Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy kto? ogl?dał ?Pilne!!!


Gość ziutas

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety aukcja się już skończyła ( nie wrzuciłem do obserwowanych więc nie mam linku) ..ale to ogłoszenie pojawiało się regularnie od marca więc pomy?lałem że może kto? ogl?dał osobi?cie .... s?dz?c po braku odpowiedzi zainteresowanie T-MAXem jest znikome ;) . Nie zostaje nic innego jak samemu się przejechać

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jadę zobaczyć tego skuta , mam nadzieję że nie jest to jakas mina i doł?cze do grona maxi :lol:

pozdrawiam

SprzawdĽ przede wszystkim kraj pochodzenia.

Je?li był sci?gany z Włoch zalecam wzmożon? czujno?ć.

Zanim kupisz sprawdĽ każd? ?rubkę czy jest oryginalna. Obejrzyj bardzo dokładnie każdy plastik bo w skuterach wła?nie (podobnie jak w ?cigaczach) najczę?ciej po tym widać ich powypadkow? przeszło?ć.

Napisz jak będziesz "Po"... "Po" ogl?daniu lub "Po" zakupie... B)

Odnośnik do komentarza

Skut jest z włoch , obecnie stoi w jakim? dużym komisie w W-wie , nie pamiętam nazwy . Nie ma co pisac o tym jak to wła?ciciel zapewnia że kupił dla siebie i tak dalej bo wiadomo o co chodzi :lol: . Sprzedaj?cy twierdzi że skuter był malowany ale czysto kosmetycznie po jaki? obcierkach i nie zaliczył podobno szlifa . Boję się wbić na minę bo to nie parę tysi za piędze?i?tkę tylko konkretna suma która bynajmniej nie jest atrakcyjna więc jest szansa że sprzęt jest wart uwagi .

Nie ufam sobie za bardzo B) (wiadomo że człowiek w podnieceniu może sobie dać wcisn?ć kit) dlatego do oględzin zabieram bardzo dobrego mechanika który mam nadzieję obiektywnie oceni , najwyżej stracę kaskę za paliwo z 3miasta i zpowrotem i się lekko rozczaruję .

..co? mi ?wita , ten komis nazywa się Bolder czy co? w tym rodzaju, podobno to jaka? duża i poważna firma zwi?zana z dealerem Hondy ...może komu? z W-awy jest po drodze i zatrzyma się rzucić okiem ... umówiłem się wstępnie na ?rodę

z góry duże dzięki

pozdrawiam wszytkich , a w szczegolno?ci tych którzy mnnie znaj? ze zlotów w Lęborku czy Chmielnie tylko nie kojarz? B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie ma problemu. W poniedziałek podjadę i go obejrze.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Chyba musieli dopiero co go tam wstawić bo byłem w Boldorze w czwartek i go nie był :lol: Chyba, że go przeoczyłem B) W tym tygodniu też się wybieram do nich ale jeszcze niewiem kiedy jak co? to go oblukam (choć mam małe do?wiadczenie w skuterach) jak co? to dam znać.

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłem w Boldorze w pi?tek i stał srebrny T-Max w cenie bodajrze 20000pln. Nie przygl?dałem sie mu uważnie więc nie wypowiem się merytorycznie o jego wadach i zaletach.

Odnośnik do komentarza

Tak się składa, ze ja też jestem z Mińska, a odk?d jeżdże na maxi zwracam uwagę na inne skutery. Historia o tym , że kupił ten skuter dla siebie wydaje się prawdopodobna poniewaz widziałem tego człowieka kilka razy na nim. Kupił go w zeszłym sezonie i przejeĽdził cały. Wła?cicielem jest jaki? dojżały facet ( ok. 50 tki). Na temat stanu technicznego nie wiem nic, ale z odległo?ci kilkudziesięciu metrów wygl?dał ok. To tyle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

...podobno w Mińsku s? dwa srebrne T-MAXy , obydwa s? z 2002 roku i maj? podobne przebiegi .Także obydwa były wystawione na allegro tak więc pomy?lałem że to jeden i ten sam .

Dzięki Sipior , podejrzewam że ten którego widywałe? to nie ten którego chcę kupić bo sprzedaj?cy przywiózł go zim? i jeĽdził tylko w tym sezonie a po głosie przez telefon to chyba 50tki nie miał :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Więc tak... Ogl?dałem T- maxa w Boldorze i jest taki jak przewidywałem po kraju pochodzenia.

Co zauważyłem.

Cało?ć ?wieżo po lakierze tj: Przednia owiewka, przedni błotnik i tylny plastik centralny. Przy przedniej owiewce oryginalne ?ruby co sugeruje, że naprawiany nie był u pana józia w garażu choć spasowanie plastików mogłoby być lepsze. Osłona tłumika sponiewierana, tylna opona szmelc. Nie do?ć, że łysa to popękana. Mała skaza na kanapie na miejscu kierowcy a z tyły rozcięcie 1 cm długo?ci. Lakier na lagach dziwnie ?wieży ale nie zauważyłem prostowania ani żeby półka była robiona.

Przedni kieronkowskaz pęknięty. Przy owiewce w miejscu ł?czenia z panelem między ?wiatł?mi widać niechlujne ?lady po polerowaniu.

Rok 2001, przebieg 16. 000 km. Trudno jednoznacznie powiedzieć czy skuter ma oryginalny przebieg. Jedyne co może to potwierdzać to tylna opona Dunlopa z widocznymi pęknięciami.

Nie mogę nic powiedzieć na temat silnika i jak on jeĽdzi bo nie było nikogo z obsługi a że nie miałem czasu to napisałem moje szybkie spostrzeżenia.

Je?li mam być szczery to za ten rok i za ten stan nie dałbym więcej niż 15.000 PLN... oczywi?cie pod warunkiem, że kto? godzi się z tym, że pojazd był cały lakierowany i pewnie powypadkowy.

To tyle co mogę powiedzieć o tej sztuce.

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki Mariusz , szczerze mówi?c to nie zachęciłe? mnie do kupna :D ... i przyznam szczerze jestem torchę rozczarowany ... sam nie wiem teraz czy jechać ogl?dać czy nie , zastanowię się .Czy mógłbym Cię prosic o numer telefonu , chciałbym zadać jeszcze parę pytań .JeZeli nie nie masz nic przeciwko to proszę o wiadomo?ć na priva

jeszcze raz wielkie dzięki

pozdrawiam

Ziutas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...