Skocz do zawartości
Forum Burgmania

27.04.08 Niedziela


Abach

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzisiejszej sumie wstępnie ustalili?my, że w niedzielę wybierzemy się na sympatyczn? wycieczkę w okolicę Ko?cierzyny :rolleyes: !w00t :lol: Mamy co? do załatwienia i przy okazji miło spędzimy czas :lol:

Spotykamy się na stacji Orlen w Żukowie o godz. 10.00

Odnośnik do komentarza

Adam przypominam o Stegnie . Można tam się spotkać . Planowany nas czas przyjazdu około 12 00 . Będziemy tam pare godzin . Wrazie co to powodzenia przyczepno?ci i szerokosci , miłej wycieczki . Pozdrawiam Upiór :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Adam przypominam o Stegnie.

Wiem, wiem. Niestety mamy trochę "służbowych" spraw do załatwienia i nie możemy sobie pozwolić na wyjazd do Stegny. A zapewniam Ciebie, że bardzo by?my chcieli.

Odnośnik do komentarza
Na dzisiejszej sumie wstępnie ustalili?my, że w niedzielę wybierzemy się na sympatyczn? wycieczkę w okolicę Ko?cierzyny  :rolleyes:  !piwko  !piwko Mamy co? do załatwienia i przy okazji miło spędzimy czas  !piwko

Spotykamy się na stacji Orlen w Żukowie o godz. 10.00

Szkoda że na ?rodowym spotkaniu (sumie ) nie mogłem być tylko musiałem być w pracy, zapewne dowiedział bym się jakie to ważne „ służbowe” sprawy zmusiły czę?ć ekipy z 3miasta do rezygnacji z zaproszenia na spotkanie w Stegnie i musz? być załatwione koniecznie w tym samym czasie w okolicy Ko?cierzyny. !piwko

Odnośnik do komentarza
...zapewne dowiedział bym się jakie to ważne „ służbowe” sprawy zmusiły czę?ć ekipy z 3miasta do rezygnacji z zaproszenia na spotkanie w Stegnie i musz? być załatwione koniecznie w tym samym czasie w okolicy Ko?cierzyny. :rolleyes:

Mareczku, jak zapewne wiesz, czę?ć osób z naszego regionu jest zaangażowana w organizację najważniejszego zlotu w sezonie. Do czerwca pozostało juz tylko kilka weekendów, a w tygodniu pracujemy. Czas nieubłaganie płynie i przyjemno?ci odkładamy na póĽniej. Z reszt?, jak dla mnie, nawet "służbowe" spotkanie jest przyjemno?ci?. Tymbardziej, że spotykam się z przyjaciółmi.

Odnośnik do komentarza
. Czas nieubłaganie płynie i przyjemno?ci odkładamy na póĽniej. Z reszt?, jak dla mnie, nawet "służbowe" spotkanie jest przyjemno?ci?. Tymbardziej, że spotykam się z przyjaciółmi.

I wszystko jasne. :)

Przyjemnej oraz bezpiecznej jazdy !scooter !scooter !scooter w gronie przyjaciół po kaszubskich drogach, ładnej pogody oraz załatwienia wszystkich zaplanowanych spraw.

!piwko

Odnośnik do komentarza

Pleban sory ale w Ruckim każdy był cienki . Oczywi?cie Ty jeste? na li?cie do B) w miłym gronie . Szkoda Stegny na zlocie będzie czasu mnogo !tut , tylko by?my dali rade . Pogoda na niedziele super . Pozdrawiam Upiór .

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie mogli?my się zjechać razem, bo obie wycieczki były bardzo ciekawe.

Ale co się odwlecze to nie uciecze.

W najgorszym wypadku zobaczymy się na Burgmanii.

Pozdrowionka dla 3Miasta.

Bobas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...