Skocz do zawartości
Forum Burgmania

11 maj Niedziela


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bafka

    16

  • waw

    11

  • Dzięgiel

    8

  • Migu

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Hey gdzie tam 11- Maj ;) przed nami jeszcze długi majowy weekend !winkiss można by było gdzie? wyskoczyć !happybth .Może jekie? ognisko i kiełbaski ;)

Odnośnik do komentarza
Przyjacielu widzę że lubisz się reklamować na naszych "tematach" "postach"

Proponuje Ci aby? stworzył swój post i tam opisał ewentualne spotkanie-zlot

Zrobiłem tak 2 razy, ale nie ma sensu zakładać osobnych tematów, po prostu proponuje alternatywę jak by kto? chciał nieco inaczej dany dzień spędzić ;)

Nie obrażaj się, uczestników wam nie podbiorę, a może jak się z Zapory wyrobię to jeszcze z wami pojadę !scooter

Odnośnik do komentarza

No hejjj...

A może tak zamiast "moszny" jeziora: międzybrodzkie i żywieckie + zlot w BB. Zamek jeszcze pewnie nie zniknie, skoro ma już kilka setek lat ;);) !scooter .

Musi być jaka? AKCJA.... czyli co? nowego. [ zamek jest stary ] ludzie na zlocie NOWI.

jarek.

Odnośnik do komentarza
Hey gdzie tam 11- Maj ;) przed nami jeszcze długi majowy weekend :P można by było gdzie? wyskoczyć !scooter .Może jekie? ognisko i kiełbaski ;)

Bafka zaproponuj jaki? wyjazd na kiełbaski w długi weekend ja się na pewno piszę na to. A 11maj wcale nie jest tak daleko zaledwie 2tyg ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cze?ć

Jak się uda to dojadę do was(na zmek).Pracuje wszystkie ?więta i wekendy do

17.05.08. więc trudno mi się wybrać .

ps.dla tych co jeszcze nie byli nad zapor? -typowy spęd(moje zdanie)

pawel883

Odnośnik do komentarza

Mi i Bafce pasuje każdy dzień,dostosujemy sie do innych !flower.Ale chyba najlepiej

sobota lub niedziela !flower.Wg. prognozy sobota ma być ładniejsza.

Odnośnik do komentarza

Si Si pogoda w sobotę ma być !flower W pi?tek niestety ?migam do pracy !flower i będę dopiero w domku 15-16 a niedziela ma być nie ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Hey gdzie tam 11- Maj :ph34r:  przed nami jeszcze długi majowy weekend :P  można by było gdzie? wyskoczyć !happybth .Może jekie? ognisko i kiełbaski !tut

Bafka zaproponuj jaki? wyjazd na kiełbaski w długi weekend ja się na pewno piszę na to. A 11maj wcale nie jest tak daleko zaledwie 2tyg :)

Nie będę nic proponowała bo nie jestem w tym dobra.Pomysł Ja-rka jest !OKK A 2 tygodnie dla mnie to wieczno?ć :P

Odnośnik do komentarza
Hey gdzie tam 11- Maj :ph34r:  przed nami jeszcze długi majowy weekend :P  można by było gdzie? wyskoczyć !happybth .Może jekie? ognisko i kiełbaski :P

Bafka zaproponuj jaki? wyjazd na kiełbaski w długi weekend ja się na pewno piszę na to. A 11maj wcale nie jest tak daleko zaledwie 2tyg :)

Nie będę nic proponowała bo nie jestem w tym dobra.Pomysł Ja-rka jest :) A 2 tygodnie dla mnie to wieczno?ć :P

To szkoda że dzisiaj z nami nie pojechała? do Rybnika w końcu była fajna pogoda póĽniej się rozpadało. Dbam po prostu o twoj? "wieczno?ć" ;-) !tut !OKK :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...