Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na Moto GP do Brna - kto? chętny ??


Gość phantomek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość phantomek

Witam,

w dniach 26-28 sierpnia w Brnie (Czechy) odbywać się będzie runda Moto GP. Planuję tam jechać. Jako że mam Volkswagena Transportera na 7 osób mam wolne miejsca. I teraz pytanie. Czy kto? byłby chętny jechać ?

Koszty:

- 100 zł od osoby za paliwo

- 20 euro za bilety na cały weekend (zakupione w przedsprzedaży u Grandysów) - bilety na trybuny naturalne.

- + pieni?dze na jedzenie i jakies tam pami?tki :)

Planuję jechać w nocy z pi?tku (26.08) na sobote (27.08) aby być tam w sobote na treningach i kwalifikacjach. Po południu w sobote by?my troszke pozwiedziali Brno, póĽniej urz?dzili jakiegos grilla itd :)

Przenocowaliby?my w namiotach na polu namiotowym przy torze. W niedziele po wy?cigach (125, 250, Moto GP, BMW Boxer Cup) byłby powrót do Polski.

Ci którzy by mieli by jechać, musieli by dojechać do nas, do Sandomierza i st?d by?my juz wszyscy wyjechali.

Mam 5 miejsc:

- 1 zamówione dla Mausa

- 1 zamówione dla aNdRe

- i zostaj? 3 wolne miejsca w chwili obecnej.

Jeżeli kto? jest zainteresowany to proszę tu napisać, najlepiej pozostawiaj?c swój numer gg - to ja się odezwe w celu omówienia szczegółów.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety termin ten koliduje ze zlotem w Stegnie na który mam ochotę sie wybrać.

Zreszt? wole jechać skuterem niż katamaranem:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

czę?ć

GP BRNA to wielka impreza ,ale STEGNY to jeszcze większy CYRK(sami arty?ci),nawet zagraniczni !

do zobaczenia w Stegnie pawel883

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...