Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nad morzem zaczynamy...


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam okolicznych dosiadaczy stalowych (lub z domieszk? tworzyw sztucznych) rumaków: motorowerzystów, skuteromaniaków, motocyklistów, quadziarzy i wszystkich, którym wiatr we włosach jest miły na:

po?więcenie pojazdów w Darłówku, dnia 13 kwietnia (niedziela) o godzinie 15.00.

Burgmaniacy będ? mile (przy użyciu kawy, herbaty, kakao, mineralki itp.) witani także wcze?niej. Zapraszam szczególnie.

Po po?więceniu jedziemy do Darłowa, gdzie na rynku zobaczymy pokaz ratownictwa drogowego i uraczymy się (znów) kaw? i herbacin?.

Je?li kto? chciałby zagl?dn?ć wcze?niej (patrz wyżej) do Darłówka i np. przenocować - będzie mi bardzo miło (postaram sie wtedy o jak?? grochówkę, pomidorówkę, łososia (!) i napój, którego historia nierozerwalnie ł?czy się z klasztorami. Także franciszkańskimi (vide: Franciskaner). O chlebie wypiekanym w pobliskiej wsi nie wspomnę :D. Jeno o anonsik na PW proszę bym godnie go?ci mógł przyj?ć i tak sromoty straszliwej się ustrzec. ;)

Nadmienię, że to jedynie wstęp - wprawka przed wła?ciwym Rozpoczęciem Sezonu 19 kwietnia w samo południe w Stolicy ;).

Odnośnik do komentarza

hmm... ;);)

jeszcze jak Marku sprawdzisz, czy za mostkiem !OK ;) pewna przemiła pani o głosie z piekła rodem, zaserwuje nam przepyszn? rybkę... użyję wszystkich znanych mi argumentów aby namówić Plebana na wycieczkę ;-) :D;)

Kasia

Odnośnik do komentarza

Jest już PLAKAT.

Oto miniaturka: 75104502av2.jpg

Doszły mnie radosne słuchy, że nie będę jedynym Burgmaniakiem na tej imprezie. Tym bardziej jeszcze raz zapraszam Skuteromaniaków z okolic. Morze będzie, a może nawet ładna pogoda :lol:.

Odnośnik do komentarza
Panowie, a zachodniopomorskie też jeszcze ?pi?

Nie ?pi..nie ?pi, tyle że nie wiem jak inni ale ja niestety nie będę miał wolnej niedzieli whist !tut !piwko :lol:

Siła wyższa !NOT !tut

Odnośnik do komentarza

EDIT / 08/04/2008 - 23.35:

Sorry, ale tre?ć wycofałem.

Powinno to zostać najpierw umieszczone nie tutaj – i nie teraz.

Przepraszam,

Pozdrawiam

EDIT – 10/04/2008 – 00.20

Również potwierdzam, Plebanie, że nie ?pi.

A teraz już wiem, że w końcu mogę być i będę.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

ZACZĘLI|MY!

Jerzyk - dzięki za obecno?ć i Przeeeepyszne carpaccio/tatara ze ?wieżutkiego bałtyckiego łososia.

Plebanku i Kasik'u - super, że chcieli?cie "Jajcarnię" poł?czyć z Darłówkiem.

Bardzo Wam dziękuję.

Burgmania była obecna na otwarciu sezonu trzema skuterami: Szczecin, Darłówko, Gdynia - jednym słowem całe wybrzeże :) .

No i mamy w klubie jednego pohańca mniej. Burgman Plebanijny szczerze i serdecznie wy?więcony!

Impreza udana - pogoda super, motocykli?ci/skuteromaniacy/motorowerzy?ci/quadziarze dopisali, ksi?dz się postarał !tut, służby ratownicze dały pokaz ratownictwa drogowego, Straż Graniczna i Policja zabezpieczyły. Tylko się cieszyć. Jak będ? fotki (Pleban - rewanż) to pojawi? się tutaj też.

A kto nie był, ten... !OK niech żałuje (inaczej mi nie wypada :D).

Odnośnik do komentarza

Tak było! Tak było! |więte słowa :D

Było ?więcenie, była parada, był "lans" na rynku w Darłowie, było ?wirowanie :) i był też pokaz ratownictwa drogowego. Najważniejsze jednak było zaangażowanie, zarówno ?rodowiska i władz lokalnych, jak i samych zainteresowanych ?więceniem swych pojazdów.

EMKa, Jerzyk- dziękujemy

A fotki jak kto by chciał Sˇ TU.

Odnośnik do komentarza

Również melduję się – już z domu (wróciłem już wczoraj oczywi?cie). Podróż !OKK odbyła się ‘na sucho’ i było cieplej niż na ‘dojazdówce’.

Dzięki wielkie Organizatorowi za:

1. Umożliwienie wzięcia udziału w ?wietnie zaprogramowanej imprezie na rozpoczęcie sezonu :) ,

2. Po?więcony czas (na rozmowy) oraz zapewnion? sam? go?cinę – w końcu: było, nie było pokój zapewniaj?cy wgl?d na panoramę Darłówka i z widokiem na morze :) !!! – nie wspominaj?c już nawet o pysznym poczęstunku obiadowym :o czy też możliwo?ci posmakowania „...napoju, którego historia nierozerwalnie ł?czy się z klasztorami - także franciszkańskimi (vide: Franciskaner)” oraz innym :D , jak mi też zapewnionym surowcu (w klasie „delicious”!) na inne przystawki :o ;

3. Stworzenie możliwo?ci (kolejnego) widzenia się z reprezentacja trójmiejsk?: Kasik’iem : ;) i Plebanem ;) ;

4. Wystarany (wykrojony z chirurgiczn? precyzj?!) – dzięki specjalnym doj?ciom u Najwyższego - przepiękny ‘kawałek tortu’ pod postaci? ‘okienka’ doskonałej słonecznej pogody wystarczaj?cej akurat na czas dojazdu i powrotu. Był to szczególny sukces, jak się uwzględni aurę panuj?c? w ostatnim okresie w tym rejonie naszego kraju;

5. zaistniał? tym samym możliwo?ć przespacerowania się po bulwarach - ?wietnie przygotowanego do kolejnego sezonu – kurortu :) ;

Ze swej strony przepraszam, je?li moja wizyta zakłóciła – czyni?cemu honory domu – gospodarzowi/domowi porz?dek dnia (a tak wła?ciwie, to należałoby powiedzieć: doby!).

Kto nie był – ...ten stracił!!!

P.S.:

Już po powrocie do domu stwierdziłem, że znowu pada :) – no, ...nareszcie, bo mógłbym się odzwyczaić od tego czego?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...