. ja sobie odpuscilem ta sztuke.

Odnośnik do komentarza

Chciałem kupić tego MAXAMA ale były jakie? problemy z dokumentami. Dałem zaliczkę na niego i po odczekaniu 6 miesięcy wycofałem się. Sprzęcik jest fajny ale trochę jak po odbudowie. Przód malowany a owiewka na nieorginalnych ?rubach. Przejechałem się tym i wszystko jest ok. Siedzi się na tym do?ć nisko i jest strach że zawadzi się o policjanta. Wła?ciciel dzwonił do mnie w trakcie oczekiwania na kwity i mówił nie jasno o trudnosciach. Sprzęcik jest ze stanów. Model i graty niedostępne w europie. Duże ryzyko kłopotów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...