Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sympatyczny wypad na 3-go maja


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

Miało być brzydko i deszczowo :huh:

A jak wiadomo pogoda potrafi płatać figle, tym razem na nasz? korzy?ć ;) : Ja (czyt. Artemis) mój plecaczek– Małgosia, wraz w Aquilk? i Webikiem umówili?my się na wypad w nieznane. Start z pod Maka (DĽwigowa-Połczyńska), 3 dzielne maszyny. Zacznę od najmniejszej, ale niemniej poważnej: Gilera Runner zasiadana przez Aquile, patom my na Scarabeo oraz Webik na Srebrnym Skrzydle. Po ustaleniach obrali?my kierunek Roztoka i Zalew Zegrzyński. Piękne trasy, mało samochodów prędko?ci w granicach 75-85km/h więc bardzo turystyczne :) – Dla mnie i mojej Gosi to lepiej ponieważ była to nasza pierwsza dłuższa wycieczka B) . Obyło się bez większych przygód, no może prócz kluczenia w okolicach Nowego Dworu Maz B) . Wypad bardzo udany, można było pogadać, pobrechtać się i oczywi?cie popodziwiać maszyny! Kilka fotencji poniżej.

Roztoka, koniec przerwy dalej w drogę!

809fd3d15d6e1725m.jpg

Zegrze parking przy Toi Toikach, dojazd to był mały off road…:D

69dbb267b2f75ff6m.jpg

Wszamanie, kaszanka, karkóweczka, po dłuższej trasie żarcie znacznie lepiej smakuje, mniam mniam… ;)

881eb803c135cd0am.jpg

Krótki postój w parku w Jabłonnej i przymiarki do Silver Winga. Do kasku i kurtki pasuje jak ulał..B)

2b5d6d5adc373483m.jpg

Ale to fajnie jeĽdzi… :D:lol:

b953ff9f18e1932bm.jpg

No i na koniec. Ekskluzywny pokaz jazdy figurowej na skuterze w wykonaniu Aquili..

eec439dc8d2b3beem.jpg

&

d065192876a5a176m.jpg

BRAWO! :D:lol:;)

Odnośnik do komentarza

Chcieli mnie ?ci?gnac, ale niestety... spałem :lol:

Poza tym po ostatniej wycieczce mam na chwilę do?c jazdy :lol: Panie i panowie gratuluję wycieczki :D

Artemis, musisz przyznac że Silverek się ładnie zbiera :huh:

Odnośnik do komentarza

Taaaaa... to nie skuter, to istny potwór :huh: A tak na poważnie to najpierw "poplecakowałem" Aquili (przesyłam wielkie podziękowania, a jednak nie zlałem się w porty... :lol: ) a póĽniej "wyżebrałem" jazdę :D Jest czym jechać... Polecam się na przyszło?ć jako objeżdżacz :lol:

Odnośnik do komentarza

Heh Artemis następnym razem ja cię przewiozę tez sie nie zlejesz będę delikatny :D:lol: a turystycznie i owszem klocuszki sie już ułożyły jeszcze raz dzięki Wookash

heh nie podawaj sie tak łatwo następnym razem nie ma ze boli jedziesz z nami kierunek Roztoka :D Lub może inny :lol:

ps. Atemis następnym razem ty prowadzisz :huh: i mam nadzieje ze nie trzeba będzie gonić dzikiej 50 tki :D

Odnośnik do komentarza

na 11 rano możemy na autosacrum (?więcenie pojazdów+ msza) jechac do podkowy le?nej...

Sorry że post pod postem... ale jak kto? chce się wybrac do tej podkowy to niech się tu wpisze do 9 tej rano... specjalnie nastawię budzik i pojadę z chętnymi (o ile tacy będ?)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To ja też !piwko

Zaraz sie pakuję i smigam z Piastowa przez Nowy Dwór, Debe i gdzie? <_< nad Zalew.

I już wróciłem. Nad Zalewem wieje jak w kieleckim !scooter . Zimno brr. Ale w Warszawce cieplutko i przyjemnie. Widziałem stoj?cego na parkingu w Nieporęcie granatowego Burgmana 400 !scooter . Maciek_GSI, to Twój ?

Odnośnik do komentarza
Gość Maciek_GSI

To nie mój.

Zrobiłem sobie, krótki wyjazd do Palmir. Bardziej chciałem potestować Burgmana na "kocich łbach". Było wesoło. !piwko

Pozdrawiam

P.S.

Codziennie jezdzę ( przeciskam się w korku) prymasa tysi?clecia z Bielan do Zachodniego i chciałbym podzielić się z wami moim spostrzezeniem.

Tak dużo osób porusza się na jedno?ladach, że wczoraj jechałem w korku miedzy samochodami z 5-cioma innymi motocyklistami!!

Jazda w korku i to GRUPIE!!! Tego jeszcze nie ćwiczyłem. !happybth

Ale duże wrazenie zrobił na mnie człowiek na HD. Motocykl jak to HD szeroki jak szafa, a przeciskał się ze zgrabno?ci? 50-tki!!

Duży szacun dla kolesia.

P.S.

Czy w najblizszy Czwartek jest spotkanie warszawskiej grupy w Starym Młynie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...