Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot w Lęborku 10-13 czerwca 2004


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak wiadomo w Leborku w dniach 10-13 czerwca odbywać się będzie ogólny zlot skuterów.W newsach jest już info a w tym miejscu chciałem zamie?cić plan zlotu:::

Czwartek 10.06.2004

10. 00 otwarcie biura zlotu

14.00 gry, zabawy , konkursy

17.00 krótki kurs pomocy przed-medycznej /OSR

19.00 wieczorek zapoznawczy, ognisko

Piatek 11.06.2004

9.00 pobudka , sniadanie we własnym zakresie

10.00 odprawa uczestników zlotu bioracych udział w rajdzie

11.00 start pierwszego zawodnika na trasę rajdu

14.00 planowany powrót pierwszych uczestników rajdu na teren

bazy zlotu

14.30 obiad we własnym zakresie

16.00 konkurencje sprawnosciowe

19.00 ognisko / zespół rockowy

Sobota 12.06.2004

9.00 pobudka , sniadanie we własnym zakresie

11.00 przygotowania do parady

11.30 parada uczestników z bazy do centrum miasta

12.30 konkurencje sprawnosciowe na terenie Komendy

Powiatowej Policji / zasady ruchu drogowego oraz bezpiecznego

poruszania się na drodze / pokazy ratownicze itp.

16. 00 powrót na bazę / obiad we własnym zakresie

18.00 wręczenie nagród , ognisko

Niedziela 13.06.2004

9.00 pobudka

10.00 pożegnanie uczestników zlotu

15.00 zamknięcie biura zlotu

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

I ja dzi? dokonałem rezerwacji...domek 2 os. czeka :P

Odnośnik do komentarza

Witam

Rezerwacja dokonana wczoraj :( domek 2 os. czeka

Powinienem dotrzeć w czwartek pod wieczór.

To mój pierwszy zlot więc mam nadzieję ze będzie fajnie :P

No i w końcu poznamy się na żywo :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Do Leborka juz nie moge sie doczekac, domek wezme ze soba bo mam zamiar nocowac pod namiotem, taka 2 mlodosc :angry: Do puki jestem w stanie spac w namiocie bede spal w namiocie. Lebork juz nie dlugo moze czas zaplanowac jakis konkretny czas wyjazdu dla maxi skuterow warszawskich :angry: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wydaje mi się,ze tak jak co roku spotkajmy się na Pl.Wilsona a dokładnie na pocz?tku ul.Krasińskiego (wyjazd z Placu na Wisłostradę po prawej stronie).

Godzinę spotkania również zalecam tak? jak zawsze czyli 8.oo rano.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę spotkania również zalecam tak? jak zawsze czyli 8.oo rano.

To przeciez srodek nocy:) Narazie wszystko wskazuje na to ze pojade autkiem, wiec chyba zabiore sie z Wasza grupa. Niestety na 99% musze wrocic w sobote do wawki :angry:

Pozdrawiam

Ravenka

Odnośnik do komentarza
Do Leborka juz nie moge sie doczekac, domek wezme ze soba bo mam zamiar nocowac pod namiotem(...)

Moze to i lepiej... :angry: Domki tam, jak dziurawe namiory ;) ...

Odnośnik do komentarza

Witam,

udalo mi sie zarezerwowac domek (a niektorzy krzyczeli, ze juz dawno nie ma). Czy ktos wie ilo osobowe to sa domki i jak to wyglada? Koszt 30zl/osobodoba czy jakos tak... :angry:

Co do wyjazdu - 8 rano to dla Nas za wczesnie (Zaba+Kasia). Musimy zostawic psa Heliksa pod opieke i zajmie nam to ze 2 godziny. Tak wiec realnie ruszymy ok 11. Jezeli jest ktos chetny do wyjazdu o tej porze, to prosze o kontakt.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jako że,zlot w Lęborku już za 6 dni warto napisać o zmianach jakie nast?piły odno?nie godziny wyjazdu grupy W-wa.

Miejsce tak jak było tyle,że spotykamy się nie o 8-ej a o 9-ej.

Do zobaczenia na Pl.Wilsona w przyszły czwartek o 9-ej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ruszamy za kilkadziesi?t minut. W W-wie będziemy około 11 i lecimy dalej na Lębork. Może spotkamy Was na trasie?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj o 20.30 bylem w Berlinie, po drodze pokropilo jakies 5 minut, przez reszte drogi swiecilo slonce. Najwieksza niespodzianka na przejsciu granicznym, nie musialem dawac zadnych dokumentow ani sciagac kasku :angry: , cos takiego mi sie jeszcze nie przytrafilo na tej granicy :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mój powrót też przebiegał bez większych sensacji.

Wiem jedno:je?li kiedykolwiek będę jeszcze jechał do Lęborka jechać będę tylko i wył?cznie tras? E7 czyli W-wa-Gdańsk.

Drga jest bardzo szeroka a obwodnica 3miasta pozwala zaoszczędzić kolejne minuty...pozatym prędko?ć przelotowa możliwa do utrzymania to 150-160 km/h czyli taka jak? najbardziej lubię :)

Niestety nasz kolega Żaba miał małe problemy silnikowe w okolicach Mławy i z tego co wiem dalsz? drogę odbył na lawecie :angry:

To chyba tyle z Lęborka.

Czekamy na opinie o zlocie innych uczestników burgmanii (i nie tylko).

Jutro zabieram się z pisanie relacji ze zlotu wzbogacon? w duż? ilo?ć zdjęć.

Odnośnik do komentarza

Bzzzzz!!!!!! Witajcie :angry:

Powiem tyle: niech żałuje kto nie był.

