Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zyzio


romarjo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :huh: mam propozycje, czy kto? z okolic łodzi wybiera się do Zyzia na sobotę i niedziele !OKK !piwko to może razem? <_<:( !scooter

Odnośnik do komentarza

ja zobaczę jeszcze wszystko zależy od pogody, jeżeli będę jechał w niedzielę to by?my morze stykli na trasie,będzie nas dwóch !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
ja zobaczę jeszcze wszystko zależy od pogody, jeżeli będę jechał w niedzielę to by?my morze stykli na trasie,będzie nas dwóch !happybth !happybth

Oj podejrzewam, że będzie nas jednak trochę więcej !piwko

Odnośnik do komentarza

żle napisałem,ja będę z kumplem dwa a może trzy motory jerzcze się zastanawiaj? !happybth !happybth !piwko

Odnośnik do komentarza

Slavegus jak by? chciał to możesz przyjechać do Tuszyna i dalej razem a co do szczegulików to dam ci znać emejlem !scooter !TAZ !OKK

Odnośnik do komentarza

w innym w?tku poswięconym imprezie częstochowskiej podałem swój nr tel ale tu powtórzę 601 533526 proszę o kontakt jesli kto? chce się spotkać u mnie w niedzielę rano i razem pojechać, wytłumaczę jak trafić

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no panowie już pi?tek , a tu cisza. je?li macie już gotow? grupę , dajcie jaki? cynk o której będziecie jechać , ja chetnie bym się podpioł na dk1 na 408km. !V

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...