Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie w Niedziele 13.04.2008


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Zadaje pytanie czy s? chętni na spotkanko Burgmaniaków z południa (?l?ski, podkarpackie,małopolskie). My?le że możemy się spotkać i zorganizować ognisko.

Czekam na propozycje.

Dopsano: Jedna zproponowanych miejscowosci na ognisko to Hutki-Kanki.

Odnośnik do komentarza
Wstępnie się piszę, chociaż nie wiem na 100% (wszystko zależy jak się robota ułoży). A może lepiej w sobotę 12 ?

I gdzie jest ta dziwna miejscowo?ć?

Miejscowo?ć jest położona niedaleko Ogrodzieńca a planowany wyjazd jest o godzinie 10 lub 11. Spotkanie z tymi co jad? z okolic Krakowa proponuje stacje Orlen przy wyjeĽdzie na Olkusz.

Wstępnie po ustaleniach telefonicznych jed? już 4 pojazdy a ty 5.

Czekam na reszte Burgmaniakó i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Noo Pilot. Podoba mi się ta lokalizacja. Byle nie padało. Zreszt? tam s? przecież daszki !OK

Będę ja, kiełba i może jeszcze kto? z rodzinki.

Na niedziele przewidziana jest do?ć ładna pogoda więc z tym nie ma problemu. Reszte bedziemy ustalać jak bedziemy wiedzieli kto jeszcze przyjedzie. Spotkanie nasze planuje w Olkuszu koło MC. Czekam jaka grupa zgłosi się ze |l?ska.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cze?ć

Do której godziny zamierzacie poszaleć ?Pytam bo w niedziele pracuje ale może

popołudniu kto wie.... !OK

pozdrawiam paweł

Odnośnik do komentarza
Cze?ć

Do której godziny zamierzacie poszaleć ?Pytam bo w niedziele pracuje ale może

popołudniu kto wie.... !OK

pozdrawiam paweł

Paweł nie wiem dokładnie o której bedziemy sie rozstawać ale myslę że będziemy wyjeżdzać zanim zrobi się zmrok więc my?lę że kontakt telefoniczny byłby wskazany.

Odnośnik do komentarza

Niestety, nie dam rady w niedzielę. Bardzo chciałem się z Wami wybrać, bo nie byłem jeszcze na żadnym wspólnym wyjeĽdzie ani osobi?cie nikogo nie poznałem z burgmani. Może następnym razem się uda. Za to sobotę mam woln? i jeżeli pogoda dopisze to my?lałem o okr?żeniu Tatr. Wyjazd przez Chyżne następnie objazd Wysokich Tatr od strony Słowackiej i powrót do Polski przez Łys? Polanę.

Jak wszystko wypali to napiszę jak było.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ello.

Nie bylo mnie troszke na forum, ale wyjazd i pomysl z ogniskiem fajny. Ja bede w niedziele rano wiedzial - mam nadzieje ze to wam nie bedzie przeszkadzac jak w ostatniej chwili sie zdecyduje? Zarelko we wlasnym zakresie czy na miejscu cos bedzie mozna kupic?

Miszczu:

Jutro jest rozpoczecie sezonu w Mnikowie jak sie nudzisz to wpadnij. Pewnie ktos z burgmaniakow bedzie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pilocie - napisz jakie? szczegóły co do spotkania grupy krakowskiej na Orlenie (godzina itp.) Niewykluczone, że jutro przyjadę do Krakowa Burgmanem, a wtedy w niedzielę chętnie wybrałabym się z Wami. !scooter

Odnośnik do komentarza

Co do osób jad?cych z Krakowa spotkanie o godz. 11 na Orlenie koło ronda Kraka w strone Olkusza. Potem przejazd przez Skałe, Olkusz ,Sławków na stacje BP tam spotkamy się z ekip? ze |l?ska któr? przyprowadzi Rafałek. Każdy bierze sobie prowiant na ognisko. Prosze o zgłaszanie się w celu ustalenia ile osób ma być na poszczególnych miejscach zbiórki.

Odnośnik do komentarza
Niestety, nie dam rady w niedzielę. Bardzo chciałem się z Wami wybrać, bo nie byłem jeszcze na żadnym wspólnym wyjeĽdzie ani osobi?cie nikogo nie poznałem z burgmani. Może następnym razem się uda. Za to sobotę mam woln? i jeżeli pogoda dopisze to my?lałem o okr?żeniu Tatr. Wyjazd przez Chyżne następnie objazd Wysokich Tatr od strony Słowackiej i powrót do Polski przez Łys? Polanę.

Jak wszystko wypali to napiszę jak było.

Jutro czyli w sobote spotykamy sie o 11;30 pod hotelem forum przy sklepie Scottiego a potem wszyscy na rozpoczęcie sezonu.

Odnośnik do komentarza

Dragon!!!!! Odczep się!!!!

Jak ty nie możesz jeĽdzić, to nie znaczy że inni nie chc?. WypędĽ już tę zimę.

Dragon nie czytaj tego. To nie do Ciebie

Tak dla niepoznaki żeby te wredne smoczysko się nie domy?liło, nie piszę tego w regionie pomorskim a w Waszym. Robię to także dla Waszego dobra !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jako że dotarli?my z Burgmanem dzisiaj z Wrocławia i odpoczywa on już sobie w krakowskim garażu to jutro o 11 meldujemy się na miejscu zbiórki. !piwko

Niestety z wycieczki będę musiała wracać wcze?niej, ale w jedn? stronę na pewno pojadę z Wami. !happybth

Do zobaczenia! !happybth

Odnośnik do komentarza

Pogoda na jutro zapowiada się pozytywnie jesli nic nie stanie na przeszkodzie to zgodnie z planem spotykamy się o godzinie 11 ma Orlenie i jedziemy przez Skałe Olkusz Sławków aby spotkać się z grup? ze |l?ska na BP za Sławkowem przy trasie 94. Je?li kto? chce doł?czyć do nas po drodę to w Olkuszu planujemy być koło godz. 11:50.,a na BP 12:20. Proszę o zabranie ze soba prowiantu celem spożycia go przy ognisku.

Telefon kont. 790498847 pilot

Sory poprawiono błedne godziny

Odnośnik do komentarza
zgodnie z planem spotykamy się o godzinie 11 ma Orlenie i jedziemy przez Skałe Olkusz Sławków aby spotkać się z grup? ze |l?ska na BP za Sławkowem przy trasie 94. Je?li kto? chce doł?czyć do nas po drodę to w Olkuszu planujemy być koło godz. 10:50.,a na BP 11:20.

Chyba zaszła jaka? pomyłka w godzinach.

Jedziecie z Krakowa o 11, to w jaki sposób możecie być w olkuszu o 10.50 !happybth

Odnośnik do komentarza
zgodnie z planem spotykamy się o godzinie 11 ma Orlenie i jedziemy przez Skałe Olkusz Sławków aby spotkać się z grup? ze |l?ska na BP za Sławkowem przy trasie 94. Je?li kto? chce doł?czyć do nas po drodę to w Olkuszu planujemy być koło godz. 10:50.,a na BP 11:20.

Chyba zaszła jaka? pomyłka w godzinach.

Jedziecie z Krakowa o 11, to w jaki sposób możecie być w olkuszu o 10.50 !happybth

Masz racje .Już poprawiłem.

Odnośnik do komentarza

A już my?lałem że macie jakie? układy z gosciem od mc2 !happybth

A odno?nie Olkusza, to zabieracie ze sob? to co stoi przy drodze !happybth czy zawitacie np. na MD

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...