To była moja pierwsza impreza i jestem bardzo zadowolony. Podróż w obie strony przebiegała drog? nr 7 (Warszawa - Gdańsk). Tak jak Mariusz pisał jest to najlepszy wybór nawet dla malutkich skuterów, szerokie pobocza gwarantuj? duże bezpieczeństwo. Nawierzchnia jest bardzo dobra.

A je?li chodzi o sam zlot zakwaterowanie jako takie, jedzenie na przyzwoitym poziomie w wystarczaj?cych ilo?ciach. Trasa rajdu bardzo ciekawa, prowadz?ca przez malownicze zak?tki Kaszub. Mnie się bardzo podobała. No i oczywi?cie parada, zorganizowana przez Polcje w sposób profesjonalny (w Warszawie mogliby uczyć sie od innych jak zabezpieczyć trasę przejazdu). To chyba tyle. :)

Dla przypomnienia - to był mój pierwszy zlot i nie mam porównania do innych tego typu imprez. Pozdrawiam wszystkich

Bzzzzzzzz

Odnośnik do komentarza

Moja droga była istn? katorg?, na pocz?tku tajfun "Willy" przed Wejcherowem, następnie wybuchł mi silnik, potem holował mnie maluch, na koncu wlepiłem w przydrozny słup..... a tak serio to niestety vrocilem w 30min do domq :angry:

Odnośnik do komentarza

Witam,

Nasza podróż przebiegła bardzo sympatycznie :( i bez przygód . Po drodze widzieli?my tylko dwóch motocyklistów zatrzymanych przez policje :angry: i odziwo nie byli złapani na radar. Mieli przeczucie policjańci bo kole? na cbr zapomniał dokumentów :) ale pu?cili ich. My?lałam, że Nas też zatrzymaj? bo już stał ?cig, czoper i Nas brakowało do szczę?cia :) .

Wiem jedno:je?li kiedykolwiek będę jeszcze jechał do Lęborka jechać będę tylko i wył?cznie tras? E7 czyli W-wa-Gdańsk.

Drga jest bardzo szeroka a obwodnica 3miasta pozwala zaoszczędzić kolejne minuty...pozatym prędko?ć przelotowa możliwa do utrzymania to 150-160 km/h czyli taka jak? najbardziej lubię

Z tym się zgodze w 100%, droga super i szybko zleciało. Zasypiałam momentami :( . Nie będę pisać ile jechali?my bo Przemo mnie oskalpuje :( .

Jechali?my z Żab? i niestety on z Nami do końca nie dojechał :( , 100 km od wawki poprostu przestał jechać nawet nie wiadomo co się stało. Mamy tylko nadzieje, że to nic poważnego.

A zlot przebieg jak zwykle bardzo symatycznie, poznało się pare osób nowych :). Domki co prawda nie ?wieciły nowo?ci? ale dało się przeżyć :( nawet ciepł? wodę mieli?my :) .

Pozdrawiam,

Rybka

Odnośnik do komentarza

Witam,

Zlot jak najbardziej udany. Może warunki bytowe nie najwyższych lotów ale nie to było najważniejsze. Powrót OK, gdyby... dobiegł szczę?liwie końca. Jutro będę wiedział czemu nie dane nam było djoechać do Wawy a 2 kołach...:-(

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia-Burgman

Witam,

był to mój pierwszy zlot (aż wstyd się przyznać...) i bardzo udany. W końcu poznałam spor? ilo?ć skuterzystów :angry: A co do powrotu do domu był badzo udany :) w końcu to tylko 40 km.... Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zlot byl bardzo udany, milo bylo spotkac sie z maniakami skuterow z calej Polski i nie tylko :angry:. Ja z Krisem dotarlismy w niedziele o 19 jadac z Koszalina. Wielkie podziekowania dla organizatorow i dla dr.Biga za pasek (ktory na szczescie sie nie przydal). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :)

Cieszę się że zlot został zaliczony do spotkań udanych :( że wszyscy sie dobrze bawili i może nie dokońca szczę?liwie ale za to co najważniejsze cali dotarli do swoich domQw :angry: Mam nadzieje że tu w LęborQ spotkamy sie za rok w tym samym składzie a może nawet większym :(

Pozdrawiammmm :))

Odnośnik do komentarza

Jesli bedzie zlot "Lebork 2005" to na mnie mozecie juz liczyc, no i z duzym prawdopodobienstwem jako "jednego" z Burgmanii :angry: , bo Ypek przestal mi sie podobac :) . A ze bedzie wiecej uczestnikow to jestem tego prawie pewien, w koncu szeregi skuteromaniakow caly czas rosna.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Byłem w Lęborku 2002,2003 i 2004 więc s?dzę,że w 2005 roku będę na 99%.Ten jeden % to moje zej?cie z tego ?wiata b?dĽ utrata zdrowia...

Ekipa organizatorek

(a szczególnie jednej :angry: ) jest tak miła,że nie mógłbym tego pomin?c.

Co do nowych skuteromaniaków to masz rację Bigu.Wzrost liczby ludzi na maxi skuterach ro?nie z roku na rok a w tym roku pobity został rekord.

Co do Twojego wej?cia w nasze skromne klubowe progi to powiem tyle>>>Czekamy z niecierpliwo?ci?.

Odnośnik do komentarza

Hi hi hi :angry: Mariusz bardzo dziękuje za te miłe słowa z Twojej strony :( Ciesze się że spędzili?my troszke czasu na zlociQ :) i oczywiscie wielkie dzieki za wspolnie przejechany rajd :( Co tu dużo mówić było superrrrrrrrr :):):(

pozdrowionkaaaaaaaa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...