Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wygoda-wzrost-skuter


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm niebardzo wiem jak jeste? zbudowany gabarytowo ;) ( może nasz 0,40 na korpusik a reszte na nogi ) ale ja mam 180 cm wzrostu i musze przyznać, że nawet w YP 250 jest mi bardzo wygodnie na długich trasach ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

Ja także ujeżdżam Burga400, mam 185cm wzrostu i jest Mi wygodniej...

Chociarz muszę przyznać, ze w takiej YP400, B650, T-Max'ie i Silverze nogi się lepiej wyci?ga, bo w moim K2 podest na wyci?ganie nogi wg. mnie jest ustawiony pod za dużym k?tem...

Pozdrowionka, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W Silverze jest wiecej miejsca, ale i tak na obu jest wygodnie. Musial bys miec okolo 190 cm zeby na AN400 bylo ci nie wygodnie. Najwiecej jednak miejsca jest chyba na AN650. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

SPROSTOWANIE, gdyż niektórzy mog? mnie Ľle zrozumieć...

W burgmanie400 WSZYSTKO mi pasuje, jak jadę jest BARDZO wygonie i nic mji nie przeszkadza... jednak jak już wspomniałem JEDYNIE podesn na wyci?gnięcie nóg mógłby być ustawiony pod mniejszym k?tem, i wtedy wygodniej leżałyby nogi...

Skutery w których wymieniłęm maj? TYLKO wygodniejszy ten podest...

W moim mniemaniu lepszy skuter pod względem wygody od b400 to TYLKO I WYŁˇCZNIE B650... W każdym innym miałem jakie? zastrzeżenia co do wygody i pozycji za kierownic?...

W burgmanie ten wymieniony już podest nie ejst jaki? NIEWYGODNY, ale po prostu mógłby być lepiej zrobiony, ale to DETAL...

Całokształt pasuje mi IDEALNIE... Choć po 6000km powoli powiem szczerze przyzwyczajam się do niego i jazda staje się normalna ;) ...

Pozdrawiam, Kuba ;)

EDIT: Piotrze no to ładnych rzeczy się tutaj dowiaduję ;) ... Jak widać Mój Burg staje się tak sławny jak i Jego wła?ciciel ;);) ... Oby tak dalej...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Dla mnie najwygodniejszy jest Tmax :D .

Potwierdzam - Bigu wie co mówi :)

Pozdrawiam

Wcale nie zakochany w Tmaxie ale znajacy jego wady i zalety

RobB. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Bigu I Rob wiedz? co mówi? .Potwierdzam :rolleyes: A szególnie jak sie fajn? żółta torbę na tylne siedzonko zamontuję 1250 km w jeden dzien to pestka.

Odnośnik do komentarza

Witam

Nie wiem dlaczego podałes tylko do porównania Suzuki i Honde , bo jesli to był tylko przykład i nie wykluczasz innych modeli to zdecydowanie polecam TMaxa.

Z tych użytkowników TMaxów , których widziałem , żaden nie należy do ludzi małych i wszyscy Ci którzy sie tu wypowiedzieli na temat tego skutera wiedz? co mówi? .

Zreszt? w te?cie na Burgmanii porównuj?cym Silwera-TMaxa-B650 też jest na temat pozycji za kierownic? i z tego co pamietam TMax zdobył tam najwięcej punktów .

oczywi?cie najlepiej sprawdzic na żywo co komu pasuje , a juz na pewno jedynym takim miejscem na porównanie jest Zlot MaxiSkuterów :rolleyes::D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Zreszt? w te?cie na Burgmanii porównuj?cym Silwera-TMaxa-B650 też jest na temat pozycji za kierownic? i z tego co pamietam TMax zdobył tam najwięcej punktów .

Potwierdzam... T- max będzie idealny dla wielkoludów. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest brak schowka (mam tu na my?li brak dużego schowka) na rękawiczki. Dzięki temu kokpit jest bardziej oddalony od kolan kierowcy.

Oto link do testu porównawczego:

Test porównawczy T- max 500, FJS 600, An 650

Odnośnik do komentarza
Zreszt? w te?cie na Burgmanii porównuj?cym Silwera-TMaxa-B650 też jest na temat pozycji za kierownic? i z tego co pamietam TMax zdobył tam najwięcej punktów .

Potwierdzam... T- max będzie idealny dla wielkoludów. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest brak schowka (mam tu na my?li brak dużego schowka) na rękawiczki. Dzięki temu kokpit jest bardziej oddalony od kolan kierowcy.

Oto link do testu porównawczego:

Test porównawczy T- max 500, FJS 600, An 650

Dużego schowka na rękawiczki i pięknie zawiniety w szmatkę komplet przednich łożysk

:):):) .

Silver ma znowu miejsce w schowku na zapasow? felgę i amortyzatory :) .

W Tmaxie centralka jak się urwie to po prostu zostaje na asfalcie no chyba że skuter l?duje w przepa?ci .... co nie Bigu :)

Ale miejsa na nogi jest w sam raz.

Pozdrawiam

RobB. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...